id: acfmpg

"Bóg Jest Działa" Razem wydajmy nowy krążek i teledyski ks. Kuby Bartczaka!

"Bóg Jest Działa" Razem wydajmy nowy krążek i teledyski ks. Kuby Bartczaka!

Opis zrzutki

Witajcie! Dopiero teraz w 2018 r. wiosną dzięki Duchowi Świętemu udało mi się dokończyć projekt kolejnego ALBUMU, w którym gościnny udział wezmą artyści z całej Polski Ten krążek to zdecydowanie najwyższy poziom w mojej przygodzie z muzyką. Udało mi się zaangażować wielu wartościowych ludzi którzy swoimi talentami ubogacili jego brzmienie. To najbardziej dojrzałe i wymagające przedsięwzięcie w całej mojej dotychczasowej przygodzie muzycznej. Materiały i pomysły są, ale środków brak na wydrukowanie płyty i teledysków promocyjnych, stąd pomysł by poprosić Was o wsparcie. W końcu w jedności siła! Pomóżcie mi głosić Słowo. Niech się niesie Dobra Nowina. Tyle w temacie. Bóg jest i działa!

Po co to wszystko ?

Jestem zwyczajnym księdzem, żadnym biznesmenem na co dzień zajmuje się posługa Sakramentalną i głoszeniem Słowa. Rap to moja pasja od zawsze ale również forma ewangelizacji.

FB

By robić to bezkompromisowo, skutecznie, szczerze i by mówić tylko o Bogu, na swój sposób, dbam o niezależność. Mimo propozycji nie jestem częścią żadnej wytwórni płytowej, nie rapuje o tramwajach, społeczeństwie itd. więc nie mam sponsorów w postaci urzędów gminnych miejskich czy unijnych.

FB

Wbrew niektórym z poza Kościoła, nie jestem sztucznym wymysłem Episkopatu czy kogokolwiek więc nie stoją za mną żadne firmy Chrześcijańskie, fundacje czy inne organizacje.

Często otrzymywałem sygnały wsparcia od tysięcy Bożych, wspaniałych ludzi z całej polski, sam mam ograniczone możliwości, ale Łaska działa, więc teraz chcę was zaprosić do udziału w potężnym dziele rapowej Ewangelizacji.

FB

Do tej pory:

Ludzie byli zaskoczeni że ksiądz może głosić Słowo Boże w sposób nowoczesny, muzyczny interesujący bez elementów żenady dlatego moim działaniom zawsze towarzyszy zainteresowanie

„Pismo święte” - stał się wielkim zaskoczeniem że ksiądz też w ten sposób może ewangelizować.

„Wolność” chrześcijański przebój 2015 roku.

„H16” Stał się najpopularniejszym filmikiem ewangelizacyjnym 2016 r.

Dostałem tysiące listów z wyrazami wdzięczności za hip hop który przypomina o Jezusie. Wygłosiłem dziesiątki rekolekcji młodzieżowych w całej Polsce, zagrałem dziesiątki koncertów, między innymi podczas Światowych Dni Młodzieży jako ambasador . Dostaje wiadomości z całej Polski że moje teledyski, i moja muzyka stała się bardzo dobrze przyjmowana i ważną częścią lekcji religii.

Jak każdy ksiądz mam różne zajęcia na parafii, jestem katechetą, prowadzę wspólnotę młodzieżowo –modlitewną „Tabor młodych”, organizuje rekolekcje i spotkania młodych, uczestniczę i współorganizuje pieszą pielgrzymke nma Jasną Górę („Pielgrzymkowe Despasito” to my), pomagam w różnych formach ewangelizacji w całej Polsce.

Przy tym wszystkim udało mi się wymodlić oraz nagrać kolejną płytę p.t. „Bóg jest działa” w studiu „u Zena” we Wrocławiu. Powstał pierwszy teledysk do tej płyty „Bóg jest działa”. Płyta jest już nagrana i prawie gotowa.

CEL

Aby nie czekać kolejnych miesięcy na premierę proszę was o pomoc w wytłoczeniu płyt, o pomoc przy powstaniu teledysków promujących płytę oraz o pomoc przy finansowaniu strony graficznej płyty. Wszystko jest już przygotowane, brakuje nam tylko środków.

Razem możemy więcej!

Chce dalej dla Was tworzyć i działać tak jak powołał mnie do tego Bóg. Wierzę, że z Waszą pomocą ten cel jest możliwy!

Pragnę, aby te płyty trafiły do jak najszerszego grona odbiorców dlatego jedną z form podziękowania jest możliwość wybrania instytucji, gdzie powędruje paczka z płytami. Chcesz wesprzeć dom dziecka, młodzież w szpitalu, pacjentów hospicjum? Właśnie po to są te płyty i tam najbardziej chce by trafiły, a Ty możesz mi w tym pomóc!

Pomóż mi głosić Dobrą Nowinę i nieść dobro szczególnie tam gdzie go najbardziej potrzeba!

Chcesz wiedzieć co wspierasz? Zapraszam do posłuchania krótkiego promomixu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Facebook

WWW

[email protected]

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 236

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Wielkie dzięki! Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku.

rozwiń

wybrano 43 razy

Wpłać 50 zł i więcej

Wow! Dostaniesz od nas specjalnego maila z video podziękowaniem! Ks. Kuba powie kilka słów do Ciebie! Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku.

rozwiń

wybrano 8 razy

Wpłać 70 zł i więcej

Przedpremierowo leci do Ciebie najnowszy album “Bóg jest. Działa”.Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 47 razy

Wpłać 100 zł i więcej

Przedpremierowo leci do Ciebie najnowszy album z autografem ks. Bartczaka! Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 30 razy

Wpłać 150 zł i więcej

Przedpremierowo leci do Ciebie najnowszy album z autografem. Dodatkowo ks. Bartczak wpisze parę słów specjalnie dla Ciebie. Także niepowtarzalna wersja krążka jest Twoja! Co więcej Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 24 razy

Wpłać 200 zł i więcej

Przedpremierowo leci do Ciebie najnowszy album z autografem.  Dodatkowo ks. Bartczak wpisze się specjalnie dla Ciebie.  Dostaniesz także maila z video podziękowaniem! Co więcej Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 5 razy

Wpłać 300 zł i więcej

Dajemy Ci aż dwa premierowe albumy z autografem, osobistym wpisem od ks.Bartczaka specjalnie dla Ciebie i dodatkowy album “Po prostu wierzę”! Możesz podzielić się wyjątkowym krążkiem z bliską osobą! Twoje imię znajdzie się na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 7 razy

Wpłać 500 zł i więcej

Dostajesz dwa premierowe krążki. Wszystkie z autografem i wpisem ks. Bartczaka specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo dziesięć kolejnych poleci do wybranego przez Ciebie domu dziecka, fundacji, szkoły, więzienia, szpitala lub hospicjum!  Co więcej, znajdziesz swoje nazwisko w podziękowaniach albumowej książeczki i na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 5 razy

Wpłać 1500 zł i więcej

Zostajesz naszym sponsorem! W efekcie otrzymujesz trzy premierowe albumy z autografem i wpisem, a kolejne dziesięć ląduje we wskazanym przez Ciebie miejscu (dom dziecka, fundacja, szkoła, więzienie, szpital lub hospicjum) Twoje nazwisko widnieje w książeczce dołączonej do krążka i na facebooku.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 4 z 5)

Wpłać 2500 zł i więcej

Gratulacje honorowy sponsorze i dobroczyńco! Nagrywamy dla Ciebie i udostępniamy, na profilu facebookowym Ks. Kuby, video z osobistymi podziękowaniami! Co więcej, wybrany przez Ciebie dom dziecka bądź Fundacja otrzyma 20 premierowych płyt z autografem! Do Ciebie lecą trzy  premierowe krążki z autografem i wpisem. Twoje nazwisko widnieje w książeczce dołączonej do krążka.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wpłać 1000 zł i więcej

1000zł Co powiesz na osobiste spotkanie z ks. Bartczakiem? Jeśli to dla Ciebie daleko, możesz wybrać rozmowę na skypie! Ponadto dostajesz trzy premierowe krążki. Wszystkie z autografem i dobrym słowem! Co jeszcze? Kolejne pięć albumów wysyłamy do wybranego przez Ciebie miejsca. (dom dziecka, fundacja, szkoła, więzienie, szpital lub hospicjum) Znajdziesz swoje nazwisko w podziękowaniach albumowej książeczki i na liście wspierających na facebooku!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Nasi użytkownicy założyli

688 317 zrzutek

i zebrali

451 827 036 zł

A ty na co dziś zbierasz?