id: a6rcav

,,OGRÓD POKOLEŃ" DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ ŚW.WINCENTEGO ORAZ ŚWIETLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI

,,OGRÓD POKOLEŃ" DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ ŚW.WINCENTEGO ORAZ ŚWIETLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI

Nasi użytkownicy założyli 1 190 002 zrzutki i zebrali 1 254 211 636 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Ogród Pokoleń” to szansa dla ludzi starszych, niepełnosprawnych, dzieci, młodzieży na wspólną integrację pokoleniową. To okazja do przeciwstawienia się pandemii i wyjścia z Domu Pomocy Społecznej , świetlicy socjoterapeutycznej dzieci i młodzieży do ogrodu, który stanie się małym parkiem pokoleniowym. To tu ludzie starsi, samotni nawiążą wspólne relacje z młodymi. 

h813126ca98feec8.jpeg Pragniemy w naszym ogrodzie stworzyć altany, skalniaki, ławeczki, stoliki do wspólnych zabaw, relacji, a przede wszystkim rozmów. Nasi podopieczni są niezwykle stęsknieni widoku przyrody, ale też ludzi którzy wypiją z nimi kawę, herbatę i podzielą się dobrym słowem.

z282c397e360c7df.jpegp36131121598a09a.jpegNasze dzieci z świetlicy w większości pochodzą z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, potrzebują zainteresowania, dobrych przykładów, a zwłaszcza ukazania właściwych wzorców nacechowanych szacunkiem do ludzi starszych schorowanych, niepełnosprawnych.

h53e2d993fba590d.jpegW ogrodzie pokoleń pragniemy w miarę ustępowania obostrzeń spotykać się z dziećmi z przedszkoli, szkół, zorganizowanymi grupami. Pragniemy zaangażować do współpracy wolontariuszy z naszego miasta, aby nikt w naszym domu nie czuł się samotny. Chcemy, aby każdy uczestnik naszych spotkań czuł się kochany, potrzebny i ważny. Przecież jak powiedział poeta „nikt nie jest samotną wyspą, każdy stanowi ułamek kontynentu, jeśli ląd utraci swoją część ,ziemia zostanie pomniejszona.” Życie każdego człowieka stanowi największą wartość.

sf503a6c01ce3000.jpeg . Ogród pokoleń ma łączyć ludzi, zapisywać ich w pamięci i nie pozwolić, aby kiedykolwiek odeszli z naszych serc. Zachęcamy wszystkich sympatyków, przyjaciół Domu i ludzi dobrej woli do budowania „Ogrodu Pokoleń”, który będzie łączył, a nie dzielił; który będzie uczył miłości i wrażliwości, a nie obojętności, który pomoże nam budować ludzką godność i kreować w młodych ludziach szacunek i życzliwość do każdego człowieka.

q2724910b4481356.jpeg

Jeśli nie możesz nas wesprzeć ,a podoba ci się nasze przedsięwzięcie – UDOSTĘPNIJ !!!

DOBRO POWRACA –DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁACONĄ ZŁOTÓWKĘ I UDOSTĘPNIENIE 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

GK
Grażyna Kulawik
100 zł
MD
Danielewska Maria
WP
Wioletta Pluta
 
Dane ukryte
30 zł
AL
Agnieszka Ledwoń
8 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KM
KInga Marcinkowska
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŻK
Żaneta Klima
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków