Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki #WspieramKadrę - Wyjazd Kadry Narodowej Reprezentacji Polski na pierwsze Mistrzostwa Świata w Roundnet (Belgia - Wrzesień 2022)!

#WspieramKadrę - zawodnik roundnet Szymon Urbański

#WspieramKadrę - zawodnik roundnet Szymon Urbański

Ta skarbonka zasila saldo zrzutki:

#WspieramKadrę - Wyjazd Kadry Narodowej Reprezentacji Polski na pierwsze Mistrzostwa Świata w Roundnet (Belgia - Wrzesień 2022)!
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
10 648 zł
z 50 000
21%
1 000 PLN zebrano do skarbonki
38 wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 014 zrzutek i zebrali 1 001 086 442 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis skarbonkiSiemka! 


We wrześniu wraz z kadrą Polski mam możliwość reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Roundnet w Belgii!


image


Roundnet znany również pod nazwą Spikeball, to nowy, szybko rozwijający się sport, mający swoje początki w USA i stający się coraz bardziej popularny w Europie i Polsce. 
Jako członkowie kadry Polski Roundnet otworzyliśmy zrzutkę, ponieważ musimy uzbierać fundusze niezbędne do realizacji naszych marzeń. Udział w międzynarodowym turnieju na tak wysokim poziomie ma swoje wymagania - musimy opłacić nie tylko udział w turnieju, ale i zakupić wymagane stroje, transport czy noclegi. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc finansową, który pomoże nam w organizacji takiego wyjazdu.


image


Serdecznie zachęcamy również do spróbowania się w tej nowej formie sportu - rozwija motorykę, refleks, szybkość, jednocześnie dając mnóstwo radości! Treningi odbywają się w takich miastach jak Warszawa, Olsztyn, Poznań, Gdańsk czy Szczecin. 


Więcej informacji możesz znaleźć na grupach na Facebook'u - wystarczy, że wpiszesz "Roundnet" lub “Spikeball” i nazwę miasta w którym chcesz pójść na gierkę.


Pomóż nam spełnić nasze największe sportowe marzenie! Każda złotówka się liczy!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

MU
Elon Musk
1 zł
*T
*jurto
20 zł
JS
Janek
10 zł
 
Dane ukryte
36 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
45 zł
MW
Mike Oxsmall
100 zł
JW
Jelonki
169 zł
WS
Wiktoria
1 zł
Zobacz więcej