id: adyexe

Podróż Grupy GAMA do serca muzyki i kultury - Festiwal w Czarnogórze

Podróż Grupy GAMA do serca muzyki i kultury - Festiwal w Czarnogórze

Nasi użytkownicy założyli 1 166 692 zrzutki i zebrali 1 213 486 046 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele, Darczyńcy, Miłośnicy Muzyki, Entuzjaści Kultury oraz wszyscy, którzy wierzą w moc sztuki!

BA7mkGPMdZ9VmfKz.jpgJesteśmy Grupą Artystyczną Młoda Alwernia – GAMA z malowniczej Alwerni w Małopolsce, zbiorowiskiem serc i dusz, które od prawie dwóch dekad pulsują w rytmach muzyki, tworząc przestrzeń, gdzie pasje zamieniają się w życiowe powołanie. W tym roku mamy niepowtarzalną szansę prezentować się na festiwalu zagranicznym w Czarnogórze, dlatego stajemy przed Wami z prośbą, która wykracza poza zwykłą zbiórkę - to zaproszenie do bycia częścią tej wyjątkowej podróży młodych ludzi dla ponad czterdziestoosobowej grupy, której cel wydaje się równie czarujący, co ambitny. Prezentacja na festiwalu wśród malowniczych krajobrazów Baru i Petrovaca, łączących bogatą historię z nowoczesnością, gdzie kultura regionu stanowi tło dla naszych artystycznych dążeń.


yCgr0kahppATuKSk.jpg

Aby jednak nasze marzenia o międzynarodowej scenie stały się rzeczywistością, potrzebujemy Waszego wsparcia w kwocie 25 000 zł. Potrzeby grupy związane z przygotowaniem repertuaru i wyjazdem na festiwal (warsztaty wokalne, uzupełnienie strojów, koszty transportu, noclegi podczas tygodniowego wyjazdu, oraz inne koszty organizacyjne, w tym występy w kraju) szacujemy na ok 135 000 zł.  Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz wpłatom od uczestników udało nam się już zgromadzić kwotę blisko 110 000 zł. Do pełni szczęścia i realizacji celu brakuje nam już tylko 25 000 zł. 


kJc5vDgp5XGFjrPQ.jpg

Wasze wsparcie oznacza dla nas więcej niż tylko środki finansowe - to dowód wiary w wartość sztuki i młodego pokolenia, które dzięki niej może rosnąć, ucząc się szacunku do różnorodności i piękna naszego świata.


ixwQ2jgZgf0cflft.jpg

Dlaczego warto nas wspierać? Bo GAMA to nie tylko zespół. To społeczność, która przez lata stała się drugim domem dla wielu młodych ludzi. Od najmłodszych kilkulatków, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie, przez młodzież po dorosłych - wszyscy tworzymy GAMĘ, miejsce, gdzie muzyka jest mostem łączącym serca i kultury. Nasze występy, zarówno lokalne, jak i międzynarodowe, są świadectwem naszej pasji i zaangażowania w promowanie kultury oraz wartości, które uznajemy za uniwersalne - miłość, pokój i wzajemny szacunek. Dzieci biorą udział również w lokalnych konkursach i festiwalach zajmując miejsca na podium. Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 2005r. prowadzimy nie pobierając opłat od uczestników.


WmRGSm6cH3CDwAJc.jpg

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Każda złotówka przybliży nas do realizacji tego wielkiego przedsięwzięcia, które jest nie tylko wyrazem naszej pasji, ale i okazją do promowania polskiej kultury na arenie międzynarodowej. To także szansa dla naszych młodych talentów na zdobycie cennego doświadczenia, wymianę kulturową i rozwój artystyczny.


am8u4mdCaBngs3AG.jpg

Wasze wsparcie to inwestycja w przyszłość - przyszłość młodych talentów, którzy dzięki tej wyprawie zdobędą nieocenione doświadczenie, nauczą się nowych umiejętności i zyskają szansę na pokazanie swojego talentu na międzynarodowej arenie. To także okazja, by pokazać światu, jak wiele może zaoferować polska kultura, jak bogata i różnorodna jest nasza muzyka, nasz folklor i nasze artystyczne dziedzictwo.


J4T2naml5NiEj6Tg.jpg

Pozdrawiamy 

Grupa Artystyczna Młoda Alwernia - GAMA


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

RE
Renia
20 zł
MB
Małgorzata Bolech
50 zł
MS
Mateusz Szarek
30 zł
MP
Małgorzata Pozłótka
50 zł
RS
Rafał Szarek
40 zł
JS
Joanna Szarek
50 zł
AZ
Anna Zachara
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
DJ
Dorota Jaworek
15 zł
SC
Sławek
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków