id: a9wg5p

Leczenie- Bourbonek ma FIP

Leczenie- Bourbonek ma FIP

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 019 zrzutek i zebrali 1 250 249 433 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności18

 • Dziekujemy Wszystkim wspaniałym Darczyńcom. Jesteście Cudowni. Zakończyliśmy podawanie GS. Teraz 84 dni obserwacji i jeżeli nic się nie zmieni to możemy uznać ze skopaliśmy chorobę 😁image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam na imię Bourbon jestem kochajacym 5-cio miesięcznym Maine Coonem. Od 5 listopada dwa razy trafiłem do kliniki w ciężkim stanie, ledwo oddychałem. Pani doktor mnie uratowała. 11listopada nasza rodzina dowiedziała się że mam wynik dodatni tej okropnej i ciężkiej choroby jaka jest koci koronawirus. Moi ludzcy rodzice podjęli się walki o mnie. Mimo że leczenie jest drogie to walczą o moje małe serduszko. Znów chciałbym im dokazywać jak dawniej. Uwielbiałem wskakiwal na łóżko i budzić w nocy moja ludzką mame co dwie godziny by zaprowadzić ja do miski mimo że było w niej jedzenie, ale nie lubię jeść sam w nocy. A ona z cierpliwością siedziała przy mnie i głaskalam mnie aż skończę. Albo spać na niej by czuć ciepło i miłość jaka mnie darzy. Teraz jeszcze jestem słaby i nie daje rady wskoczyć jednak ona mimo wszystko sama się budzi bo mnie Kocha i siada ze mną gdy jem🤗 Walczę nie poddaje się i mam nadzieję, że ta data 11 listopada będzie symboliczna dla mnie💗 Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wsparcie. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 8

 
2500 znaków