id: a6r8pa

Na leczenie Halinki

Na leczenie Halinki

Nasi użytkownicy założyli 1 188 702 zrzutki i zebrali 1 252 000 891 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Jeste Halinka. To snaczy, Valhalla, ale moja mama mówi, że mam osobowoś Halimki. Jeste dziewczynkom s rodu cane corso czy tam opel corsa i mam już ośm miesięcy. Co prawda urodziny będę obchodzić raz na 4 lata, bo urodziłam się 29. lutego, ale kto by siem tam pszejmował. Najbardziej na świecie kocham moje przybrane kocie rodzemstwo (A Grubcia najbars!), chrupki (zafsze dajom mi za mało) zabawę. A, no i jeszcze rozwalać się na łóżku tak, że mama nie ma kołdry. Hehe. Ehehehehe.

Niestety dzisiaj, w poniedziałek (jusz rosumie czemu mama nie lubi tego dnia) dostałam okropnej biegunki, wymiotów i ogólnie zachorowauam. Mama zabrała mje do cioć doktorek w naszej ulubionej pszychodni na Saskiej Kępie i tam się okazało, że mam krwotoczne zapalenie okrężnicy. Co to okręnsznżnica Halinka nie wie, ale dali mi jakieś kropluwki, zrobili śmieszne badanie gdzie jeździli mi takim cosiem po brzuchu i to giglało (I TERAZ PRZEZ NICH MUSZEM WYKOMPAĆ) i kłuli mnie w pupę zaszczykiem tszy razy. Zemśiłam się i narobiłam im kupe w gabinecie, hehehe. No i powjedzieli, że nie mogem jeś chrupka, tylko szpecjalne mokre jedzenie dla pjeskuw co ich boli bżuch.

Mama potem wyjęła tom karte do płacenia i siem załamana, bo za te szyskie niepszyjemnosci zapuacila 425 polskich chrupkowych złotych, a jutro snowu musimy tam iś na saszczyki i kropluwki, oras musimy nakupić pszes komputer sapas tych szpecjalnych puszek. No i oni tesz som wielce drodzy a ja PSZECIESZ MUSZEM JEŚ. czaicie. Jestem maua i jeszcze rosnem. Na rasie ważem 30 kilo. Ale nie mogem schuś. No i mama paczy w ten komputer ile kosztujom tacy puszki i wychodzi, że za 24 puszki to jest 240 polskich chrupkowych, a to nawet na miesions nie starszy. A ja teras jestem tom, no, rekońwaleńsenkom.

Dlatego szyszłam sapytać czy macie może s 5 chrupkowych dorzucić, szeby mama tesz coś sjadła. Bo jak szysko wyda na mje to będzie mi kradła puszki a tego nje znjese.


Szczekam jeszcze na wyniki badanja mojej krfi. Na rasie nje wiadomo kiedy lambolamtorium je da.


To co, pomoszecie? Bo widzem jak mama jusz sprawdza jakie som smaki tej puszki, pewnje se chce s ryżem srobic, maupa jedna.


To pisauam ja, Halinka De Piesek. Hau!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
200 zł
MG
Gośka
50 zł
SR
Szk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PF
Paragrafy Family
40 zł
 
Dane ukryte
29 zł
PB
Patryk
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AC
Alicja
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków