"Tajemnica Jareda Straya" Zakończona 15.09.2019r ID: abbe4a

"Tajemnica Jareda Straya"

Zebrano 3 675 zł
z kwoty 7 500 zł

49 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

291
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Dlaczego ta powieść wydawana jest w tak innowacyjny sposób?

Posłuchajcie, jak pan Adam opowiada o swojej książce. Dlaczego zdecydował się na tak nowoczesną formę?

"Tajemnica Jareda Straya" – fragment czyta Marcin Styczeń

Odsłaniamy kolejne mroczne zakamarki "Tajemnicy Jareda Straya". Posłuchajcie i powiedzcie nam o swoich wrażeniach.

Adam Szabat i Teatr Piosenki Młyn

Co nasz autor robi, kiedy nie pisze książek? Czaruje głosem. Nas oczarował. Sprawdcie sami i koniecznie odwiedźcie stronę Teatru Piosenki Młyn, w którym pan Adam prężnie działa.

"Tajemnica Jareda Straya" - fragment czyta Dorota Grzymała

Nic tak dobrze nie odda niezwykłego klimatu thrillera niż jego fragment. Czujecie ten dreszczyk emocji? Pamiętajcie, że to zaledwie przedsmak, a jego podanie w formie audio wcale nie jest przypadkowe. Czekajcie na więcej. ;)

Koniecznie opowiedzcie nam w komentarzach o swoich wrażeniach po wysłuchaniu fragmentu.

Dlaczego wydanie tej książki jest tak ważne?

Posłuchajcie, jak pan Adam Szabat opowiada o swojej książce. Zdecydował się na debiut prozatorski w dojrzałym wieku, chcecie wiedzieć, co go do tego skłoniło?

---------------------------------------------------------------------------↑UPDATE↑-----------------------------------------------------------------------


Wierzysz w magię? Przeznaczenie? Czy możliwym jest, że jeśli czegoś tak naprawdę, tak bardzo chcesz, mogą zdarzyć się cuda? A co jeśli powiemy Ci teraz, że każde spełnione życzenie, jak w efekcie motyla, rodzi konsekwencje czasami tak straszne, że niemożliwe do zaakceptowania? Pan Adam Szabat spróbował w to uwierzyć i stworzył powieść, która od pierwszych stron rzuca na kolana, a potem jeszcze mocniej wciska w podłogę. My postanowiliśmy ubrać ją w interaktywną, elektroniczną formę tak, żeby wysiłki wyobraźni móc podeprzeć elementami potęgującymi emocje albo ułatwiającymi odtworzenie ścieżek, po których wędruje tropiciel „Tajemnicy Jareda Straya”. Daj się zabrać w emocjonującą podróż po mrocznych zakamarkach historii rodziny Horoweckich. Odkryj stare roztoczańskie tajemnice, podążając śladem głównego bohatera. Przekonaj się, jaki los ludzie potrafią zgotować sobie nawzajem w imię skrzywionego poczucia sprawiedliwości.


„Tajemnicę Jareda Straya” chcemy wydać w formie najnowocześniejszego ebooka: z przypisami w formie interaktywnej, oryginalnymi ilustracjami oddającymi klimat świata przedstawionego i wieloma graficznymi rozwiązaniami, które czynią lekturę powieści naprawdę niezwykłą. Nie uda się nam to jednak bez Twojego wsparcia i pomocy. Potrzeba naprawdę niewiele, żebyśmy wszyscy razem mogli wzbogacić parnas polskich pisarzy o kogoś naprawdę bardzo wartościowego, a polską literaturą ebookową wystrzelić mocno w przyszłość.


Czym jest powieść "Tajemnica Jareda Straya”?


Można by powiedzieć, że jest to thriller w dobrym wydaniu. Można by powiedzieć nawet, że thriller detektywistyczny. Można pokusić się też o stwierdzenie, że jest to powieść drogi. A wszystko to i tak nie wystarczy, żeby w pełni oddać charakter „Tajemnicy Jareda Straya”. To książka, która ma w sobie coś z nostalgii za dawnym „miejscem miłym”, Małą Ojczyzną, ale momentami przeradza się w realizację najgorszych koszmarów. Przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią zanurzyć się w świecie przedstawionym, stracić rachubę czasu i nie móc przerwać lektury przed końcem rozdziału. Ta powieść potrafi wciągnąć i wzruszyć. Budować emocje w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń i utrzymywać napięcie aż do finału.

Debiut prozatorski Adama Szabata


Autor powieści jest wokalistą, kompozytorem, twórcą tekstów piosenek, trenerem wokalnym Hrubieszowskiej Akademii Śpiewu, członkiem Hrubieszowskiego Towarzystwa Muzycznego. Pierwsze zmagania z poezją podjął już w szkole podstawowej. Zachęcany przez przyjaciół, zdecydował się śpiewać własne kompozycje, co do dzisiaj poczytuje sobie za akt niebywałej odwagi. Po latach pracy na scenie w Teatrze Piosenki Młyn, postanowił spróbować swoich sił również w prozie. Efektem jego wytężonego wysiłku jest właśnie powieść „Tajemnica Jareda Straya”, którą z Twoją pomocą, mamy nadzieję opublikować.


Fundacja „Przecinek” i Adam Szabat, czyli projektowy team


Projekt wydania debiutanckiej powieści pana Adama Szabata realizujemy w duecie: Fundacja "Przecinek" i autor. W Fundacji „Przecinek” pomagamy autorom znaleźć finanse na publikację ich książek, a potem służymy radą na każdym etapie prac wydawniczych. Zatrudniamy sztab osób, które dzięki kompetencjom, skrupulatności i nieograniczonej kreatywności czynią książki przedmiotami niezwykłymi. Jednocześnie dbamy o przygotowanie tekstu na najwyższym poziomie edytorskim, gdyż wiemy, że wszystkie te elementy tworzą zgraną całość.


Projekt tej zrzutki dotyczy przygotowania ebooka na najwyższym poziomie technologicznego zaawansowania. Pieniądze ze zbiórki pozwolą nam na pokrycie kosztów:

  1. redakcji i korekty tekstu,
  2. opracowania graficznego i typograficznego,
  3. przygotowania ebooka (zbudowania aplikacji)
  4. dystrybucji książki.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc, liczą się wszystkie wpłaty, nawet te najmniejsze. Wierzymy, że w społeczności Zrzutki znajdą się zapaleni czytelnicy, którzy - tak jak my - zechcą pomóc panu Adamowi Szabatowi w postawieniu pierwszych kroków w świecie długich form literackich. :) ;)

poniedziałek, 9 września 2019 o 21:13

Przekroczyliśmy już 1500 zł, a do końca zbiórki coraz bliżej! Dziękujemy Wam za dotychczasowe zaangażowanie i wszystkie wpłaty. Codziennie dostajemy powiadomienia o Waszej aktywności i dobroczynności. Chcemy, żebyście wiedzieli, jak wiele to dla nas znaczy i jak wdzięczni za to jesteśmy. P.S. Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja opisu zbiórki, w której zapraszamy Was do posłuchania co nieco o tym, dlaczego wydajemy tę książkę w tak innowacyjny sposób. Zajrzyjcie koniecznie!

poniedziałek, 2 września 2019 o 15:09

Z dnia na dzień jest Was tu coraz więcej – bardzo Wam za to dziękujemy i oczywiście tym mocniej dopingujemy do działania. Jeszcze tylko troszkę i przekroczymy kolejną okrągłą sumkę. Tymczasem zajrzyjcie do opisu zbiórki, bo tam odsłaniamy kolejne mroczne zakamarki "Tajemnicy Jareda Straya".

środa, 28 sierpnia 2019 o 08:35

Pierwszy tysiąc za nami! Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Jesteście wielcy!

sobota, 24 sierpnia 2019 o 21:31

Liczba udostępnień naszej zbiórki przekroczyła już 200!!! Jesteście naprawdę wspaniali! Bardzo Wam dziękujemy za to wsparcie i zaangażowanie. Tymczasem zapraszamy Was do wysłuchania fragmentu powieści, którą udostępniliśmy Wam w formie audio. Dajcie koniecznie znać, jakie są Wasze wrażenia.

wtorek, 20 sierpnia 2019 o 20:30

Wow! Minęło ledwie kilka dni zbiórki, a udało nam się już zebrać tak dużo. Z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Tymczasem zapraszamy Was do bliższego poznania pana Adama Szabata. Systematycznie w opisie naszej zbiórki będą się pojawiały materiały, dzięki którym przybliżymy Wam twórczość naszego autora, a także jego poglądy. Chcemy też Was poznać trochę lepiej, dlatego zachęcamy do komentowania i zapraszamy na nasze social media.

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia F. Sinatra

DS

Dariusz STUDZIŃSKI

Powiedzenia

Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
AS
200 zł
Aneta Stanowska
AS
200 zł
Agnieszka Sallinen
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PP
100 zł
Paweł Pan
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
T
100 zł
Tadeusz Lulka
MM
100 zł
Miroslaw maciolek
S
87 zł
Szupek
Dane ukryte
53 zł
Dane ukryte
BD
50 zł
Beata Drozdowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RN
50 zł
Rafal Nogas
Marcin Styczeń
50 zł
Marcin Styczeń
DD
50 zł
Darek Daszuk
EM
50 zł
Ewa M
BG
50 zł
Bozena Gorska
50 zł
Aneta Środa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
50 zł
Maria Gidzińska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
L
30 zł
Lucyna
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
BJ
25 zł
Beata Janczuk
KN
25 zł
Kamil Nycz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Marek Krasiński
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
C
25 zł
Czarek Maryjewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
20 zł
Monika Młynarczuk
AB
19 zł
Angelika Bucior
BS
10 zł
Beata Stankiewicz
MP
ukryta
Mirosława Pachniewska
DS
ukryta
Dariusz STUDZIŃSKI
JL
ukryta
Joanna Lis
LS
ukryta
LM SZABAT
LJ
ukryta
Lucyna Jaroszuk
J
ukryta
Jot.
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
S
ukryta
Santiago
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
ukryta
Jagoda
G
ukryta
gary
D
ukryta
Danek

Pierwsza wpłata

BJ
25 zł
Beata Janczuk

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

370 444 zrzutki

Pomóż zebrać 7 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

291
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.