id: a8tfxy

Głogowskie Panie Mikołajowe

Głogowskie Panie Mikołajowe

1 601 zł 
z 5 000 zł
32%
zakończona 01.12.2020r
38 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Grudzień to najbardziej magiczny miesiąc w roku, który kojarzy się nam z ciepłą, rodzinną atmosferą, dobrym słowem, życzliwością i prezentami… Każdy z nas doskonale pamięta beztroskie czasy dzieciństwa, gdy kładliśmy się spać z nieokiełznaną euforią na myśl, że gdy rano się obudzimy, będą na nas czekać mikołajkowe prezenty.

Niestety, nie dla każdego dziecka to okres spokoju, radości i pogody ducha...

W tym trudnym roku, przepełnionym złymi wiadomościami, zalewającą nas bezustannie światową pandemią i wieloma innymi wydarzeniami, które podłamują nas każdego dnia, warto pomyśleć o tych, którym na co dzień brakuje nie tylko ciepła domowego ogniska, ale także beztroskiej radości z otrzymywania świątecznych podarków.

Głogowskie Panie Mikołajki postanowiły wnieść trochę uśmiechu na dziecięce twarze, które zazwyczaj są pełne zmartwień i smutku. Już 6 grudnia 2020 roku ruszamy do głogowskich domów dziecka z workiem pełnym spersonalizowanych prezentów – nie martwcie się, wszystko zostało uprzednio ustalone ze Świętym Mikołajem! 

Zbieramy pieniądze na nie byle jakie prezenty – stawiamy na urządzenia elektroniczne, kosmetyki, środki higieny osobistej, książki, gry planszowe, zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Wszystkie prezenty zostaną zakupione zgodnie z treścią listów do Świętego Mikołaja od dzieci oraz listą potrzeb od personelu z domów dziecka po to, aby prezenty były w stu procentach trafione, a przede wszystkim użyteczne!

Cała przewidywana kwota (5000 złotych), którą uzbieramy, zostanie przeznaczona na prezenty dla każdego dziecka z wybranego głogowskiego domu dziecka. Jeśli uda się nam wszystkim uzbierać kwotę większą niż przewidywana, pieniądze zostaną wykorzystane na podarki dla kolejnej placówki!

I Ty możesz pomóc! Wystarczy kilka złotych, a uda nam się zrobić wspaniałe Mikołajki dla tych, którzy potrzebują nas teraz najbardziej.

Pokażmy moc pomagania!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 38

NK
Nikola Kołodziej
200 zł
P. Ś.
150 zł
MA
Madzia A.
150 zł
KS
Karol Staniukiewicz
100 zł
M
M.Cz
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KC
Katarzyna Cichy
50 zł
KG
Klaudia Gniewosz
50 zł
SP
Sławińska Paulina
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 968 zrzutek

i zebrali

621 657 306 zł

A ty na co dziś zbierasz?