id: a5czew

Zakup defibrylatora AED oraz pojemnika na nakrętki.

Zakup defibrylatora AED oraz pojemnika na nakrętki.

Nasi użytkownicy założyli 959 627 zrzutek i zebrali 967 733 944 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na zakup metalowego pojemnika w kształcie serca na nakrętki. Pojemnik ustawiony zostanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Mikołowie-Kamionce, co pomoże propagować ideę recyklingu i pomagania innym. Z pozyskanych środków zostanie zakupiony również Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny, który analizuje rytm pracy serca poszkodowanego i podejmuje decyzję o konieczności reanimacji. Defibrylator AED zostanie umieszczony w specjalnej kapsule, zamontowanej na budynku szkoły. Dzięki temu urządzeniu zwiększymy bezpieczeństwo uczniów, pracowników, jak i wszystkich mieszkańców dzielnicy Kamionka oraz miasta Mikołowa.


Koszt urządzeń to ok. 13 000,00 zł.


Zbieranie nakrętek to nie tylko jedna z popularnych form niesienia pomocy innym, ale też ważny aspekt ekologiczny. Zbierając nakrętki i przekazując je na szczytny cel, co roku odzyskiwane są tysiące kilogramów plastiku. Dzięki takim akcjom, nakrętki nie trafiają na wysypisko, a są przetwarzane i trafiają z powrotem do obrotu, wracając do nas w postaci nowych plastikowych przedmiotów. 


Defibrylator AED jest urządzeniem, które w bezpieczny dla osoby ratującej i osoby poszkodowanej sposób prowadzi krok po kroku za pomocą poleceń głosowych i wizualnych przez przebieg akcji ratowniczej, podając impuls elektryczny. Został skonstruowany tak, by w odróżnieniu od defibrylatora szpitalnego służyć w warunkach zewnętrznych, w miejscach publicznych, takich jak instytucje, urzędy, ośrodki sportowe czy szkoły. Jego ideą jest więc łatwy i publiczny dostęp i prostota w obsłudze, tak by użyć go mógł każdy, nawet osoba nie przeszkolona medycznie.


Uratujmy czyjeś życie, zadbajmy o nasze zdrowie i środowisko. Zróbmy to Razem!
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

KB
SP4
600 zł
MA
Marek
500 zł
KP
Ziemskie Anioły Klaudii
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MO
Marta Olszowska
100 zł
KS
Kasia
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków