Na leczenie Ropci
Na leczenie Ropci
Aktualności8
-
Dzis małej zaczeło lac soe z oczka krwia i ropa pojechalismy do kliniki. Byc moze ropa splywa z zatok byc moze cos sie dzieje w okolicy zatok. Jezeli antybiotyki nie pomoga to bedziemy musieli to sprawdzic i czeka nas toomografia komputerowa. Dlatego tez zwiekszylam kwote na zbiorce o 1000 zł bo tyle kosztuje tomograf i to naprawde jest cena minimalna jaka zaplacimy. Dlatego prosze was o wsparcie koszty leczenia malej rosna. Staram sie jak moge Ropcia to cudowny cierpliwy kociak ktory zasluguje na wszystko co najlepsze. Za kazda pomoc ogromnie dziekuje






Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Od soboty łapałam kotkę której nikt nie chcial juz pomoc, prócz osoby dokarmiajacej. Pojawiła sie w czwartek mróz okropny a ona tylko tak siedziała i czekała na śmierć. Od czwartku w takim stanie ja doatalam wiadomosc w sobote i nie myslalam czy mam za co a jedyna mysl musze jej pomóc. Nie chciała wejść do klatki nie jadla nie piła juz dłuższy. W koncu udalo sie sposobem ja zlapac w niedziele rano Co sie jej stało nie wiem . Wiem za to, że potrzebuję pomocy. Jesteśmy w klinice, kotka wazy 2.3 kg, ma 29.3 temp, rtg bez złaman, usg bez płynu w brzuchu. Wyniki nerkowe ok. Rana została oczyszczona dostała kroplowki i wiwle lekow Silna malenka chce zyc. Pomożecie mi ją uratowac ?