id: ad5m2j

Leczenie i rehabilitacja Tulci

Leczenie i rehabilitacja Tulci

Nasi użytkownicy założyli 1 177 458 zrzutek i zebrali 1 229 864 099 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tula pojawiła się w moim domu na jesień 2020 - można powiedzieć "pies pandemiczny", znaleziony pod tym jak ktoś postanowił się jej pozbyć na pobliskim osiedlu. Miałam i znam sporo psów w swoim życiu, ale jeszcze nigdy nie spotkałam psa, który tak jak Tula kochałby ruch, bieganie po dzikich łąkach i najważniejsze - "szukanie skarbów", czyli niekończące się rycie w ziemi w poszukiwaniu nornic i myszy :)


W czwartek 21. marca zbyt wiele nieszczęśliwych zbiegów okoliczności spotkało się w jednym miejscu i Tulcia uległa wypadkowi. To, co początkowo wydawało się niezbyt poważnym urazem, okazało się być tym gorszym scenariuszem - złamanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.


Dzięki cudownej i szybkiej reakcji dr Wilkołaskiego z Vet Amicor w Krakowie i dr Korty z ARWET w Wieliczce udało się "poskładać" Tulcię i uratować jej życie jeszcze tego samego dnia.


Życie odzyskane, ale mam świadomość, że to już nie będzie to samo życie co przed wypadkiem. Na pewno nie przez dłuższy czas. Teraz przed nami kolejna "przygoda", u której celu będzie może jeszcze jeden i kolejne spacery wśród dzikich łąk, bieganie i kopanie nor. "Przygoda", którą będą kolejne wizyty i długa rehabilitacja.


Już pierwsze doświadczenia z weterynarzami i kliniką szybko nauczyły nas, że ta "przygoda" to wyzwanie również finansowe. Nie jestem osobą, która łatwo potrafi prosić o pomoc, ale teraz w imieniu Tulci proszę, każda złotówka przybliży nas do powrotu do zdrowia i rozgrzeje tulciowe serduszko prawie tak jak kawałek kabanosa ;)


Dziękujemy ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 28

TJ
Tommy
50 zł
WI
Wiktor
40 zł
AB
Andrzej Banas
50 zł
LG
Pandemiczni adopcjanie Reset i Chałka
50 zł
SY
Sy_
50 zł
CT
Psiacebulka
20 zł
AN
Anonimowy
100 zł
AN
Andrzej
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AN
Anonimowe
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!