Tworzymy kawiarnię społeczną i centrum sportu w Korbielowie! ID: aaysnc

Tworzymy kawiarnię społeczną i centrum sportu w Korbielowie! ID: aaysnc

8 145 zł z 15 000 zł

54%

8 145 zł

8 145 zł

z 15 000 zł

27 dni

27 dni

do końca

106

106

wspierających
54%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Co robisz, kiedy mieszkasz w uroczej okolicy, ale w twojej miejscowości nie ma wyraźnego centrum i miejsca spotkań? Łapiesz się za koparkę i je tworzysz! Ojcowie dominikanie z Korbielowa tworzą całkowicie niekomercyjną kawiarnię społeczną Cafe Siena i siłownię. Pracują własnymi rękami. Marzą o uruchomieniu w zakupionym budynku prawdziwego ośrodka kultury i sportu, a my - Fundacja Dobry Widok - chcemy z nimi współpracować. Potrzebujemy pieniędzy na wyposażenie kawiarni (i siłowni na pięterku!). Pamiętaj - dorzucisz się dzisiaj, a za parę tygodni będziesz mieć w Korbielowie miejsce, żeby spotkać się ze znajomymi, nawet po 20.00, co tutaj nie jest takie oczywiste...


https://tiny.pl/7msg9Dziękujemy wszystkim mediom za pomoc w promocji naszego przedsięwzięcia i zachęcamy do lektury:


https://diecezja.bielsko.pl/aktualnosci/dominikanie-z-korbielowa-i-sienenska-kawiarnia/


https://ekai.pl/korbielow-dominikanie-otwieraja-spoleczna-kawiarnie-i-centrum-sportu/


https://deon.pl/kosciol/dominikanie-w-korbielowie-juz-wkrotce-otworza-kawiarnie-potrzebuja-waszej-pomocy,950902


https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/dominikanie-w-pracy/45654


https://zywiec.beskidy.news/wydarzenia/7358-w-korbielowie-powstaje-spoleczna-kawiarnia-i-centrum-sportu


https://beskidlive.pl/z-zycia-gmin/jelesnia/5405-centrum-sportu-i-kawiarnia-powstaje-w-korbielowie

Wpłacający106

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
KP
Karolina Piotr Czul
200 zł
JM
Jozef Mocek
200 zł
JD
Józef Dudziak
200 zł
MP
Magda Polaczek
200 zł
M
Maria Leon Dendys
200 zł
 
Dane ukryte
187 zł
 
Dane ukryte
175 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
 • Gosia Gnojczak

  Najwyższa pora pomóc tym, którzy chcą pomagać nam ! 🤗Nasi Dominikanie robią wszystko, aby mieszkańcy Korbielowa mieli miejsce do wspólnych spotkań i pogaduch przy kawie oraz ciachu,😋☕🍩 ale również aby zadbać o nasze zewnętrzne piękno na siłowni i sali fitness.🤼‍♀️💪🎱 Zapraszam serdecznie do wpłacania symbolicznej złotóweczki oraz do udostępniania 😁 Niech ta informacja dotrze do każdego mieszkańca naszej miejscowości i nie tylko, a już niebawem będziemy mogli wspólnie spędzać czas niedaleko od domu w miłym towarzystwie ! 😊 Przyda się nam to wszystkim po długich tygodniach w domu 🙃

 • Aneta Sendor-Hrapkowicz

  Wspaniała inicjatywa! Jak dobrze, że są ludzie, którym się chce działać na rzecz swoich małych społeczności. Wspieram i kibicuję. Do zobaczenia!

 • Anna Janczyk

  Świetna inicjatywa! Bardzo się cieszę, że takie miejsce powstanie i w dodatku będzie to kawiarnia społeczna! Już czekam na wszystkie spotkania i wydarzenia, które będzie można tam organizować. Nie ma na terenie naszej gminy takiego miejsca, więc mam nadzieję, że remont uda się skończyć jak najszybciej. :)

 • Marek Kosiba

  jak was było stać na wykupienie domu z działką to uważam, że także jest was stać na remont i wyposażenie. Ta zbiórka jest nieetyczna i żenująca polegająca tylko na egoistycznym wzbogacaniu się kosztem wiernych.

  • Fundacja Dobry Widok

   Szanowny Panie Marku. Nie, nikt nie będzie się bogacił na wiernych. Miejsce będzie niekomercyjne i będzie służyło wszystkim. Podaję nr tel.: 661 837 845 i bardzo proszę o kontakt. Chętnie przybliżę szczegóły utworzenia miejsca, jak i celu zorganizowanej zbiórki, tym bardziej, że organizatorem akcji jest Fundacja Dobry Widok. Zachęcamy do wsparcia inicjatyw, które Pana zdaniem na to zasługują, ale prosimy o powstrzymanie się od niekonstruktywnych komentarzy. Pozdrawiamy serdecznie :)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 219 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?