Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki #WspieramKadrę - Wyjazd Kadry Narodowej Reprezentacji Polski na pierwsze Mistrzostwa Świata w Roundnet (Belgia - Wrzesień 2022)!

#WspieramKadrę - zawodnik Marek Szymański

#WspieramKadrę - zawodnik Marek Szymański

Ta skarbonka zasila saldo zrzutki:

#WspieramKadrę - Wyjazd Kadry Narodowej Reprezentacji Polski na pierwsze Mistrzostwa Świata w Roundnet (Belgia - Wrzesień 2022)!
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
10 648 zł 
z 50 000
21%
495 PLN zebrano do skarbonki
9 wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 188 228 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis skarbonki

Cześć,

ten rok jest dla mnie szczególny z uwagi na to, że dostałem się do kadry narodowej i mam okazję wystartować w pierwszych Mistrzostwach Świata w roundnet, które odbędą się w dniach 8-11 września w Belgii. 


d 6 lat promuję tę niesamowitą grę. Założyłem w Szczecinie grupę Roundnet Szczecin i prowadzę bezpłatne treningi jak również organizuję zawody i pokazy tej gry. Każdy kto ma ochotę może wziąć w nich bezpłatnie udział i spróbować swoich sił. 

raz ze mną zakwalifikowało się do kadry 16 zawodników i zawodniczek z różnych części Polski. Jedyną barierą, która uniemożliwia nam start na Mistrzostwach Świata - to brak finansów. Wyjazd jest dla nas zbyt kosztowny dlatego też proszę Cię o wsparcie. Każdy grosik przybliża nas do celu i pomaga spełnić nasze marzenie.Start w tym historycznym turnieju będzie dla nas przygodą i zarazem nagrodą za mnóstwo godzin spędzonych na treningach.
Co to jest roundnet?


Roundnet to nasza ogromna pasja:

Organizujemy spotkania, treningi, zawody i cykl turniejów w Polsce pn. Roundnet Poland Tour, w którym biorą udział zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Polscy zawodnicy roundnet rywalizują na szczeblu lokalnym (ogólnopolskim) oraz międzynarodowym (głównie europejskim). 


Zobacz relację z ostatnich zawodów roundnet!Zasady gry:


Najłatwiej zrozumieć zasady gry oglądając poniższy filmik:


 https://youtu.be/4Mo2MOzPEM0


Jest to gra zespołowa, zasadami przypominająca siatkówkę. W roundnet gramy 2 vs 2, obie drużyny mają 3 odbicia podczas jednej akcji. Przy serwie i ostatnim uderzeniu (ataku), piłka musi odbić się od okrągłej obręczy z naciągnięta siatką (tzw. setu). Jest to gra bez wyznaczonego pola gry, dlatego zawodnicy mogą poruszać się dookoła setu i rozgrywać akcje w dowolnym miejscu. Każda akcja kończy się 1 punktem dla jednego z zespołów.


Roundnet w wersji rekreacyjnej to świetny sposób na aktywne spotkanie z przyjaciółmi lub też zabawę w gronie rodzinnym! Nie potrzeba wielkiego specjalnego boiska - grać można na trawie, orliku, plaży, hali lub nawet w wodzie!


Jest to również bardzo dynamiczny i rozwijający się sport znany już praktycznie na całym świecie charakteryzujący się spektakularnymi akcjami na wysokim poziomie:


https://youtu.be/Mz7BmgiAD3g


Akcja #WspieramKadrę:


Dla niektórych z nas przygoda z tą grą zaczęła się już 6 lat temu. Jesteśmy bardzo dumni, że dostaliśmy szansę reprezentować nasz kraj w tak wielkim, międzynarodowym wydarzeniu. Postaramy się reprezentować Polskę najlepiej jak będzie to możliwe.


W tym roku podczas pierwszych Mistrzostw Świata w roundnet mamy możliwość reprezentować Polskę w 3 kategoriach:


• męskiej (może wystartować 5 zespołów 2-osobowych);

• żeńskiej (mogą wystartować 3 zespoły 2-osobowe);

• par mieszanych (może wystartować 1 zespół 2-osobowy);


W sumie kadra liczy 16 osób. Dodatkowo 4 osoby będące wsparciem dla drużyny podczas wyjazdu.


Od dwóch lat prowadzimy ranking zawodników i zawodniczek w Polsce - przyznajemy miejsca w kadrze najlepszym z nich.


Najlepsze osoby w rankingu, zakwalifikowały się do Kadry Narodowej Reprezentacji Polski i mają szansę wystąpić na pierwszych w historii Mistrzostwach Świata roundnet.


Ranking otwarty (na jego podstawie wyłoniliśmy mężczyzn): https://rankedin.com/pl/ranking/6724/roundnet-poland-2022?rankingType=3&ageGroup=1&week=31&year=2022 


W naszym gronie znajduje się młody i bardzo utalentowany zawodnik odnoszący znaczące sukcesy nie tylko w Polsce, ale również za granicą - Jan Stachiewicz z Warszawy, posiadający na swoim koncie m.in. tytuł Mistrza Europy Juniorów do lat 21.


Ranking kobiet:

https://rankedin.com/pl/ranking/6724/roundnet-poland-2022?rankingType=4&ageGroup=13&week=31&year=2022 


Ranking par mieszanych:

https://rankedin.com/pl/ranking/6724/roundnet-poland-2022?rankingType=5&ageGroup=43&week=31&year=2022 


Czasu jest bardzo mało - Mistrzostwa Świata w Roundnet 2022 odbędą się w Belgii już na początku września tego roku. Wystartuje w nich około 500 zawodników z około 40 krajów z całego świata.

Przygotowujemy się do nich już od 2 lat, ponieważ pierwotnie miały się one odbyć w 2020 roku, ale z uwagi na pandemię zostały przełożone na rok 2021, a potem na rok obecny.  


Podczas tego ogólnoświatowego święta roundnet nie może przecież zabraknąć nas jako oficjalnej Kadry Narodowej Reprezentacji Polski!Wydarzenie na Facebook’u: 

Pierwsze Mistrzostwa Świata w roundnet 2022 (w języku angielskim).


Będziemy Tobie bardzo wdzięczni za wsparcie naszego wyjazdu, gdyż z pewnością będzie to dla nas okazja konfrontacji wypracowanego przez nas stylu gry i nabytych umiejętności, poznania osobiście największych gwiazd tego sportu (w szczególności zawodników i zawodniczek ze Stanów Zjednoczonych, którzy 20 lat temu rozpoczęli tworzenie społeczności rozpoczynając swoją przygodę z roundnet.)Kilka słów o Fundacji Kamienica1:


Nasza fundacja działa już od 11 lat ucząc pasji i zachęcając do aktywności.

Roundnet to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy, ponieważ na co dzień szukamy nietypowych gier, zabaw i aktywności (nie tylko fizycznych) - uczymy się ich, a następnie popularyzujemy - przekazując nabytą wiedzę i pasję innym!

W naszych projektach biorą udział osoby w różnym wieku - od małych dzieci aż po osoby starsze!

Lokalnie w Szczecinie realizujemy działania w tematyce Roundnet w wersji sportowej i rekreacyjnej - poprzez różnego rodzaju projekty, ale i z własnej inicjatywy - w sezonie jesienno-zimowo-wiosennym realizujemy bezpłatne spotkania na terenie hali sportowej, a w sezonie letnim zapraszamy na bezpłatne spotkania w każdą środę od 17:30 na Jasnych Błoniach w Szczecinie - wpadnij i poznaj część z nas osobiście!


Jeśli chcesz spróbować roundnet to dołącz do najbliższej grupy grających:


Grupa ogónopolska: https://www.facebook.com/groups/702917173526272


Roundnet Warszawa: https://www.facebook.com/groups/1660977630785176


Roundnet Szczecin: https://www.facebook.com/groups/roundnetszczecin


Roundnet Gdańsk: https://www.facebook.com/groups/roundnetgdansk


Roundnet Olsztyn: https://www.facebook.com/groups/380646947450946


Roundnet Poznań: https://www.facebook.com/groups/1156809251048107/Pamiętaj - Roundnet World Championship 2022 startuje już 8 września !!!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader