id: a5ubaf

Kamil marzy o telefonie w kolorze północy!

Kamil marzy o telefonie w kolorze północy!

Nasi użytkownicy założyli 1 035 256 zrzutek i zebrali 1 102 401 537 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Często słyszymy, że przeciwieństwa się przyciągają, a nasz nowy Marzyciel jest tego żywym przykładem! Kamil to szczery i bezpośredni osiemnastolatek o ogromnym sercu i uśmiechu. Szczególnie oddaje się sprawom swojej parafii. Jak sam mówi, jest tam prawie codziennie. Wiara jest czymś, co napędza go do życia. Ukończył nawet specjalne kursy liturgii, by móc jeszcze bardziej zaangażować się w działanie Kościoła. Przez chorobę (a może raczej dzięki chorobie) Kościół stał się jego ostoją - miejscem, w którym mógł być z ludźmi. Sam jest humanistą, uwielbia poznawać nowe osoby i z nimi rozmawiać.


A teraz czas na drugą twarz Kamila - nożna! Jest zapalonym kibicem Miedzi Legnica i od zawsze chodził na mecze zarówno w swoim mieście, Legnicy, jak i jeździł na mecze wyjazdowe za swoją drużyną po całej Polsce. Oprócz tego ochoczo wspominał o wycieczkach rowerowych i imprezach.


Marzyciel jest „wybitny” nie tylko pod względem swoich zainteresowań, ale również pod względem dotykającej go choroby, czyli ALPS - zespołu limfoproliferacyjnego. Kamil sam przyznał, że znalezienie informacji o niej jest bardzo ciężkie, dlatego pragnie o tym głośno mówić. Chciałby, aby w przyszłości kolejne osoby wiedziały więcej na temat tej choroby i nie musiały przeżywać tego, co on. Wspólnie stwierdziliśmy, że to niewiedza jest najgorsza. 


O czym marzy Kamil?

Odpowiedź jest szybka i prosta: iPhone13 - koniecznie czarny! Dlaczego? Chłopiec pragnął go dostać na osiemnaste urodziny od rodziców, jednak jak sam stwierdził, w obecnej sytuacji lepiej będzie, jeśli poprosi o niego Fundację. Pomimo krótkiego uargumentowania swojego wyboru widziałyśmy w jego oczach, że jest to jego prawdziwe marzenie.


g838cc29a65f0b61.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
10 zł
KR
Kruger
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!