id: a5jvhy

Zbiórka na artykuły medyczne dla lekarzy oraz wolontariuszy w Chyrowie

Zbiórka na artykuły medyczne dla lekarzy oraz wolontariuszy w Chyrowie

Nasi użytkownicy założyli 914 764 zrzutki i zebrali 879 556 914 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka na artykuły medyczne dla lekarzy oraz wolontariuszy w Chyrowie – miejscowość przez którą przechodzą uchodźcy zmierzając docelowo do Polski lub uciekający z bombardowanych przez Rosjan miast.

Przyjmując jedną z rodzin, które uciekły z Ukrainy dowiedzieliśmy się jak wygląda sytuacja w środku Państwa, w mieście Chyrów znajduje się część rodziny, która przebywa w Jeleniej Górze i pomaga uchodźcom – lekarz i jego synowie zostali żeby pomagać swoim rodakom. Wszystkie leki oraz artykuły medyczne zostały wysłane na front a my do tej pory zaopatrywaliśmy granice naszego Państwa. Zwrócono się do nas o pomoc zaopatrzenia Ukraińskiego miasta w najbardziej potrzebne artykuły medyczne ponieważ tysiące uchodźców przemierza przez Chyrów chociażby do granic z Polską i czeka na swoją kolej przekroczenia granicy gdzie będą już bezpieczni i gdzie zaopiekujemy się nimi, zanim jednak ją przekroczą po długim czasie tułaczki mija wiele dni.

Wykończone dzieci, osoby starsze, chore, zmęczone i do tego przerażone potrzebują opieki i są osoby, które chcą im pomóc jednak brakuje niezbędnych medykamentów.

Skierujmy nasze środki na konkretną pomoc tam gdzie jest ona naprawdę potrzebna.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!