id: abm8j6

Kraśnik dla ukraińskich dzieci

Kraśnik dla ukraińskich dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 176 202 zrzutki i zebrali 1 228 056 036 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kraśnik, podobnie jak cała Polska - od pierwszych dni wojny pomaga Ukrainie!

W hali przy CKiP dzięki życzliwości ludzi dobrych serc i przy zaangażowaniu fantastycznych wolontariuszy powstał magazyn, w którym codziennie dzieje się dobro.

Okoliczni mieszkańcy i firmy przywożą dary, a nasi goście z Ukrainy nieśmiało, ale licznie odwiedzają to miejsce, by wybrać coś, czego pilnie potrzebują, by jakoś ogarnąć się w nowej sytuacji . Ubrania, zabawki, środki czystości, a nawet artykuły spożywcze - pomagamy jak możemy!!!.

Czasami zdarza się jednak, że pojawia się dziecko, które pilnie potrzebuje butów, bo ma tylko 4 rozmiary za duże, albo dresów, bo chce iść do szkoły - a my musimy takie dziecko odprawić z kwitkiem.

Cudownie byłoby mieć częściej na stanie jogurty i ciasteczka, bo chociaż tak możemy osłodzić odwiedzającym nas dzieciom podły los, jaki je spotkał.

Właśnie na taki cel - zakup najpilniejszych artykułów dla ukraińskich dzieci, które los rzucił do Kraśnika i okolic- przeznaczone zostaną środki zebrane podczas tej zbiórki.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 153

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • EU
  Edyta Urbaniak

  Wpłata na bazarek

  100 zł
 • G
  Grzegorz

  Нехай добрий Бог допомагає цим бідним дітям. Нехай він дасть українцям сили захищатися від негідної Росії! Niech dobry Bóg ma w opiece te biedne dzieci. Niech da siłę Ukraińcom obronić się przed bandycką Rosją!

  50 zł