id: a9atdy

URATUJ !!! Pomóż przetrwać zwierzętom w Azylu

URATUJ !!! Pomóż przetrwać zwierzętom w Azylu

Nasi użytkownicy założyli 1 190 215 zrzutek i zebrali 1 254 676 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ponad 25 lat temu moja żona podjęła misję ratowania zwierząt w potrzebie. Od tego czasu nasz dom stał się schronieniem dla licznych psów, kotów, ptaków, a nawet jeży, które doświadczyły bólu i porzucenia. Moja żona, przez lata angażując się w interwencje ratunkowe, znalazła swoje powołanie. Jednak intensywna praca w schronisku, pełna emocjonalnych wyzwań, ostatecznie przyczyniła się do jej udaru mózgu, zmuszając ją do rezygnacji z dotychczasowej działalności.

k9bQoLl1TZgJqZrh.pngNie mogąc porzucić swojej pasji, postanowiliśmy kupić mały dom na wsi i przekształcić go w hotelik dla zwierząt, który miał służyć zarówno jako biznes, jak i azyl dla bezdomnych pupili. Przebudowaliśmy pomieszczenia gospodarcze, zapewniając ogrzewanie zimą i chłodzenie latem, aby stworzyć komfortowe lokum dla naszych podopiecznych. Jednak ostatnie lata przyniosły szereg wyzwań: nasilający się kryzys gospodarczy, pandemia, a nawet otwarty hejt w mediach społecznościowych wpłynęły na zdrowie mojej żony, która zachorowała na nowotwór, a później doznała zawału serca. W tym samym czasie proporcje hotelowych i azylowych pupili w naszym hoteliku odwróciły się — zamiast planowanych 70% gości hotelowych, mamy teraz 70% mieszkańców bez stałego domu.BXSbJTHCRy8wu48h.pngCeny karmy wzrosły dwukrotnie, a nasze zasoby finansowe szybko się wyczerpują. Niektórzy klienci, którzy powierzyli nam opiekę nad swoimi zwierzętami, zniknęli bez śladu, pozostawiając swoje psy na naszej odpowiedzialności. Bez Waszej pomocy stoimy przed widmem zamknięcia miejsca, które stało się domem pełnym miłości i opieki dla setek zwierząt.

Filuś

kkZ0N92RyLklcZRl.jpgCujMMBtrHCpPqH1e.png


Wyrzucony na wsi przed majówką. Szedł środkiem drogi i się przewracał. Mieszkaniec wsi przywiózł go do nas. Pies był na wpół przytomny. Podczas wizyty weterynaryjnej okazało się, że zastawka dwudzielna i trójdzielna ledwo pracują. Pies dostał na imię Filuś. Po tygodniu podawania leku o nazwie Cardisure powoli dochodzi u nas do siebie. Miesięczne leczenie wraz z utrzymaniem to ok. 500 zł.


Mała lisiczka:

9w84foMmL4K4dwrE.png

Jej matkę zabito łopatą za kradzież gęsi. Przyjęliśmy ją do nas, bo podzieliłaby los matki. Bardzo płakała i wołała mamę... Teraz już jest troszkę lepiej. Każdy wkład, bez względu na wielkość, pomoże nam utrzymać to miejsce otwarte i kontynuować naszą misję. Prosimy o Wasze wsparcie, abyśmy mogli dalej chronić i kochać te bezbronne stworzenia. Każda pomoc ma znaczenie. Bez Was nie damy rady. 💖Kehbl6PVElpU2eMK.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 331

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!