Projekt ,, Pies Ratownik " Zakończona 31.12.2018r ID: aazm2v

Projekt ,, Pies Ratownik "

Zebrano 1 450 zł
z kwoty 10 000 zł

14 %

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


"Pies Ratownik". 

Po tragedii w KWK Zofiówce pojawiła się szansa, by psy ratownicze szkoliły się  w sztolniach CSRG Bytom i w kopalniach, tak by zawsze były gotowe do pracy w warunkach kopalnianych. Niestety, by to się udało, przewodnicy psów potrzebują całego osprzętu iskro bezpiecznego dla siebie i psów. Jest on niezbędny, by stworzyć sekcję psów, specjalizującą się w poszukiwaniu po wypadkach w wyrobiskach podziemnych kopalń.

Co jest potrzebne? Osprzęt z atestami iskro bezpieczności dla czterech psów, do pracy w wyrobiskach podziemnych - smycze, szelki, obroże, maty do odpoczynku, pasy, misy kauczukowe przenośne do wody, nasobne worki na karmą, kombinezony iskro i wodoodporne dla przewodników, kaski ratownicze, rękawice, buty.

Uważamy, że jest to projekt, wspomagający bezpieczeństwo na kopalniach, dlatego zwracamy się o jego wsparcie.
            Nasza Fundacja weźmie na siebie zakupy potrzebnego sprzętu, we współpracy z przewodnikami. Po zakończeniu zbiórki i zakupów prześlemy każdej z organizacji jego rozliczenie. Stosowną informację roześlemy również do mediów.

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Myślimy że Fundacja Piastun wyśle odpowiednią informacje dla darczyńców i medi iż zakupiony sprzęt dzięki różnym pomocy ludzi którzy wplacali pieniądze by zakupiono sprzęt ratowniczy ratownikom, odbiera się im i mówi że ten sprzęt jest własnością fundacji a nie ratownikom. Wygląda to tak że ludzie w.. rozwińplacali by ratownicy mieli sprzęt ratowniczy a tak na prawdę fundacja go odebiera twierdząc iż jest to ich sprzęt. Czyli mogą teraz zrobić z nim co chcą. Dobry biznes.

Projekt Pies Ratownik został zakończony z dniem 10 grudnia 2018 roku, Szyda Alan nie wyrazil zgody od tego dnia by nadal zbierane środki finansowe wykorzystując jego wizerunek jego dane osobowe oraz wizerunek jego psa. Niestety środki od dnia dzisiejszego zebrane tutaj nie trafia w postaci sprzętu r.. rozwińatowniczego do Alan Szyda i dlatego nie ma zgody na dalszą publikacje tej zrzutki.

ZK

ZZ Kontra KWK Sośnica

ZZ Kontra KWK Sośnica

ZK
600 zł
ZZ KONTRA Makoszowy
ZK
500 zł
ZZ Kontra KWK Sośnica
M
50 zł
Malgorzata
MK
50 zł
Marek Klucewicz
BN
50 zł
Beata Nowicka
JZ
50 zł
Jerzy Zieleń
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

MK
50 zł
Marek Klucewicz

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

350 097 zrzutek

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.