id: ae92ry

SLOT przez cały rok! Zamów unikatowy kalendarz na 2018

SLOT przez cały rok! Zamów unikatowy kalendarz na 2018

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 349 zrzutek i zebrali 1 197 720 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Kochani! DZIĘKUJEMY! za wszystkie 28 komentarzy, 150 udostępnień, a przede wszystkim - 104 wpłaty i sumę prawie 8000 złotych! 157% kwoty, którą planowaliśmy jako miminalna, absolutnie przeszło nasze oczekiwania :) Dziś w nocy drukarnia otrzymała ostateczne zamówienie i maszyny ruszyły z samego rana. My szykujemy już koperty i cieszymy się na spotkania z tymi z Was, którzy planują osobisty odbiór. Fajnie jest robić Sloty, wiecie? :)
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zostań właścicielem premierowego, limitowanego SLOT KALENDARZA 2018 i wesprzyj szkolenie slotowych wolontariuszy! Zrób SLOT na cały rok - sobie i innym.

Po raz pierwszy w historii chcemy wydać slotowy kalendarz, który będzie z nami przez całe 12 miesięcy! Wiemy, że SLOT to coś więcej niż tylko festiwal. Ten sposób myślenia, tworzenia i bycia z innymi może towarzyszyć nam przez cały rok. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli przeszkolić też slotowych wolontariuszy, aby Sloty były robione jeszcze lepiej. A może również częściej, poza festiwalem?

Na co zbieramy?

Druk kalendarzy

Chcemy, aby każdy mógł mieć w swojej torbie, plecaku lub na biurku SLOT przez cały rok. Wszędzie tam, gdzie #robisloty!

Po raz pierwszy w historii projektujemy więc książkowe kalendarze, które będą towarzyszyć nam przez cały rok 2018. Wspólnie zrzucimy się na koszty druku i wysyłki.

Slot Train

Jednocześnie pamiętamy o tych, którzy robią dla nas Sloty. Każdy egzemplarz kalendarza jest cegiełką na wsparcie programu szkolenia wolontariuszy Slot Art Festivalu, a także osób, które mają pomysł na własne projekty (np. Slot Pomorze czy Slot Rzeszów).

Jaki będzie SLOT kalendarz 2018?

Chcemy, aby był lekki i wygodny, a jednocześnie pomieścił wszystkie pomysły i sprawy nieskończenie kreatywnych Slot ludzi :) Wiemy, że nie wszyscy przerzucili się w 100% na aplikacje i wielu z nas wciąż uwielbia papier - jako piękny przedmiot i naturalną przestrzeń tworzenia.

Dlatego:

zmieścimy

cały tydzień na jednej stronie

(lewej). To zmniejsza objętość, a więc i wagę kalendarza, a jednocześnie - dyscyplinuje w wyznaczaniu sobie zadań.

Slotowi spece od produktywności

radzą, aby każdego dnia wyznaczać sobie nie więcej niż 3 najważniejsze rzeczy do zrobienia :)

na stronie obok (prawej)

zostawimy miejsce na notatki

. W ten sposób kalendarz staje się w połowie notesem. Tutaj też raz w miesiącu trafisz na klimatyczne zdjęcie lub inspirujące wspomnienie ze Slot Art Festivalu. Mając ten kalendarz będziesz mógł zawsze

szybko pokazać komuś Slot.

pozostawimy

gładką, czarną okładkę

. A w pakiecie dodamy komplet

WLEPEK

, aby każdy mógł zmontować sobie własną konfigurację z okruchów Slotu!

To edycja nie tylko premierowa - pierwsza w historii. Jest również limitowana: po zakończeniu tej akcji kalendarz będzie niedostępny!

Kalendarz zaprojektuje jedna z najdzielniejszych slotowych wolontariuszek: Kasia Kaleta.

To ona była autorką miodowej identyfikacji Slot Art Festivalu 2017, a także wielu edycji Slot Kraków (m.in. Kavkaz).

Kasia na co dzień pracuje jako Creative Designer w krakowskiej firmie z branży IT, która wspiera Slot Art Festival.

Zrób komuś SLOT!

Wspólnie z Kasią-grafikiem, drukarniami i kurierami dołożymy starań, aby kalendarz i inne nagrody dotarły do Was najpóźniej 20 grudnia i mogły trafić w ręce Mikołajów, Gwiazdek, Gwiazdorów, Śnieżynek i Dziadków Mrozów :) Dzielmy się z tymi, którzy też tęsknią za Slotem - i tymi, którzy go jeszcze nie znają!

UWAGA

Jeśli wybierzesz wsparcie z nagrodą (np. kalendarzem) w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą mailowo z prośbą o wybranie sposobu dostawy.

Zachęcamy do odbioru osobistego w Krakowie - dzięki temu nie tylko będziemy mogli Ci osobiście podziękować, ale też zaoszczędzona kwota za paczkę zostanie przekazana na Slot Train!

Możesz też podać adres, na który mamy wysłać kalendarz - wysyłkę planujemy na 15 grudnia za pomocą Envelo (doręczenie do 2 dni roboczych).

Na co przeznaczymy zebrane środki?

Druk kalendarza i wlepek

. Przy nakładzie 100 sztuk koszt druku to 2200 zł. Jednak im więcej egzemplarzy zamówimy, tym taniej zapłacimy za 1 sztukę, a więc

większa kwota pozostanie na Slot Train!

Zatem: namawiajcie znajomych :)

Koszty wysyłki

(ok. 15 zł/sztukę).

Dodatkowe nagrody

: opaski Slot DNA, pocztówki i gadżety SAF 2017.

Drobne opłaty dla serwisu

- wybraliśmy własnie zrzutkę.pl ze względu na brak prowizji od całej kwoty. Płacimy tylko za krótki adres i publiczną widoczność naszej zrzutki.

Cały zysk po przekroczeniu progu koniecznego do wydrukowania i wysłania Wam kalendarzy przeznaczymy na szkolenia dla wolontariuszy: honoraria dla trenerów i koszty wynajęcia sal, a także koszty wyżywienia, noclegu i przejazdu dla osób, które będą tego potrzebować.

Osiągnięcie progu 10 tysięcy złotych pozwoli nam zorganizować efektywny weekend szkoleniowy dla 20 szefów ekip. Jesteśmy w stanie dostosować formę i skalę do zebranej kwoty - mamy nadzieję, że będziemy równać w górę!

POMÓŻCIE NAM MNOŻYĆ SLOTY!

O CO CHODZI

Z TYM SLOT TRAINEM?

Dla kogo jest Slot Train?

Szefowie ekip Slot Art Festivalu również są wolontariuszami. Jest ich prawie setka! To zarówno kuratorzy programu, jak i koordynatorzy sanitarki czy ochrony. Oprócz festiwalu, spotykają się tylko 2 razy do roku, aby przygotować i podsumować swoją pracę.

Czasem ktoś ma pomysł na slotowe działanie poza festiwalem, lokalnie - chcemy go wspierać!

Jakie są potrzeby?

Dla wielu bycie szefem na Slocie to pierwsze kroki w obszarze zarządzania i pracy w grupie - a więc prawdziwy poligon doświadczalny! Pojawia się wiele trudnych sytuacji, na które lepiej być przygotowanym i móc je z kimś omówić.

Pięć lat temu zorganizowaliśmy pierwszy Slot Train i przekonaliśmy się, jak bardzo pomogło to w pracy i relacjach.

Co chcemy zrobić?

Budujemy fundusz, który wesprze kontynuację szkolenia i mentoringu w wykonaniu profesjonalnych trenerów.

Formę i skalę dostosujemy do zebranej kwoty.

Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu na jednym weekendzie się nie skończy! Naszym marzeniem jest cykl 4 zjazdów w ciągu roku i dostępność indywidualnych mentorów.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Kto robi SLOT przez cały rok?

Ekipa SLOT czyli...

SLOT można rozszyfrować jako Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, formalnie istniejące od 2003 r.

Naszym głównym działaniem jest koordynacja Slot Art Festivalu - utopijnego miasteczka, które co roku na kilka dni budujemy i wypełniamy naszymi pomysłami, pasjami i spotkaniami. Większość z nas pracuje jako wolontariusze - dzieląc się swoim czasem, umiejętnościami lub wiedzą.

Slot Art Festival ma setki "absolwentów", którzy choć raz doświadczyli jego niezwykłej atmosfery i nawiązali tam relacje. Wielu z nas wciąż go współtworzy.

Michał

Mózg tej akcji. Na festiwalu asystent szefowej Strefy Myśli. Formalnie Prezes Stowarzyszenia. Na co dzień pracownik Court Watch Polska w Toruniu.

Marta

Serce Slot Train. Na festiwalu szefowa Strefy Myśli. Formalnie Skarbnik Stowarzyszenia. Na co dzień wykładowca akademicki w Krakowie.

Ola

Ręce zrzutki. Na festiwalu dyrektor programowa. Aktualnie fundraiser Stowarzyszenia. Na co dzień animator kultury w Krakowie.

A na co dzień w biurze SLOT...

...spotkasz Polę - szefową biura i dobrego ducha Slotu. Na festiwalu to dyrektor administracyjna i szefowa wolontariatu.

Czytaj więcej o Stowarzyszeniu

Czytaj więcej o festiwalu

Chcesz się z nami skontaktować?

Napisz: [email protected]

Zadzwoń: +48 661 425 071 [Ola]

Wpadnij: ul. Kościuszki 35 A, oficyna, III p., Wrocław

...lub umów się na spotkanie w Krakowie lub Toruniu!

Facebook

#slotyrobie

Zobacz pozostałe nagrody:

Solidna tkaninowa torba z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 (czarna lub niebieska).

Turkusowy notes z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 - wewnątrz okładki zdjęcie z ArtKatedry i SLOT DNA.

Pomarańczowe lub czarne opaski na rękę z wytłoczonym logo i SLOT DNA: #spotkanie #twórczośćirozwój #miłość #wolność #Bóg

Koszulki z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 (jeśli wybierzesz tę nagrodę, skontaktujemy się aby sprawdzić, czy mamy Twój rozmiar. Jeśli nie - otrzymasz torbę).

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 13

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Brak nazwy
Slotka Chwila Wspierasz SLOT symboliczną kwotą.Otrzymasz od nas podziękowania mailowe.
10 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Slot DayWspierasz fragment SLOTu przez cały rok!Otrzymasz od nas:podziękowania mailowe oraz w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii;turkusowy notes...
25 zł

Kupione 1 z 30

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Slot FASTGratulacje, to było szybkie! Stajesz się posiadaczem jednego z unikalnych, ręcznie numerowanych egzemplarzy SLOT KALENDARZA 2018 i wspierasz ...
40 zł

Kupione 20 z 20

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Slot FestGratulacje! Stajesz się posiadaczem premierowego, limitowanego SLOT KALENDARZA 2018 i wspierasz Slot Train! Trafiasz na listę Wydawców Kalend...
50 zł

Kupione 36 z 80

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Slot WeekendGratulacje! Stajesz się właścicielem SLOT KALENDARZA 2018, a dodatkowo pakujemy go dla Ciebie w torbę z SAF2017.Trafiasz na listę Wydawców...
75 zł

Kupione 8 z 40

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Double SlotGratulacje! Dzięki dwóm egzemplarzom Slot Kalendarza możesz przeżyć rok 2018 na dwa sposoby ;) Albo podarować komuś trochę Slotu!Trafiasz n...
90 zł

Kupione 24 z 25

Zakończona
Inne
Brak nazwy
SLOTrzy po trzyGratulacje! Zamawiasz slotowe prezenty dla najbliższych i wspierasz Slot Train!Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl...
150 zł

Kupione 4 z 20

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Slot KwartałWspaniale! Zaopatrujesz się w zapas kalendarzy i wspierasz Slot Train!Trafiasz na listę Ambasadorów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzym...
180 zł

Kupione 2 z 15

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Slot ProduktywnyGratulacje! Zaczynasz rok 2018 ze SLOT KALENDARZEM i krok po kroku porządkujesz swoje listy zadań - tak, aby robić to, co najważniejsz...
190 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Ze Slotmanem przez rok!Do zobaczenia! Możesz przyjechąć na Slot Art  Festival z kalendarzem w ręce!Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.o...
200 zł
Zakończona

Wpłaty 104

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków