id: abymk2

Na zapewnienie podstawowych potrzeb życiowych/ Kontrole Lekarskie, Badania.

Na zapewnienie podstawowych potrzeb życiowych/ Kontrole Lekarskie, Badania.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 180 492 zrzutki i zebrali 1 234 533 380 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam Serdecznie. Ze względu na zaistniałą sytuację życiową ogromnie Proszę o chęć pomocy.

Mieszkam wraz z córeczką, wychowują ją Sama, nie mam żadnego wsparcia finansowego ani tym bardziej psychicznego u rodziny. Córka urodziła się z wrodzoną wadą serca (VSD, ASD, niedomykalność zastawki trójdzielnej). Byłyśmy hospitalizowane w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi; wraz z wyznaczeniem terminu zabiegu operacyjnego. Kilka dni przed planowanym zabiegiem jednak Pani Profesor zadecydowała że "zaryzykujemy" i zaczekamy z zabiegiem gdy Córka będzie miała 6 miesięcy. I tak po upływie bodajże niecałych 2 miesiącach wróciłyśmy do Centrum Zdrowia przygotowane na zabieg gdyż tak jak nas informowano od początku " że koniecznie musi być odbyty zabieg"... zaczęły się badania serduszka ... i cisza ... ponowne badanie... cisza... stał się CUD: wszystko zaczęło się zarastać, zabieg odwołujemy. Usłyszałam :" Gratulujemy tak silnej córki". Tej radości i ulgi nigdy w życiu NIE zapomnę. Zaczęłam skupiać się na innych problemach zdrowotnych córki a mianowicie : problemy z napięciem mięśniowym oraz stwierdzonymi asymetrycznymi bokami mózgu.

Jeśli chodzi o Serduszko, jak na razie powinny odbywać się Kontrole w poradni Kardiologicznej, co wiąże się z Kosztami.


W skrócie: w styczniu ze względu na sytuację życiową... złożyłam dopiero pozew o ustalenie ojcostwa i uzyskanie alimentów od ojca biologicznego. Ze względu na aktualną sytuację związaną z Epidemią : sprawy sądowe będą przekładane, a ja niestety nie mam możliwości iść do Pracy, jestem jedynie na zasiłku dla bezrobotnych.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

AP
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!