SLOT przez cały rok! Zamów unikatowy kalendarz na 2018 Zakończona 05.12.2017r ID: ae92ry

SLOT przez cały rok! Zamów unikatowy kalendarz na 2018

Zebrano 7 965 zł
z kwoty 5 000 zł

159 %

100 %
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zostań właścicielem premierowego, limitowanego SLOT KALENDARZA 2018 i wesprzyj szkolenie slotowych wolontariuszy! Zrób SLOT na cały rok - sobie i innym.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Po raz pierwszy w historii chcemy wydać slotowy kalendarz, który będzie z nami przez całe 12 miesięcy! Wiemy, że SLOT to coś więcej niż tylko festiwal. Ten sposób myślenia, tworzenia i bycia z innymi może towarzyszyć nam przez cały rok. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli przeszkolić też slotowych wolontariuszy, aby Sloty były robione jeszcze lepiej. A może również częściej, poza festiwalem?

Na co zbieramy?

Druk kalendarzy

Chcemy, aby każdy mógł mieć w swojej torbie, plecaku lub na biurku SLOT przez cały rok. Wszędzie tam, gdzie #robisloty!

Po raz pierwszy w historii projektujemy więc książkowe kalendarze, które będą towarzyszyć nam przez cały rok 2018. Wspólnie zrzucimy się na koszty druku i wysyłki.

Slot Train

Jednocześnie pamiętamy o tych, którzy robią dla nas Sloty. Każdy egzemplarz kalendarza jest cegiełką na wsparcie programu szkolenia wolontariuszy Slot Art Festivalu, a także osób, które mają pomysł na własne projekty (np. Slot Pomorze czy Slot Rzeszów).

Jaki będzie SLOT kalendarz 2018?

Chcemy, aby był lekki i wygodny, a jednocześnie pomieścił wszystkie pomysły i sprawy nieskończenie kreatywnych Slot ludzi :) Wiemy, że nie wszyscy przerzucili się w 100% na aplikacje i wielu z nas wciąż uwielbia papier - jako piękny przedmiot i naturalną przestrzeń tworzenia.

Dlatego:

 • zmieścimy cały tydzień na jednej stronie (lewej). To zmniejsza objętość, a więc i wagę kalendarza, a jednocześnie - dyscyplinuje w wyznaczaniu sobie zadań. Slotowi spece od produktywności radzą, aby każdego dnia wyznaczać sobie nie więcej niż 3 najważniejsze rzeczy do zrobienia :)
 • na stronie obok (prawej) zostawimy miejsce na notatki. W ten sposób kalendarz staje się w połowie notesem. Tutaj też raz w miesiącu trafisz na klimatyczne zdjęcie lub inspirujące wspomnienie ze Slot Art Festivalu. Mając ten kalendarz będziesz mógł zawsze szybko pokazać komuś Slot.
 • pozostawimy gładką, czarną okładkę. A w pakiecie dodamy komplet WLEPEK, aby każdy mógł zmontować sobie własną konfigurację z okruchów Slotu!

To edycja nie tylko premierowa - pierwsza w historii. Jest również limitowana: po zakończeniu tej akcji kalendarz będzie niedostępny!Kalendarz zaprojektuje jedna z najdzielniejszych slotowych wolontariuszek: Kasia Kaleta.

To ona była autorką miodowej identyfikacji Slot Art Festivalu 2017, a także wielu edycji Slot Kraków (m.in. Kavkaz).

Kasia na co dzień pracuje jako Creative Designer w krakowskiej firmie z branży IT, która wspiera Slot Art Festival.

Zrób komuś SLOT!

Wspólnie z Kasią-grafikiem, drukarniami i kurierami dołożymy starań, aby kalendarz i inne nagrody dotarły do Was najpóźniej 20 grudnia i mogły trafić w ręce Mikołajów, Gwiazdek, Gwiazdorów, Śnieżynek i Dziadków Mrozów :) Dzielmy się z tymi, którzy też tęsknią za Slotem - i tymi, którzy go jeszcze nie znają!

UWAGA

Jeśli wybierzesz wsparcie z nagrodą (np. kalendarzem) w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą mailowo z prośbą o wybranie sposobu dostawy.

Zachęcamy do odbioru osobistego w Krakowie - dzięki temu nie tylko będziemy mogli Ci osobiście podziękować, ale też zaoszczędzona kwota za paczkę zostanie przekazana na Slot Train!

Możesz też podać adres, na który mamy wysłać kalendarz - wysyłkę planujemy na 15 grudnia za pomocą Envelo (doręczenie do 2 dni roboczych).

Na co przeznaczymy zebrane środki?

 • Druk kalendarza i wlepek. Przy nakładzie 100 sztuk koszt druku to 2200 zł. Jednak im więcej egzemplarzy zamówimy, tym taniej zapłacimy za 1 sztukę, a więc większa kwota pozostanie na Slot Train! Zatem: namawiajcie znajomych :)
 • Koszty wysyłki (ok. 15 zł/sztukę).
 • Dodatkowe nagrody: opaski Slot DNA, pocztówki i gadżety SAF 2017.
 • Drobne opłaty dla serwisu - wybraliśmy własnie zrzutkę.pl ze względu na brak prowizji od całej kwoty. Płacimy tylko za krótki adres i publiczną widoczność naszej zrzutki.

Cały zysk po przekroczeniu progu koniecznego do wydrukowania i wysłania Wam kalendarzy przeznaczymy na szkolenia dla wolontariuszy: honoraria dla trenerów i koszty wynajęcia sal, a także koszty wyżywienia, noclegu i przejazdu dla osób, które będą tego potrzebować.

Osiągnięcie progu 10 tysięcy złotych pozwoli nam zorganizować efektywny weekend szkoleniowy dla 20 szefów ekip. Jesteśmy w stanie dostosować formę i skalę do zebranej kwoty - mamy nadzieję, że będziemy równać w górę!

POMÓŻCIE NAM MNOŻYĆ SLOTY!


O CO CHODZI

Z TYM SLOT TRAINEM?

Dla kogo jest Slot Train?

Szefowie ekip Slot Art Festivalu również są wolontariuszami. Jest ich prawie setka! To zarówno kuratorzy programu, jak i koordynatorzy sanitarki czy ochrony. Oprócz festiwalu, spotykają się tylko 2 razy do roku, aby przygotować i podsumować swoją pracę.

Czasem ktoś ma pomysł na slotowe działanie poza festiwalem, lokalnie - chcemy go wspierać!

Jakie są potrzeby?

Dla wielu bycie szefem na Slocie to pierwsze kroki w obszarze zarządzania i pracy w grupie - a więc prawdziwy poligon doświadczalny! Pojawia się wiele trudnych sytuacji, na które lepiej być przygotowanym i móc je z kimś omówić.

Pięć lat temu zorganizowaliśmy pierwszy Slot Train i przekonaliśmy się, jak bardzo pomogło to w pracy i relacjach.

Co chcemy zrobić?

Budujemy fundusz, który wesprze kontynuację szkolenia i mentoringu w wykonaniu profesjonalnych trenerów.

Formę i skalę dostosujemy do zebranej kwoty.

Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu na jednym weekendzie się nie skończy! Naszym marzeniem jest cykl 4 zjazdów w ciągu roku i dostępność indywidualnych mentorów.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Kto robi SLOT przez cały rok?

Ekipa SLOT czyli...

SLOT można rozszyfrować jako Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, formalnie istniejące od 2003 r.

Naszym głównym działaniem jest koordynacja Slot Art Festivalu - utopijnego miasteczka, które co roku na kilka dni budujemy i wypełniamy naszymi pomysłami, pasjami i spotkaniami. Większość z nas pracuje jako wolontariusze - dzieląc się swoim czasem, umiejętnościami lub wiedzą.

Slot Art Festival ma setki "absolwentów", którzy choć raz doświadczyli jego niezwykłej atmosfery i nawiązali tam relacje. Wielu z nas wciąż go współtworzy.

Michał

Mózg tej akcji. Na festiwalu asystent szefowej Strefy Myśli. Formalnie Prezes Stowarzyszenia. Na co dzień pracownik Court Watch Polska w Toruniu.

Marta

Serce Slot Train. Na festiwalu szefowa Strefy Myśli. Formalnie Skarbnik Stowarzyszenia. Na co dzień wykładowca akademicki w Krakowie.

Ola

Ręce zrzutki. Na festiwalu dyrektor programowa. Aktualnie fundraiser Stowarzyszenia. Na co dzień animator kultury w Krakowie.

A na co dzień w biurze SLOT...

...spotkasz Polę - szefową biura i dobrego ducha Slotu. Na festiwalu to dyrektor administracyjna i szefowa wolontariatu.

Chcesz się z nami skontaktować?

Napisz: [email protected]

Zadzwoń: +48 661 425 071 [Ola]

Wpadnij: ul. Kościuszki 35 A, oficyna, III p., Wrocław

...lub umów się na spotkanie w Krakowie lub Toruniu!

#slotyrobie

Zobacz pozostałe nagrody:

Solidna tkaninowa torba z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 (czarna lub niebieska).

Turkusowy notes z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 - wewnątrz okładki zdjęcie z ArtKatedry i SLOT DNA.

Pomarańczowe lub czarne opaski na rękę z wytłoczonym logo i SLOT DNA: #spotkanie #twórczośćirozwój #miłość #wolność #Bóg

Koszulki z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 (jeśli wybierzesz tę nagrodę, skontaktujemy się aby sprawdzić, czy mamy Twój rozmiar. Jeśli nie - otrzymasz torbę).

środa, 6 grudnia 2017 o 12:26

Kochani! DZIĘKUJEMY! za wszystkie 28 komentarzy, 150 udostępnień, a przede wszystkim - 104 wpłaty i sumę prawie 8000 złotych! 157% kwoty, którą planowaliśmy jako miminalna, absolutnie przeszło nasze oczekiwania :) Dziś w nocy drukarnia otrzymała ostateczne zamówienie i maszyny ruszyły z samego rana. My szykujemy już koperty i cieszymy się na spotkania z tymi z Was, którzy planują osobisty odbiór. Fajnie jest robić Sloty, wiecie? :)

poniedziałek, 27 listopada 2017 o 13:04

Rzeczy dzieją się zdecydowanie szybciej, niż jesteśmy w stanie zareagować! :) 1. W sobotni poranek z ciarkami na plecach oglądaliśmy 95% i przeczuwaliśmy, że TEN MOMENT jest blisko! 2. W niedzielny poranek obudziliśmy się już po drugiej stronie 100%!!! Zobacz jak świętowała rada Slot Art Festivalu: http://gph.is/2jqywmO [żałujemy, ale nie da się tu wkleić obrazka. zrzutka obiecała nad tym popracować! :] Pod wrażeniem jest też sam SLOTMAN, który z radości dorzucił 5 KARNETÓW na przyszłoroczny Slot Art Festival. Szukajcie ich po prawej! W ten weekend rozmawialiśmy też o szczegółach Slot Trainu. Na pewno chcemy spotkać się zarówno z szefami SAF, jak i ekipami lokalnych Slotów. Prace trwają! Dziękujemy Wam za każdą złotówkę, którą zainwestujemy w tworzenie przestrzeni do spotkania i uczenia się dla slot-ludzi! 3. W poniedziałek wydarzenia jeszcze przyspieszyły. Mamy pierwszego Mecenasa Slot Trainu i 120%. Przed nami jeszcze 8 dni! Działamy dalej :) Dziękujemy, że jesteście!

czwartek, 23 listopada 2017 o 09:22

Milowymi krokami zbliżamy się do pierwszego progu, który umożliwi nam wydanie slotowych kalendarzy i wysłanie ich do Was! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem naszego wspólnego tempa :) Pozostanie nam prawie dwa tygodnie do końca zrzutki - ze wsparciem partnerów akcji będziemy jeszcze mocniej wspierać Slot Train. Pierwszym z nich jest Krzysztof Czyżewski - gospodarz sejneńskiego Pogranicza, budowniczy mostów i gość specjalny Slot Art Festivalu 2013. Słowa o budowaniu dzieł zbiorowych i tkanki łącznej, którymi wówczas się z nami podzielił, znajdziecie na jednej ze stron kalendarza! Polecamy :)

poniedziałek, 20 listopada 2017 o 12:31

Witajcie po weekendzie! Mamy już 30% i dziś zapraszamy do akcji szerokie grono slotowiczów na Facebooku Slot Art Festival. Dziękujemy Wam za komentarze, udostępnienia i wsparcie :) #robimysloty #slotprzezcalyrok

piątek, 17 listopada 2017 o 12:06

Piękny początek - mamy pierwsze 10%! Zostało tylko 18 pionierskich kalendarzy :) Dziękujemy!

Aby dodać komentarz lub

TS
Tomasz Słupek

26.11.2017 8:40

Super sprawa. Kalendarz podaruje córce pod choinkę. Na pewno oszaleje.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Slot-tata - bezcenne :)

MJ
Ma Jurczak

21.11.2017 9:20

Wraz ze SLOTem wróciła moja wiara w ludzi. Jesteśmy cudowni.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Ma! Nam też :) Fajnie, że jesteś!

PP
Paulina Potocka

20.11.2017 16:09

Brawo! Trzymam kciuki!

Patryk Butlewski

20.11.2017 16:03

Cieszę się,że mogę mieć jakiś mikroskopijny wkład w SLOTodziałanie. Slot to miejsce o którym myśli się na co dzień, do którego wraca się we wspomnieniach, o którym opowiada się z radością,...

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Patryk - wcale nie mikroskopijny! Mamy nadzieję, że kalendarz przyda się do myślenia, wspomnień i pokazywania :) I będzie inspiracją do slotodziałań!

EW
Estera Wróbel

20.11.2017 15:20

Love you people! u know!

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

oh yes we do:)

joanna żyłowska

19.11.2017 0:10

#slotprzezcałyrok wspaniały pomysł!

DP
Daria Piątkowska

18.11.2017 15:58

Mega Mega Mega! Super pomysł :)) Już się nie mogę doczekać ;)

Mateusz Magdziarz

17.11.2017 16:49

Wspaniały spot reklamowy! :D

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Ekipa z planu dziękuje i poleca swoje usługi! ;D

Anna Łagowska

17.11.2017 9:32

Słowo się rzekło, trzy kobyłki u płota :)

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

robimy sloty!!!

WW
Włodzimierz Wróbel
501 zł
AO
Andrzej Olszewski
300 zł
MH
Marzena Horyza
250 zł
RB
Ruben Bujok
200 zł
JG
Jaras Gwizdak
180 zł
MS
Marta Shaw
150 zł
AS
Antoni Szczeniowski
150 zł
BB
Bartosz Bobrł
150 zł
Anna Łagowska
150 zł
AS
Alexander Smith
100 zł
PO
Paweł Ogrodzki
100 zł
K.
Kacper .
100 zł
KP
Kryspin Pluta
90 zł
KW
Kamil Welon
90 zł
IF
Ilona Furgała
90 zł
PS
Paulina Szymura
90 zł
MS
Monika Sejbuk-Radziwonka
90 zł
KB
Kasia Bukała
90 zł
AN
Aleksandra Najda
90 zł
OZ
Ola Zawada
90 zł
DP
Daria Piątkowska
90 zł
MM
Małgorzata Musioł
90 zł
J
jaros
90 zł
Szymon Łuczak
90 zł
JS
Joanna Sauer
90 zł
AP
Ania Pastucha
90 zł
MW
Maria Wojciechowska-Hamik
90 zł
JM
Joanna Mamczur
90 zł
SD
Samoil Digalovski
90 zł
MP
Magda Powalska
90 zł
MS
Mateusz Szonowski
90 zł
KJ
Karolina Janicka
75 zł
K&
keith & anne shortley
75 zł
GJ
Gosia Jankowska
75 zł
MG
Małgorzata Gruszczyńska
60 zł
TS
Tomasz Słupek
55,50 zł
MJ
Mery Jabłońska
55 zł
O
Olga Trzeciakowska
53 zł
JR
Joel Rajski
50 zł
ŁK
Łukasz Kudyba
50 zł
MS
Marta Sztwiertnia
50 zł
MK
Milena Kasprzyk
50 zł
AK
Alicja Koźmińska
50 zł
NN
Natalia Niwińska
50 zł
M
Marta Wyspiańska
50 zł
MB
Monika Bronowicka
50 zł
SZ
Szymon Ząbek
50 zł
JP
Joanna Płonka
50 zł
BK
Barbara Kubaińska
50 zł
MW
Monika Wierzbicka
50 zł
AL
Agata Lisiecka
50 zł
M
Magdalena
50 zł
MB
Marta Bizub
50 zł
AG
Anna Gramza
50 zł
AW
Agata Widłak
50 zł
RB
Ruben Bujok
50 zł
DZ
Dorota Zawal
50 zł
MS
Monika Szumiło
50 zł
AW
Agnieszka Wicińska
50 zł
EW
Estera Wróbel
50 zł
JW
Joanna Wrońska
50 zł
JK
Jolanta Krzemien
50 zł
RB
Ruben Bujok
50 zł
AK
Agnieszka Kleszcz-Kolbusz
50 zł
ED
Ewa Duda
50 zł
KG
karo gałek
40 zł
EG
Elżbieta Grzeszczuk
40 zł
A
almohadilla24
40 zł
AG
Aleksandra Gładka
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
PJ
Paweł Jadczak
40 zł
JA
Jakub Adamczyk
40 zł
MH
Maria Hibner
40 zł
MJ
Marta Jawor
40 zł
DP
Darek Pilch
40 zł
KB
Katarzyna Bondzior
40 zł
MS
Marta Sławińska
40 zł
B
Bartosz
40 zł
PR
Piotr Ruciak
40 zł
KZ
Karol Zieliński
40 zł
ZP
Zuzanna Pajorska
40 zł
JW
Jakub Wołochowicz
40 zł
Maria Śliwska
40 zł
OP
Ola Polewczuk
40 zł
MC
Maria Czenczek
40 zł
K
Kot
25 zł
EP
Emilia Popiela
15 zł
DM
Daria Machowska
10 zł
MR
Maciej Rumiński
10 zł
MP
Michał Popiela
ukryte
AP
Artur Papp
ukryte
KN
Klaudia Nikiel
ukryte
PP
Paulina Potocka
ukryte
joanna żyłowska
ukryte
MJ
Ma Jurczak
ukryte

Najwyższa wpłata

WW
Włodzimierz Wróbel
501 zł

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

10 zł i więcej

Slotka Chwila 
Wspierasz SLOT symboliczną kwotą.

Otrzymasz od nas podziękowania mailowe.

wybrano 3 razy

25 zł i więcej

Slot Day

Wspierasz fragment SLOTu przez cały rok!

Otrzymasz od nas:

 • podziękowania mailowe oraz w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii;
 • turkusowy notes z logotypem Slotu.

wybrano 1 raz (pozostało 29 z 30)

50 zł i więcej

Slot Fest
Gratulacje! Stajesz się posiadaczem premierowego, limitowanego SLOT KALENDARZA 2018 i wspierasz Slot Train! 

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 egzemplarz SLOT KALENDARZA 2018.

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 36 razy (pozostało 44 z 80)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

75 zł i więcej

Slot Weekend
Gratulacje! Stajesz się właścicielem SLOT KALENDARZA 2018, a dodatkowo pakujemy go dla Ciebie w torbę z SAF2017.

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZA 2018;
 • tkaninową TORBĘ ze Slot Art Festivalu 2017*.

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 


*Pierwsze 25 osób może wybrać kolor torby: czarną lub niebieską! Torbę możesz zamienić na koszulkę w miarę dostępności rozmiarów. 

wybrano 8 razy (pozostało 32 z 40)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

90 zł i więcej

Double Slot

Gratulacje! Dzięki dwóm egzemplarzom Slot Kalendarza możesz przeżyć rok 2018 na dwa sposoby ;) Albo podarować komuś trochę Slotu!

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 2 egzemplarze premierowej, limitowanej edycji SLOT KALENDARZA 2018;
 • imienne fotopodziękowania na maila.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 24 razy (pozostało 1 z 25)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

150 zł i więcej

SLOTrzy po trzy

Gratulacje! Zamawiasz slotowe prezenty dla najbliższych i wspierasz Slot Train!

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 3 limitowane, premierowe SLOT KALENDARZE 2018;
 • 3 archiwalne pocztówki ze Slotmenem do wykorzystania;
 • 3 opaski na rękę ze SLOT DNA;
 • imienne fotopodziękowania na maila.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 4 razy (pozostało 16 z 20)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

180 zł i więcej

Slot Kwartał

Wspaniale! Zaopatrujesz się w zapas kalendarzy i wspierasz Slot Train!

Trafiasz na listę Ambasadorów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • komplet 4 limitowanych, premierowych SLOT KALENDARZY 2018;
 • imienne fotopodziękowania na maila;
 • opaskę na rękę ze SLOT DNA;
 • odręczne podziękowania od Slotmana.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 2 razy (pozostało 13 z 15)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

190 zł i więcej

Slot Produktywny

Gratulacje! Zaczynasz rok 2018 ze SLOT KALENDARZEM i krok po kroku porządkujesz swoje listy zadań - tak, aby robić to, co najważniejsze.

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

200 zł i więcej

Ze Slotmanem przez rok!

Do zobaczenia! Możesz przyjechąć na Slot Art  Festival z kalendarzem w ręce!

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZA 2018;
 • karnet na SLOT ART FESTIVAL 2018;
 • audio podziękowania od Slotmana przysłane na maila.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

250 zł i więcej

Slot Piątki

Gratulacje! Teraz możesz podzielić się Slotem z całą rodziną albo ekipą!

Trafiasz na listę Ambasadorów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • komplet 5 limitowanych, premierowych SLOT KALENDARZY 2018;
 • wiersz dziękczynny od Slotmana;
 • tkaninową torbę z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017*;
 • imienne fotopodziękowania na maila. 

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

*Torbę możesz zamienić na koszulkę w miarę dostępności rozmiarów. 

wybrano 4 razy (pozostało 6 z 10)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

500 zł i więcej

Slot Półrocze

Dziękujemy! To jest prawdziwy zastrzyk energii dla Slotu!

Trafiasz na listę Mecenasów Slot Train na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZY 2018 z odręczną dedykacją od ekipy;
 • uścisk dłoni szefowej wolontariatu podczas Slot Art Festivalu 2018*;
 • film z osobistymi podziękowaniami od ekipy przesłany mailem;
 • opaskę na rękę ze SLOT DNA;
 • odręczne podziękowania od Slotmana i zdjęcie od ekipy SLOT dostarczone pocztą.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

*W razie nieobecności można go wymienić na serdeczną rozmowę telefoniczną.

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

1000 zł i więcej

Sloty Robię!

Dziękujemy! Robisz kawał Slotu!

Trafiasz na listę Mecenasów Slot Train na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZY 2018 z odręczną dedykacją od ekipy;
 • śniadanie lub kolację z ekipą SLOT podczas Slot Art Festivalu 2018*;
 • film z osobistymi podziękowaniami od ekipy przesłany mailem;
 • opaskę na rękę ze SLOT DNA;
 • odręczne podziękowania od Slotmana i zdjęcie od ekipy SLOT dostarczone pocztą.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

*W razie potrzeby możemy rozmawiać o innej lokalizacji :)

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

40 zł i więcej

Slot FAST
Gratulacje, to było szybkie! Stajesz się posiadaczem jednego z unikalnych, ręcznie numerowanych egzemplarzy SLOT KALENDARZA 2018 i wspierasz Slot Train! 

Trafiasz na listę Pionierów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 ręcznie numerowany egzemplarz SLOT KALENDARZA 2018.

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 20 razy (pozostało 0 z 20)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.