id: a9ddry

Na rehabilitacje i przystosowanie domu

Na rehabilitacje i przystosowanie domu

Nasi użytkownicy założyli 1 179 996 zrzutek i zebrali 1 234 098 299 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,


3 miesiące temu moja babcia, w wyniku wielkiego stresu, dostała udaru. Okazał się wyjątkowo rozległy i ta żywa, wesoła i kochająca spacery kobieta usłyszała wyrok:

"Do końca życia będzie Pani przykuta do łóżka"


Nie podaliśmy się jednak i gdy tylko było to możliwe babcia została przeniesiona do prywatnego ośrodka i tam poddana wielomiesięcznej rehabilitacji. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i babcia w końcu ostatnio stanęła na własnych nogach. Co prawda w asyście wielu rehabilitantów i tylko na parę sekund ale daje nam to nadzieję. Niestety postępy są krótkotrwałe i każdy dzień jest walką od nowa. Marzę o tym by babcia mogła samodzielnie poruszać się na wózku. Na ten moment większość dnia spędza leżąc a wszystkie czynności trzeba wykonywać za nią. Czasem udaje się posadzić ją na wózku i trzyma pion. Bez dalszej, codziennej rehabilitacji spędzi resztę życia leżąc. 


Prywatny ośrodek rehabilitacyjny w którym obecnie przebywa a w którym powinna spędzić jeszcze kilka miesięcy jest bardzo drogi. Czeka nas również remont domu (przystosowanie go pod nowe warunki życia dla babci), zakup sprzętu oraz opłacenie stałej pomocy gdy babcia wyjdzie z ośrodka. Większą część sumy udało mi się uzbierać jednak wciąż do zebrania pozostaje duża kwota a dokładnie 50 000. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

EK
Ewa K Take Profit Crew :)
50 zł
KS
Kasia s. Tp
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
BS
Bartosz Simpson
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!