id: a8jhkn

DOŚĆ TEGO ZŁODZIEJSTWA, CZAS ROZ .... TEN ZYSTEM, DOŚC Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

DOŚĆ TEGO ZŁODZIEJSTWA, CZAS ROZ .... TEN ZYSTEM, DOŚC Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Nasi użytkownicy założyli 1 188 239 zrzutek i zebrali 1 250 948 415 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam

Jestem

osoba poszkodowaną przez tandem ZUS/NFZ. Myślę ze w naszym pięknym kraju takich osób jest znacznie więcej. Planuję wejść w spór prawny z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz NFZ, którzy pomimo np. pozbawienia ochrony zdrowia, nadal pobierają składki a do tego doliczają odsetki za opóźnienie zapłaty coś czego nie dają.Uważam że należy zakończyć ten bandycki proceder. Jednak aby to zrobić trzeba niestety przejść ścieżkę sądową w Polsce, na która sa potrzebne środki góry zakładam że w Polsce nie da wygrać , ale w sądach Unijnych już tak. Wygrana sprawa będzie precedensem, a być może także doprowadzi do zainteresowania się Unii Europejskiej (co tez jest moim celem) tym jak to ZUS i NFZ za opóźnienie w płaceniu składek kara ją nas zabieraniem opieki zdrowotnej, karząc sobie nadal płacić.


Jak to pomimo pozbawienia na jakiś okres prawa do świadczeń, naliczają nam opłaty plus odsetki. Odsetki od czegoś czego nie dali. Należy ten bandytyzm zakończyć , owszem płacimy składki, ale kiedy z różnych powodów nie można jej zapłacić, to jesteśmy pozbawiani prawa do świadczenia, ZUS-u i NFZ-tu nie interesuje nasze zdrowie, oni tylko wyciągają łapy po kasę, bez względu czy nam coś dają czy tez nie.

 

REASUMUJĄC

Chcę zniszczyć ten system, dokonać tego czego wielu z nas nie zrobiło, a dokładnie pozwać NFZ/ZUS przed sądy unijne, tak aby na bazie wyroku Unijnego ,musiały zajść zmiany w tym chorym, złodziejskim systemie, który nas okrada w

imię chorych, zbójeckich zasad. "Płacic musisz, ale gówno dostajesz", to jest motto tych skur...... co nas okradają. Wyp.... my ich w powietrze, zakończmy ten syf, ze biorą ile chcą, zmieniają zasady, ze nawet nie możemy teraz składek zdrowotnych wpisywać w koszty prowadzenia działalności, a wysokość składek zależy od dochodu. Czy kur..... ktoś kto płaci więcej ma za to lepszy dostęp do lekarza ??, NIE

Banda złodziei , przeznacza nasze składki na pompowanie kasy w ten system 13 i 14 emerytur, za które obecna władza kupuje sobie głosy zadowolonych babć, które tak chętnie na nich głosują i to wszystko za nasze ciężko zapracowane pieniądze.

To dla nich nie ważne że wszystko coraz droższe, ze koszty prowadzenia działalności idą w górę, że paliwo coraz droższe, oni wyciągają swoje brudne łapska, i biorą od nas coraz więcej i więcej,

A co dają w zamian ????, gówno dają, bo leki 100% odpłatności. Kolejki do lekarzy, zabiegi tak ale za np.2 lata albo np. za 5 lat, wiec sobie "frajerze" poczekaj. A jak ci zachoruje dziecko, i potrzebujesz kilka milionów na leczenie, to sobie "durniu" sam nazbieraj bo ci NFZ i ZUS nie pomoże, ale kur.... plac dalej składki. Bo my wszyscy jesteśmy dla tych skur...... tylko generatorami składek, mamy płacić i morda w kubeł.

 

DOŚC KUR... TEGO ZLODZIEJSTWA, TRZEBA ROZP... TEN JEB.... SYSTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

WZYWAM,WSZYSTKI, ABYSMY WSPOLONIE ROZJECHALI TĄ BANDE ZŁODZIEI !!!!!!!!!!!!!!!! IDZMY DO UNII EUROPOEJSKIEJ PO POMOC, NICH SKOŃCZY SIE TO KUR....ESTWO !!!!!!!!!!!!!!

 

Wiem ze szykuje się długa walka, ale uważam ze w dzisiejszych czasach , kiedy państwo nam tak dużo zabiera, ogranicza we wszystkim, "dojąc" nas na maksa ,musimy walczyć, aby to sądy unijne wyprostowały nasze życie, bo na nasze prawo

nie mamy co liczyć.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję ze będzie nas więcej. Oczywiście zachęcam do przyłączenia się do projektu nie tylko finansowo ale tez jako pokrzywdzony, im nas więcej tym lepiej.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!