id: ae8hc5

Gdzieś na szczycie góry, wszyscy spotkamy się

Gdzieś na szczycie góry, wszyscy spotkamy się

Nasi użytkownicy założyli 1 168 733 zrzutki i zebrali 1 217 148 122 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

  • Witajcie Kochani. Przede wszystkim serdecznie dziękuję wszystkim Wam, za wsparcie projektu, wiarę, wytrwałość, zaufanie i całokształt Waszego istnienia. Wiem że upór mój może wydawać się szalony, obsesyjny, ale to coś więcej to KRZYK KAMIENIA jak to wspaniale określił Werner Hercog w filmie o tym właśnie tytule... Ta góra nie daje mi spokoju dlatego muszę tam wrócić. Wam po stokroć dziękuję, przede wszystkim że jesteście i że razem możemy tworzyć ten projekt, ja jestem jedynie malutką drobinką nieznaczącą wiele bez Was. Dziękuję zatem. Ps. Częśc z Was się pewnie zastanawia dlaczego nazywam się Małgorzata sulikowska a nie Czapkins, spieszę zatem z wyjaśnieniem. Po prostu nie mam konta w banku i swoje konto udostępniła mi moja przyjaciółka, można powiedzieć sister. Za co jej serdecznie dziękuję . Małgosia wspiera mnie już od lat. To jest Anioł w ludzkiej skórze. Sciskam Was. Tomek Czapkins
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nadzieja umiera ostatnia. Podobno. Nasza umarła. Tomek, nasz fighter i bohater, został na Nanga Parbat. Na pokonanej przez siebie Nagiej Górze.

Potrzebujemy Was, wszystkich tych osób, które niczym lawiny zalewają nas ciepłymi myślami, słowami, ogromnym sercem, współczuciem. Trójka dzieci nie doczeka się na powrót Taty. Odłóżmy osądzanie Tomka na bok. Spójrzmy na dzieci, których tata, nie będzie mógł zadbać o ich przyszłość. Proszę, pomóżcie nam zadbać o Maxia, Tonię, Zojkę. Nie zostawimy ich. Nie możemy. W imię Tomka.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12100

preloader