"Tajemnica Jareda Straya" ID: abbe4a

3 675 zł z 7 500 zł

49%

3 675 zł

z 7 500 zł

zakończona

15.09.2019r

50

wspierających
49%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dlaczego ta powieść wydawana jest w tak innowacyjny sposób?

Posłuchajcie, jak pan Adam opowiada o swojej książce. Dlaczego zdecydował się na tak nowoczesną formę?

"Tajemnica Jareda Straya" – fragment czyta Marcin Styczeń

Odsłaniamy kolejne mroczne zakamarki "Tajemnicy Jareda Straya". Posłuchajcie i powiedzcie nam o swoich wrażeniach.

Adam Szabat i Teatr Piosenki Młyn

Co nasz autor robi, kiedy nie pisze książek? Czaruje głosem. Nas oczarował. Sprawdcie sami i koniecznie odwiedźcie stronę Teatru Piosenki Młyn, w którym pan Adam prężnie działa.

"Tajemnica Jareda Straya" - fragment czyta Dorota Grzymała

Nic tak dobrze nie odda niezwykłego klimatu thrillera niż jego fragment. Czujecie ten dreszczyk emocji? Pamiętajcie, że to zaledwie przedsmak, a jego podanie w formie audio wcale nie jest przypadkowe. Czekajcie na więcej. ;)

Koniecznie opowiedzcie nam w komentarzach o swoich wrażeniach po wysłuchaniu fragmentu.

Dlaczego wydanie tej książki jest tak ważne?

Posłuchajcie, jak pan Adam Szabat opowiada o swojej książce. Zdecydował się na debiut prozatorski w dojrzałym wieku, chcecie wiedzieć, co go do tego skłoniło?

---------------------------------------------------------------------------↑UPDATE↑-----------------------------------------------------------------------

Wierzysz w magię? Przeznaczenie? Czy możliwym jest, że jeśli czegoś tak naprawdę, tak bardzo chcesz, mogą zdarzyć się cuda? A co jeśli powiemy Ci teraz, że każde spełnione życzenie, jak w efekcie motyla, rodzi konsekwencje czasami tak straszne, że niemożliwe do zaakceptowania? Pan Adam Szabat spróbował w to uwierzyć i stworzył powieść, która od pierwszych stron rzuca na kolana, a potem jeszcze mocniej wciska w podłogę. My postanowiliśmy ubrać ją w interaktywną, elektroniczną formę tak, żeby wysiłki wyobraźni móc podeprzeć elementami potęgującymi emocje albo ułatwiającymi odtworzenie ścieżek, po których wędruje tropiciel „Tajemnicy Jareda Straya”. Daj się zabrać w emocjonującą podróż po mrocznych zakamarkach historii rodziny Horoweckich. Odkryj stare roztoczańskie tajemnice, podążając śladem głównego bohatera. Przekonaj się, jaki los ludzie potrafią zgotować sobie nawzajem w imię skrzywionego poczucia sprawiedliwości.

„Tajemnicę Jareda Straya” chcemy wydać w formie najnowocześniejszego ebooka: z przypisami w formie interaktywnej, oryginalnymi ilustracjami oddającymi klimat świata przedstawionego i wieloma graficznymi rozwiązaniami, które czynią lekturę powieści naprawdę niezwykłą. Nie uda się nam to jednak bez Twojego wsparcia i pomocy. Potrzeba naprawdę niewiele, żebyśmy wszyscy razem mogli wzbogacić parnas polskich pisarzy o kogoś naprawdę bardzo wartościowego, a polską literaturą ebookową wystrzelić mocno w przyszłość.

Czym jest powieść "Tajemnica Jareda Straya”?

Można by powiedzieć, że jest to thriller w dobrym wydaniu. Można by powiedzieć nawet, że thriller detektywistyczny. Można pokusić się też o stwierdzenie, że jest to powieść drogi. A wszystko to i tak nie wystarczy, żeby w pełni oddać charakter „Tajemnicy Jareda Straya”. To książka, która ma w sobie coś z nostalgii za dawnym „miejscem miłym”, Małą Ojczyzną, ale momentami przeradza się w realizację najgorszych koszmarów. Przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią zanurzyć się w świecie przedstawionym, stracić rachubę czasu i nie móc przerwać lektury przed końcem rozdziału. Ta powieść potrafi wciągnąć i wzruszyć. Budować emocje w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń i utrzymywać napięcie aż do finału.

Debiut prozatorski Adama Szabata

Autor powieści jest wokalistą, kompozytorem, twórcą tekstów piosenek, trenerem wokalnym Hrubieszowskiej Akademii Śpiewu, członkiem Hrubieszowskiego Towarzystwa Muzycznego. Pierwsze zmagania z poezją podjął już w szkole podstawowej. Zachęcany przez przyjaciół, zdecydował się śpiewać własne kompozycje, co do dzisiaj poczytuje sobie za akt niebywałej odwagi. Po latach pracy na scenie w Teatrze Piosenki Młyn, postanowił spróbować swoich sił również w prozie. Efektem jego wytężonego wysiłku jest właśnie powieść „Tajemnica Jareda Straya”, którą z Twoją pomocą, mamy nadzieję opublikować.

Fundacja „Przecinek” i Adam Szabat, czyli projektowy team

Projekt wydania debiutanckiej powieści pana Adama Szabata realizujemy w duecie: Fundacja "Przecinek" i autor. W Fundacji „Przecinek” pomagamy autorom znaleźć finanse na publikację ich książek, a potem służymy radą na każdym etapie prac wydawniczych. Zatrudniamy sztab osób, które dzięki kompetencjom, skrupulatności i nieograniczonej kreatywności czynią książki przedmiotami niezwykłymi. Jednocześnie dbamy o przygotowanie tekstu na najwyższym poziomie edytorskim, gdyż wiemy, że wszystkie te elementy tworzą zgraną całość.

Projekt tej zrzutki dotyczy przygotowania ebooka na najwyższym poziomie technologicznego zaawansowania. Pieniądze ze zbiórki pozwolą nam na pokrycie kosztów:

redakcji i korekty tekstu,

opracowania graficznego i typograficznego,

przygotowania ebooka (zbudowania aplikacji)

dystrybucji książki.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc, liczą się wszystkie wpłaty, nawet te najmniejsze. Wierzymy, że w społeczności Zrzutki znajdą się zapaleni czytelnicy, którzy - tak jak my - zechcą pomóc panu Adamowi Szabatowi w postawieniu pierwszych kroków w świecie długich form literackich. :) ;)

Aktualności5

  • Przekroczyliśmy już 1500 zł, a do końca zbiórki coraz bliżej! Dziękujemy Wam za dotychczasowe zaangażowanie i wszystkie wpłaty. Codziennie dostajemy powiadomienia o Waszej aktywności i dobroczynności. Chcemy, żebyście wiedzieli, jak wiele to dla nas znaczy i jak wdzięczni za to jesteśmy. P.S. Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja opisu zbiórki, w której zapraszamy Was do posłuchania co nieco o tym, dlaczego wydajemy tę książkę w tak innowacyjny sposób. Zajrzyjcie koniecznie!

  • Z dnia na dzień jest Was tu coraz więcej – bardzo Wam za to dziękujemy i oczywiście tym mocniej dopingujemy do działania. Jeszcze tylko troszkę i przekroczymy kolejną okrągłą sumkę. Tymczasem zajrzyjcie do opisu zbiórki, bo tam odsłaniamy kolejne mroczne zakamarki "Tajemnicy Jareda Straya".

  • Pierwszy tysiąc za nami! Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Jesteście wielcy!

  • Zobacz więcej

Wpłacający50

 
Dane ukryte
1 000 zł
AS
Aneta Stanowska
200 zł
AS
Agnieszka Sallinen
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PP
Paweł Pan
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
T
Tadeusz Lulka
100 zł
MM
Miroslaw maciolek
100 zł
S
Szupek
87 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 706 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?