id: a6bs6g

SZLACHETNA PACZKA Dla Pani Barbary oraz Pana Rafala

SZLACHETNA PACZKA Dla Pani Barbary oraz Pana Rafala

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 690 031 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele Dobra,


Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami historią niezwykłej pary, Pani Barbary i Pana Rafała, którzy na co dzień pokazują, że miłość i troska są największym bogactwem w życiu. Pani Barbara, od urodzenia zmagająca się z niepełnosprawnością, nie ustaje w walce z trudnościami. Problemy z mową i słuchem nie przeszkadzają jej w codziennym dbaniu o dom, które sprawia jej ogromną radość.


Mimo własnych trudności zdrowotnych, postanowili wziąć pod opiekę bezdomnego psiaka, który był zaniedbany i potrzebował pomocy. To zwierzę stało się dla nich nie tylko towarzyszem, lecz także źródłem radości i pozytywnej energii.

Obecnie jednak, życie Pani Barbary i Pana Rafała staje się coraz trudniejsze. Codzienne wydatki na leki, opiekę nad psem oraz podstawowe potrzeby przewyższają ich skromne dochody. Miesięcznie mają do dyspozycji jedynie 575 zł na życie po opłatach. Sąsiedzi mówią, że ostatnio Pani Barbara rezygnuje z jedzenia przez kilka dni, aby tylko zapewnić swojemu wiernemu przyjacielowi karmę.


Dlatego dzisiaj zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie. Niech wspólnie pomożemy Pani Barbarze i Panu Rafałowi utrzymać godne życie, które zasługują. Każda złotówka, którą przekażecie, stanie się kroplą do morza, a naszym celem jest zebranie wystarczającej kwoty na pokrycie ich najpilniejszych potrzeb.


Pamiętajcie, że nawet najmniejsza darowizna sprawi, że Pani Barbara i Pan Rafał poczują wsparcie i solidarność społeczności. Niech nasze serca staną się mostem miłości, a nasze wspólne wysiłki pozwolą na stworzenie im warunków do życia bez trosk i zmartwień.

Wpłać już teraz, abyśmy razem mogli napisać dla nich nowy rozdział pełen nadziei i wsparcia!

Kwoty zebrane podczas zbiórki będą dokładnie udokumentowane i przeznaczone na leki, jedzenie, oraz opiekę nad ich ukochanym zwierzakiem.


Dziękujemy z całego serca za Waszą dobroć i gotowość do pomocy. Razem możemy zdziałać cuda!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Zbiórki Pomocowej - sennder Polska

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 68

JP
Jot Pe
50 zł
WO
Wojtas
20 zł
AL
Agata L
WI
Wiktor
10 zł
MS
Monika
50 zł
ER
Estera
70 zł
AA
Antoni Anonim
10 zł
DW
Dominika Wrona
100 zł
MP
Michał P
100 zł
KM
Kasia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków