id: a9c8d6

Iskierka ze zdeformowaną łapką - potrzebujemy wsparcia na leczenie.

Iskierka ze zdeformowaną łapką - potrzebujemy wsparcia na leczenie.

 
Karolina Mroczek

Aktualności4

  • Byłyśmy wczoraj na badaniu serduszka.


    Wszystko w porządku, nie ma zatem przeciwwskazań do wykonania tomografu :)


    IC3BTsAyHpc0TfhW.jpgB4ULDJSq1yVXl7jK.jpgpMkkBdbHFvbl2t7G.jpgInGyqkWb5ZV2utWJ.jpg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

✨ISKIERKA✨


W czwartek dostałyśmy informację o spanielu do adopcji ze zdeformowaną łapką.


Właścicielka ogłoszenia po otrzymaniu wiadomości, że chcemy pomóc suni z łapką i mamy wstępny plan działania przestraszyła się konsekwencji jakie mogłybyśmy wyciągnąć jako obeznane w temacie i skłamała, że suczka już znalazła dom. Trzeba było wcielić się w rolę ludzi bez wiedzy i ambicji. 


W piątek (03.03) udało nam się dogadać i dostałyśmy adres. Bez zastanowienia i chwili zwłoki Karolina i Paula wsiadły w samochód i pojechały w okolice Opola Lubelskiego uratować małej życie. 


Ostatecznie Iskierkę udało się odkupić za 400zł. Właścicielka zapewniała, że suczka urodziła się z taką łapką i że normalnie się na niej porusza. Nie liczyłyśmy na to.


Iskierka ma ok 3 miesiące, co oznacza, że od 3 miesięcy cierpiała z powodu bólu. 


Przed nami dużo pracy, badań, ćwiczeń... Potrzebujemy siły i funduszy na uratowanie małej.


To jak? Bez Was nie damy rady… Uratujemy razem łapkę?

Lokalizacja

Komentarze 3

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez