id: a8b92s

Jestem Jacek, zostały mi 2 tygodnie życia, chyba że...

Jestem Jacek, zostały mi 2 tygodnie życia, chyba że...

Nasi użytkownicy założyli 1 187 275 zrzutek i zebrali 1 248 476 994 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • Arrr!

  Dzień dobry ludzie, tutaj Jacek, zapewne pamiętacie mnie jako małego, chorego kotka o smutnych oczach... Nie, to już nie ja, to przeszłość! Dziś jestem tygrysem i nie boję się niczego (może poza blenderem). Kilka dni temu zakończyłem kurację i muszę wam przyznać, że nie było łatwo, ciągle jakieś kłucie, tabletki, badania krwi, USG, golenie mojego pięknego futerka - normalnie kryzys i dramat. Oczywiście nie pokazywałem tego po sobie i dzielnie znosiłem wszelkie tortury. Po tym wszystkim muszę jednak przyznać, że było warto, bo czuję się wyśmienicie!

  W tym miejscu chciałbym wam za ten nasz cały wspólny trud podziękować. Bez was już dawno by mnie nie było, a ja przecież jestem i mogę sobie normalnie dokuczać mojej młodszej sis Lucynie (pozdrawiam Cię Lucynka) i drapać drapaki i spać całymi dniami. Fajnie się żyje, nie wiedziałem, że tak można. No yyy... aha dziękuję, dziękuję przede wszystkim Wera Et Cetera i Sara Słaby bo to one jedyne na początku widziały dla mnie nadzieję. Ponadto przez pierwsze trzy tygodnie, każdego wieczora (nawet w wigilię i sylwestra) przyjeżdżały robić mi zastrzyki, a przez resztę leczenia dbały o mnie jak o króla. Chałwa wam za to dziewczyny! Jeśli ktoś z was potrzebowałby najlepszej opieki weterynaryjnej na świecie, to polecam lecznicę Sary Przychodnia Weterynaryjna Vetnica - Gdańsk Letnica, byłem tam już raz, jest bardzo ładnie.

  W następnej kolejności dziękuję wszystkim ludziom zaangażowanym w zrzutkę i bazarek. To czego byłem świadkiem przerosło moje najśmielsze oczekiwania odnośnie życzliwości waszego gatunku. Kochani jesteście. Ogólnie to jestem taki szczęśliwy, że dziękuję wszystkim, nawet jak mnie nie lubią.

  Pieniędzy ze zrzutki nie zostało, zostało za to trochę tego cennego leku. Obecnie znajduję się na obserwacji i jeśli wszystko będzie dobrze, to obdarujemy nim niebawem jakiegoś chorego kotka.


  Karmcie dobrze swoje kotki, oczywiście dawajcie im dużo smaczków, najlepiej tych takich małych z łososia w tej niebieskiej tubce i czerpcie intensywnie z życia jakie by ono nie było.

  Pozdrawiam was,

  Jaczek już nie chory.

  t62c98d13df64961.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jacek jest młodym, 6 miesięcznym kotem, który wraz ze swoją młodszą siostrą Lucyną od października tego pechowego 2020 roku tworzy naszą rodzinkę. Oboje są sierotami i podrzutkami, które adoptowaliśmy z Domu Tymczasowego u Kryzysa i Dramata.

Nagle Jacek zaczął się źle czuć i wyraźnie puchnąć w oczach. Wizyta u weterynarza ujawniła coś, przed czym drży koci świat - FIP. Jest to zapalenie otrzewnej spowodowane kocim koronawirusem (serio), które szybko postępuję i jest (właściwie) śmiertelną chorobą.

ALE!

Jest eksperymentalna terapia, której efekty są bardzo skuteczne, ale jest ciągle w fazie testowej i jest przez to bardzo kosztowna.

Dlatego Jacek potrzebuje Waszej pomocy, by przeżyć i żeby móc działać szybko i skutecznie. Wierzymy, że się uda i pomoże to nie tylko jemu, ale też efekty i wnioski z jego leczenia, przysłużą się wielu innym kotom, u których ta choroba rozwinie się w tak groźnym stopniu.


Czekamy na Waszą pomoc, nie śpimy, szukamy na forach w Polsce i zagranicą, zamawiamy leki - JACEK MA JESZCZE SZANSĘ, ALE MUSMY DZIAŁAĆ SZYBKO!


Basia i Daniel

Jacek i jego siostra Lucynka

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 263

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków