id: abgkcm

Wsparcie Stajni R34 🐴🤍💙

Wsparcie Stajni R34 🐴🤍💙

Nasi użytkownicy założyli 1 179 511 zrzutek i zebrali 1 233 599 505 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

10j0AzK53LTMMBbv.jpg


Nasze konie od lat służą tak naprawdę nam wszystkim. Są często zalążkiem rodzącej się empatii, potrzebnej do budowania trwałych relacji, to przy nich często pacjenci po raz pierwszy od wielu lat otwierają się by stworzyć prototyp relacji opartej na trosce i zaufaniu. Dzięki tej formie pomocy człowiek zaczyna powoli być gotowy by potem stworzyć relację z terapeutą, towarzyszem z leczenia czy idąc dalej partnerem, rodzicami, dziećmi ect. .


Penny 🐴♥️

ZxFWkwTz1zNedhXy.jpg


Penny ma 13 lat i jest kochaną klaczą. Bardzo łagodną i ułożoną . Lubi kontakt z człowiekiem i jest bardzo dzielna w swoich dolegliwościach. Niestety choruje na astmę. Choroba uaktywnia się przede wszystkim latem. Normalna ilość oddechów na minutę u konia to 16-20 a Penny podczas ataków astmy ma tych oddechów 28-30.

Penny dostaje codziennie sterydy, które generują największe koszta.


Parys 🐴♥️

JLbiDi5BB0Mmlg9b.jpg


Parys to najstarszy koń. Ma 25 lat i wiele lat służy pacjentom. Ma w sobie niezłomną wiarę w skuteczność terapii. Na pytanie czy pacjenci wyzdrowieją - pomachuje twierdząco głową 🙃🥰

Jest kochanym koniem ale starość przyszła i do niego. Parys również choruje na astmę a jego stan ostatnio pogorszył się 😪 oczywiście przyjmuje leki i od dawna ma inhalacje, jednak są kryzysy. Mówiąc kryzysy mamy na myśli silne ataki astmy, w których nie je, nie pije a walczy o każdy oddech. Potrzebny jest wtedy zatrzyk sterydowy, który niemal odrazu przynosi całkowitą ulgę. Weterynarz mówi, że tak już będzie do końca, to znaczy- należy się liczyć z tego typu atakami duszności a póki da się sterydami osiągnąć pożądany efekt chcemy mu zapewnić dostęp do tego leku.


Koszta i proces leczenia ⚕️

0PVjdgaDYpvIGt6h.jpg


💰 Te dwa z pięciu naszych koni muszą przyjmować sterydy, które generują koszt 1000zł miesięcznie

💰 Dostają też tabletki ACC na odkrztuszanie każdy po osiem tabletek dziennie. Paczka zawiera 10 tabletek i kosztuje 20zł co daje koszt 600 zł miesięcznie

💰 Paletki ziołowe podawane na poprawę oddychania i odporności koszt 150 zł miesięcznie


Dodatkowo mają dwa -trzy razy dziennie inhalacje.


Padok górny 🥰

JxrTzAZ0mE7r3hZx.jpg

Kolejnym wyzwaniem, które stoi przed nami jest zapewnienie nawodnienia padoku. Aby wszelkie wysiłki związane z opieką i leczeniem nie niweczył unoszący się kurz, który powoduje u tych astmatyków dodatkowe problemy.

Jesteśmy w trakcie planowania najlepszej metody zapewnienia zroszenia tego padoku. To wyzwanie logistyczne i finansowe. Takie nawodnienie to koszt 3-5 tyś złotych.


7LsMBVB2luQt1hsw.jpg

Zapraszamy do wpłat.


Każda osoba wpłacająca powyżej 100 zł otrzyma upominek 🐴❤️


Wyjątkowy magnez na waszą lodówkę ze zdjęciem naszych koni 🐴🤍💙Jednak naprawdę , z całego serducha dziękujemy wszystkim, którzy pragną dołożyć swój grosz. Tu każda złotówka się liczy i nie są to tylko puste słowa ale wszyscy przyjaciele i neofici Domu R34 wiecie, że niejednokrotnie nasze zrzutki na duże cele były możliwe tylko i wyłącznie dzięki fenomenalnej i zorganizowanej akcji wpłacania po przysłowiowym groszu od kazdego z was!!! 🙌✨️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 11

AB
Ala
50 zł
ML
Mateusz Loch
RB
Roksana Bańkosz
10 zł
DK
Dominik Kała
100 zł
JH
Joanna Huścia
100 zł
WP
50 zł
AK
Agnieszka
100 zł
JB
Boczki
50 zł
KA
Kamil
50 zł
DE
delf
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!