Postawmy Łukasza na nogi- zbiórka na rehabilitacje koniec za 2 dni ID: ae3ub2

Postawmy Łukasza na nogi- zbiórka na rehabilitacje

Zebrano 15 075 zł
z kwoty 50 000 zł

30 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym oraz jest połączony z Facebookiem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Łukasz ma 25 lat. Jest ojcem 4,5 letnich bliźniaków. Wśród znajomych jest znany jako złota rączka, potrafi naprawić samochód, wyremontować mieszkanie. 2 lata temu praktycznie sam wybudował i wykończył swój dom. Miał ze swoją żoną wiele planów na przyszłość.

Życie naszej rodziny zmieniło się w deszczowy piątek 19 sierpnia 2016 roku. Tego dnia Łukasz uczestniczył w wypadku samochodowym. Zderzenie z tirem. W wyniku ogromnego uderzenia Łukasz doznał bardzo rozległego urazu prawej strony głowy.

Łukasz do szpitala został przewieziony w stanie bardzo ciężkim m.in. z urazami mózgowo-czaszkowymi, obrzękiem mózgu, licznymi złamaniami kości twarzoczaszki, zwichnięciem prawego obojczyka, stłuczeniem miąższu płuc oraz ostrą niewydolnością oddechową. Przeszedł bardzo ciężka operację mózgu ratującą jego życie, przeprowadzono kraniotomię prawostronną (wycięcie kości czaszki). Lekarze kazali przygotować się nam na najgorsze jednak wbrew rokowaniom Łukasz przeżył ten wypadek. W wyniku pojawienia się wodogłowia zainstalowano mu drenaż komorowo-otrzewnowy.Przez 3 miesiące przebywał w Klinicznym Oddziale Intensywnej Terapii. Ponad miesiąc Łukasz był w śpiączce, po tym czasie zaczął powoli odzyskiwac świadomość.

W wyniku uderzenia został przerwany nerw wzrokowy w prawym oku, przez co Łukasz nie będzie na nie widział. Ma również duży niedowład lewej strony ciała.

Obecnie stan Łukasza się powoli poprawia. Jest świadomy,oddycha samodzielnie, mówi szeptem. Niedawno przeszedł również zabieg usunięcia tracheostomii. Zachował pamięć m. in. wie kiedy urodziły się jego dzieci i ile mają lat, poznaje rodzinę. Logicznie odpowiada na pytania. Łukasz jest jednak jeszcze bardzo słaby. Aktualnie jest człowiekiem leżącym, rusza prawą stroną ciała. W lewej ręce ma napięcie spastyczne. Wielkim wysiłkiem jest dla niego nawet siedzenie na wózku. Jest zależny od pomocy innych ludzi.

Łukasz znajduję się od 4 tygodni na oddziale rehabilitacyjnym w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie i odbywa tam intensywną rehabilitacje, która przynosi widoczne efekty. Będzie mógł tam pozostać do początku nowego roku. W styczniu ordynator tego oddziału zadecyduje czy pobyt Łukasza będzie mógł zostać przedłużony.

W przyszłości, gdy jego stan się poprawi będzie on również potrzebował operacji rekonstrukcji czaszki.

Chcielibyśmy, żeby Łukasz małymi kroczkami wrócił do możliwie jak największej samodzielności. Najbardziej potrzebna jest rehabilitacja ruchowa i neurologiczna, których koszty przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny. Po opuszczeniu szpitala niezwykle ważne jest aby rehabilitacja nie została przerwana. Koszt miesięcznego turnusu w ośrodkach prywatnych wynosi nawet kilkanaście tysięcy zł. Żona Łukasza pozostała w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej. Musi ponosić koszt utrzymania siebie i dzieci, spłaca duży kredyt. Każdego dnia po pracy jeździ do męża do szpitala, który jest oddalony od nas ok 40 km. My jako rodzina pomagamy jak tylko możemy.

Lekarze i rehabilitanci mówią, że przed Łukaszem jest bardzo długa droga do odzyskania sprawności. Dlatego ważne jest aby Łukasz miał zapewnioną rehabilitacje na długotrwały czas. To od jego siły zależy jak długo będzie jej potrzebował - pół roku, rok, dwa lata czy jeszcze dłużej.

Dzieci Łukasza nie potrafią zrozumieć dlaczego ich taty nie ma już tyle czasu w domu. Miewają sny, w których ich tata jest zdrowy. Proszę, pomóżcie nam aby te sny stały się rzeczywistością. Każda złotówka przybliża Łukasza do powrotu do sprawności. Razem postawmy go na nogi. Bez was nie damy rady!


WPŁAT MOŻNA RÓWNIEŻ DOKONYWAĆ NA SUBKONTO ŁUKASZA W FUNDACJI:

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

• numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001

W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Bogusz, 7088 (ten dopisek jest bardzo ważny).

LUB PRZEKAZAĆ 1% PODATKU

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:

• Wpisać numer KRS:0000270809

• Obliczyć kwotę 1%

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:

• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację –Bogusz, 7088

LUB WYSŁAĆ SMS CHARYTATYWNY

Należy wysłać SMS pod numer 75 165 otreści POMOC, 7088 (bez nazwiska).

Koszt SMSa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz Łukasza.

Więcej informacji o Łukaszu:

https://www.facebook.com/PostawmyLukaszaNaNogi


Z całego serca dziękujemy.

Rodzina Łukasza

_____________________________________________________________

Aktualizacja 06.01.2017 r

Już wiadomo, że Łukasz będzie mógł pozostać na oddziale rehabilitacyjnym do początku lutego. Rehabilitacja przynosi efekty, Łukasz ostatnio nawet pomagał żonie rozwiązywać krzyżówki :)

Niestety okazało się, że potrzebuje on specjalnych zastrzyków botulinowych na spastyczną rękę ( koszt jednego to ok 800 zł, a będą potrzebne 1-2) oraz musimy wykupić mu lek Nuraid , który wspomaga prawidłowe działanie układu nerwowego.Koszt miesięcznej kuracji tym lekiem to ok 2-2,5 tys zł. Aby można byłoby widzieć efekty tej kuracji powinna ona być stosowana co najmniej 3 miesiące.Pieniądze zebrane na zrzutce nie pokrywają nawet tych kosztów dlatego nadal bardzo potrzebujemy waszego wsparcia!

_______________________________________________________________

19.01.2017 r

Lek Nuraid został 2 dni temu wykupiony ze środków rodzinyod strony Łukasza. Mimo to nadal zbieramy środki ponieważ wiemy, że Łukasz w stanie jakim jest potrzebuje bardzo intensywnej i długotrwałej rehabilitacji. Leczenie Łukasza przynosi również sporo innych kosztów takich jak zakup ortezy na ręke której koszt wyniósł 600 zł czy zakup drogich odżywek.

______________________________________________________________________________

18.04.2017

Łukasz kilka dni przed świętami trafił do ośrodka rehabilitacyjnego, obecnie znajduje się na zwykłym Zolu w tym ośrodku ponieważ czeka na miejsce na oddziale rehabilitacyjnym, które zwolni się za ok 3 tygodnie. Po trafieniu na rehabilitacje Łukasz będzie miał zapewniony pobyt tam przez 6 tygodni na NFZ. Po upływie tego czasu zostanie nam tylko możliwość opłacania takiego ośrodka prywatnie ( miesiączny koszt to minimum 6000 zł). Stan Łukasza po operacji rekonstrukcji czaszki w lutym pogorszył się przez co Łukasz znów trafił na 1,5 msc czasu na Oiom. Wszystko co zostało wypracowane na rehabilitacji w szpitalu cofnęło się. Łukasz nadal jest leżący, rusza prawą stroną ciała i nie ma siły nawet siedzieć na wózku. Środki zebrane na zrzutce, podczas koncertu, kiermaszu świątecznego, licytacje oraz fundacje wystarczą nam na opłacenie ok 4 msc rehabilitacji Łukasza. Prosimy więc bardzo o dalsze wsparcie, bez was nie uda nam się postawić go na nogi! Jesteśmy wdzięczni za wszystkie dotychczasowe wpłaty.Łukasz przed wyjęciem tracheostomii


Łukasz przed wypadkiem ze swoją rodzina

Łukasz przed Wypadkiem ze swoją rodziną

piątek, 21 kwietnia 2017 o 11:08

Łukasz kilka dni przed świętami trafił do ośrodka rehabilitacyjnego, obecnie znajduje się na zwykłym Zolu w tym ośrodku ponieważ czeka na miejsce na oddziale rehabilitacyjnym, które zwolni się za ok 3 tygodnie. Po trafieniu na rehabilitacje Łukasz będzie miał zapewniony pobyt tam przez 6 tygodni na NFZ. Po upływie tego czasu zostanie nam tylko możliwość opłacania takiego ośrodka prywatnie ( miesiączny koszt to minimum 6000 zł). Stan Łukasza po operacji rekonstrukcji czaszki w lutym pogorszył się przez co Łukasz znów trafił na 1,5 msc czasu na Oiom. Wszystko co zostało wypracowane na rehabilitacji w szpitalu cofnęło się. Łukasz nadal jest leżący, rusza prawą stroną ciała i nie ma siły nawet siedzieć na wózku. Środki zebrane na zrzutce, podczas koncertu, kiermaszu świątecznego, licytacje oraz fundacje wystarczą nam na opłacenie ok 4 msc rehabilitacji Łukasza. Prosimy więc bardzo o dalsze wsparcie, bez was nie uda nam się postawić go na nogi! Jesteśmy wdzięczni za wszystkie dotychczasowe wpłaty.

Aby dodać komentarz lub

Ewa Hys

Ewa Hys

04.12.2017 21:44

Łukaszku, zdrowiej szybko????

Jakub Łosiński

Jakub Łosiński

25.10.2017 18:38

Zdrowia!

Małgorzata Lewicka

12.09.2017 23:10

Kochani w imieniu swoim, rodziny i przyjaciół przekazaliśmy część pieniędzy ze zbiórki mojej siostry Marty, która nie miała możliwości ich wykorzystania. Życzymy Wam siły do dalszej walki i mamy nadzieję, że ta "mała cegiełka" pomoże wam osiągnąć cel.

Wioletta Ługowska

21.09.2017 14:37

Bardzo dziękujemy za tak wspaniały gest.

Tomasz Ziemski

Tomasz Ziemski

29.08.2017 23:45

Powodzenia!

Magda Lena

26.04.2017 14:52

ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DUUUŻO WYTRWAŁOŚCI :)

Aneta Szewczyk

Aneta Szewczyk

24.04.2017 19:48

Wiara jest podstawa Cudu

Bożena Kowalczyk

Bożena Kowalczyk

13.03.2017 22:42

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i trzymamy kciuki :) Będzie dobrze :)

Arkadiusz Czyż

04.03.2017 15:54

Witam bardzo serdecznie.
Prosze chociaz o udostępnianie https://zrzutka.pl/uzbieranie-wystarczajacego-funduszu-na-ns-bikes-fuzz-2017

Mariusz Klap

25.01.2017 20:17

Szybkiego powrotu do zdrowia!

Cecylia Pietrowska

Cecylia Pietrowska

22.01.2017 18:20

Lukasz zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowka

Izabela Szczepaniak

Izabela Szczepaniak

19.01.2017 15:04

Powodzenia i zdrowiej szybko!!! Masz dla kogo :)

Wojciech Witkowski

18.01.2017 12:28

Lek nuraid na 3 miesiące wczoraj został zakupiony przez Łukasza mamę.

Ewa Soroka

Ewa Soroka

03.01.2017 12:12

Powodzenia!!

Karolina Wróbel

Karolina Wróbel

04.12.2016 12:12

Wracaj do zdrowia. Trzymam kciuki

Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

1 000 zł
Ewa Hys

Ewa Hys

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Ela

Ela

10 zł
Justyna Krysiak

Justyna Krysiak

10 zł
*AL

*AL

50 zł
Playson

Playson

10 zł
Magda

Magda

5 zł
****

****

100 zł
kasiek112

kasiek112

5 zł
Małgorzata Lewicka

Małgorzata Lewicka

2 159.59 zł
Dagmara Ryniejska

Dagmara Ryniejska

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

113 zł
Monika  Szafrańska

Monika Szafrańska

5 zł
Tomasz Ziemski

Tomasz Ziemski

50 zł
Marcin

Marcin

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dominik Metelski

Dominik Metelski

20 zł
Karolina Semczyszyn

Karolina Semczyszyn

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Anna Tryniszewska

Anna Tryniszewska

50 zł
Kama

Kama

9 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Elżbieta

Elżbieta

10 zł
M. K

M. K

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Barbara Raszke

Barbara Raszke

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Magda Lena

Magda Lena

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Aleksandra Zwolińska

Aleksandra Zwolińska

50 zł
M. Chmielewska-Władyka

M. Chmielewska-Władyka

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Ania

Ania

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

59 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

6 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Kasia Lubańska

Kasia Lubańska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Karolina Rafałowicz

Karolina Rafałowicz

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Monika Piórecka

Monika Piórecka

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
jolan2000

jolan2000

40 zł
Justyna

Justyna

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

800 zł
justynapedrys

justynapedrys

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Michal Ignerski

Michal Ignerski

ukryta
Dorota Tywonek

Dorota Tywonek

50 zł
karolina kmiolek

karolina kmiolek

20 zł
Katarzyna Tchorzewska

Katarzyna Tchorzewska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Anna

Anna

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Anna Jóźwiak

Anna Jóźwiak

5 zł
Dorota Kamela

Dorota Kamela

10 zł
Natalia Swiderska Tomczyk

Natalia Swiderska Tomczyk

70 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Anna Gajdak

Anna Gajdak

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Justyna Gala

Justyna Gala

5 zł
justynakar

justynakar

50 zł
dazzle8

dazzle8

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Justyna Kossakowska

Justyna Kossakowska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Michal SKiba

Michal SKiba

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Paweł Bednarek

Paweł Bednarek

20 zł
Mariusz Klap

Mariusz Klap

50 zł
Tomasz Lesiak

Tomasz Lesiak

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Cecylia Pietrowska

Cecylia Pietrowska

20 zł
Łukasz Maciantowicz

Łukasz Maciantowicz

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Izabela Szczepaniak

Izabela Szczepaniak

50 zł
Marcin Niedużak

Marcin Niedużak

50 zł
Halina Wojtkowska

Halina Wojtkowska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Paulina Korzeniewska

Paulina Korzeniewska

25 zł
dawidb191

dawidb191

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Iwona Sośniak

Iwona Sośniak

0 zł
Paweł Strączewski

Paweł Strączewski

10 zł
Emilia Czarnota

Emilia Czarnota

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Pawel Szyszko

Pawel Szyszko

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Paulina Walencik

Paulina Walencik

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Adam Sadowski

Adam Sadowski

1 zł
Dawid Janus

Dawid Janus

5 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

150 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Krzysztof Górecki

Krzysztof Górecki

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Mateusz Drella

Mateusz Drella

15 zł
Ewa Soroka

Ewa Soroka

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
urbanowicz.beata

urbanowicz.beata

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

40 zł
Iwona Sośniak

Iwona Sośniak

20 zł
Bartek

Bartek

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Wojciech Majewski

Wojciech Majewski

40 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

300 zł
Anonim Ciopciński

Anonim Ciopciński

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Rumiński

Rumiński

8 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

50 zł
Dominika Śmigasiewicz

Dominika Śmigasiewicz

50 zł
Grzegorz Bywalec

Grzegorz Bywalec

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

16 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

250 zł
awgrzegorz30121981

awgrzegorz30121981

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Grzegorz Gołaszewski

Grzegorz Gołaszewski

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Edyta Jankowska

Edyta Jankowska

30 zł
Piotr Jankowski

Piotr Jankowski

30 zł
smeshu

smeshu

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Jarosław Fabisiak

Jarosław Fabisiak

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Klaudia Korycka

Klaudia Korycka

50 zł
Tomek Kłodziński

Tomek Kłodziński

50 zł
Katarzyna Tchorzewska

Katarzyna Tchorzewska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
karolina.kot00

karolina.kot00

30 zł
krystyna.lech

krystyna.lech

40 zł
dominikahaftek

dominikahaftek

20 zł
slawek

slawek

300 zł
patrycjakrajewska1

patrycjakrajewska1

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
iwo377

iwo377

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

3 zł
agagmobile5

agagmobile5

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
joanna budz

joanna budz

50 zł
Bartek

Bartek

99 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

35 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

35 zł
konradmz

konradmz

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
urbanowicz.beata

urbanowicz.beata

20 zł
Paweł Padewski

Paweł Padewski

50 zł
Karolina Sander

Karolina Sander

100 zł
Katarzyna Oleszczuk

Katarzyna Oleszczuk

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
beatasz2370

beatasz2370

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

60 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
gwiazdeczka947

gwiazdeczka947

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
asia_urbanowicz

asia_urbanowicz

30 zł
Karolina Sander

Karolina Sander

100 zł
m.bond2

m.bond2

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

40 zł
edyta.dymitrowska

edyta.dymitrowska

35 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Paulina

Paulina

5 zł
Justyna  Zielińska

Justyna Zielińska

70 zł
Ilona Berbeś

Ilona Berbeś

20 zł
pytlarzmagda

pytlarzmagda

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Michał Pośnik

Michał Pośnik

50 zł
Kasia b

Kasia b

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Paweł

Paweł

100 zł
Kinga Podgórska

Kinga Podgórska

50 zł
Dawid Iwaniuk

Dawid Iwaniuk

20 zł
aneta.kostyk1

aneta.kostyk1

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Monika Pietrzak

Monika Pietrzak

10 zł
Karolina Wróbel

Karolina Wróbel

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Wioletta Ługowska

Wioletta Ługowska

1 zł

Pomóż zebrać 50 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3 258
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.