id: a927zr

C - eye dla Szymonka. CYBER OKO dla sześcioletniego zdobywcy Korony Gór Polski

C - eye dla Szymonka. CYBER OKO dla sześcioletniego zdobywcy Korony Gór Polski

Nasi użytkownicy założyli 1 177 784 zrzutki i zebrali 1 230 606 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szymon jest marginalnie skrajnym wcześniakiem, który cierpi na ciężką postać czterokończynowego mózgowego porażenia dziecięcego. Ten sześcioletni - bardzo bystry i wesoły chłopczyk - nie porusza się samodzielnie i nie mówi. By móc porozumiewać się z otoczeniem, potrzebuje c-eye czyli cyber oka. Jest to urządzenie, które pozwala na wybieranie poleceń z ekranu za pomocą ruchów gałek ocznych.

Edit: Dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom, które złożyły darowiznę, by Szymon mógł rozpocząć naukę z c-eye. Jesteście wspaniali, bo pochyliliście się nad losem niepełnosprawnego chłopczyka i wsparliście walkę o jego samodzielność!!! Dziękujemy Państwu. Doceniamy Wasz gest!

Nadwyżka finansowa w tej zbiórce posłuży dalszej terapii Szymka. W planach mamy również zakup PRZYCZEPKI ROWEROWEJ. To ważne, bo daje kolejne możliwości, by syn prowadził aktywne życie. Możecie Państwo być pewni, że nadal będziemy ciężko pracować, by synek mógł osiągnąć niezależność. Dziękujemy, że w nas wierzycie!

Iga i Jacek

****

Szymek i jego starszy brat Michałek (który jest również skrajnym wcześniakiem i ma orzeczenie o niepełnosprawności) wraz z rodzicami są zdobywcami m.in. Korony Sudetów i Korony Beskidów Polskich. 29 sierpnia 2018 roku - wchodząc na Rysy 2499 m.n.m. - ukończyli razem Koronę Gór Polski. Osiągnęli to w przeciągu jednego roku, pokonując pieszo trasę niemal 600 kilometrów, osiągając w sumie ponad 30.000 metrów przewyższenia. #wgóryzmpd

Link do wyprawy na Rysy:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-08-30/z-dwoma-niepelnosprawnymi-synami-zdobyli-rysy-najwyzszy-szczyt-w-polsce/?ref=slider

Swoją determinacją, ciężką pracą udowodnili, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, by wieść ciekawe, aktywne i mądre życie. Rodzina Młynarczyków prowadzi zapiski na facebook'u na profilu Kurlandia, gdzie motywuje do aktywizowania niepełnosprawnych członków rodzin, niesie nadzieję.

https://www.facebook.com/Kurlandia-359846384131286/

http://www.kurlandia.pl/

Za pomocą c-eye Szymon będzie mógł przygotować się do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 547

preloader

Komentarze 55

 
2500 znaków