Przystań Młodych Ostróda (2019) - Wsparcie organizacji spotkania ID: ads4uw

Przystań Młodych Ostróda (2019) - Wsparcie organizacji spotkania ID: ads4uw

6 125 zł z 6 000 zł

102%

6 125 zł

6 125 zł

z 6 000 zł

zakończona

zakończona

22.11.2019r

24

24

wspierających
102%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Od 8 lat Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży organizuje Spotkania Młodych, które są świetną okazją do ewangelizacji i ukazania pozytywnego obrazu Kościoła. Do tej pory spotkania te miały miejsce w Rybakach. Ze względów organizacyjnych tym razem przenosimy się do Ostródy. Nowe miejsce = nowe wyzwania. Staramy się, by z roku na rok, wydarzenie to było na coraz wyższym poziomie. Wiele osób wspomaga nas w tej inicjatywie. Tym razem prosimy również Was o pomoc.

Przystań Młodych - Ostróda (2019)

W tym roku postanowiliśmy przenieść nasze spotkanie z Rybak do Ostródy. Nowe miejsce = nowe możliwości, ale i nowe wyzwania. Organizatorem jest Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży. To największa inicjatywa w roku, którą przygotowujemy corocznie przez 8 lat. Staramy się, aby spotkania te były okazją do ewangelizacji, wspólnej modlitwy, spotkania i integracji - pokazujemy, że wiara nie musi boleć, a Kościół ma również wiele do zaoferowania dla młodego pokolenia.

Potrzebujemy Waszego wsparcia, ponieważ zależy nam, by spotkania te były na coraz wyższym poziomie. Poniżej przedstawiamy kilka wspomnień z zeszłorocznej edycji:

Modlitwa.

Eucharystia.

Adoracja.

Spotkanie.

W zeszłym roku w naszym spotkaniu uczestniczyło prawie 3,5 tys. osób. Zaangażowanych zostało ponad 100 wolontariuszy, a na scenie pojawiło się ok. 50 artystów. Podczas Mszy koncelebrowało 40 księży. To są tylko liczby, które nas cieszą, bo staramy się dotrzeć do jak największej ilości osób. Jednak nawet gdyby cały trud organizacji służył tylko jednej osobie, która przybliży się do Pana Boga - to jest warto ten trud ponsić.

Inspiracje.

Od samego początku towarzyszyła nam nam idea, aby te spotkania nie były jakimś eventem, ale by dawały do myślenia. Aby młodzi na chwilę zatrzymali się i spojrzeli na swoje życie z innej perspektywy. Niczego nie narzucamy, ale proponujemy, zapraszamy do refleksji. Uważamy, że warto jest pracować nad swoim wnętrzem, bo to daje nam siłę do codziennego życia.

Muzyka.

Bardzo ważnym nośnikiem informacji jest muzyka. Zatem za jej pomocy próbujemy przekazać młodzieży orędzie Ewangelii. W każdym roku zapraszamy różne zespoły, które przez różne style muzyczne próbują dotrzeć z kerygmatem. Oprócz muzyki ważnym elementem naszego spotkania są świadectwa chrześcijańskiego życia - pokazujemy, że można codzienność łączyć z wiarą.

Spotkanie.

Najwięcej dobrego rodzi jednak wspólne spotkanie - pokazujemy, że wiara rodzi się we Wspólnocie. Nie ma większej siły nad relacje międzyludzkie. Dzięki takim inicjatywom umacniamy się, dzielimy radością, wzajemnie pomagamy. Również grono wolontariuszy nawiązuje ze sobą więzi, które to są największym skarbem Kościoła.

Prosimy Was o wsparcie.

Wasza pomoc pozwoli jeszcze lepiej przygotować wydarzenie - Przystań Młodych w Ostródzie.

Ufam, że do zobaczenia 23 listopada!

Zrzutka stworzona przez Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży

www.mlodzi.archwarmia.pl

Facebook

Wpłacający24

E
Ewa Szylobryt
2 000 zł
DR
Dom rekolekcyjny Ruchu Światło-Życie w Nowym Kawkowie
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PK
Parafia Katedralna we Fromborku
300 zł
JS
JOANNA SOIN
200 zł
LI
LUCYNA i BOGDAN CHRZANOWSCY
200 zł
AO
Alicja Obrębska
200 zł
ES
Elżbieta Szymanowska
200 zł
AO
Alicja Obrębska
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

560 605 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?