SLOT przez cały rok! Zamów unikatowy kalendarz na 2018 Zakończona 05.12.2017r ID: ae92ry

SLOT przez cały rok! Zamów unikatowy kalendarz na 2018

Zebrano 7 965 zł
z kwoty 5 000 zł

159 %

100 %
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zostań właścicielem premierowego, limitowanego SLOT KALENDARZA 2018 i wesprzyj szkolenie slotowych wolontariuszy! Zrób SLOT na cały rok - sobie i innym.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Po raz pierwszy w historii chcemy wydać slotowy kalendarz, który będzie z nami przez całe 12 miesięcy! Wiemy, że SLOT to coś więcej niż tylko festiwal. Ten sposób myślenia, tworzenia i bycia z innymi może towarzyszyć nam przez cały rok. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli przeszkolić też slotowych wolontariuszy, aby Sloty były robione jeszcze lepiej. A może również częściej, poza festiwalem?

Na co zbieramy?

Druk kalendarzy

Chcemy, aby każdy mógł mieć w swojej torbie, plecaku lub na biurku SLOT przez cały rok. Wszędzie tam, gdzie #robisloty!

Po raz pierwszy w historii projektujemy więc książkowe kalendarze, które będą towarzyszyć nam przez cały rok 2018. Wspólnie zrzucimy się na koszty druku i wysyłki.

Slot Train

Jednocześnie pamiętamy o tych, którzy robią dla nas Sloty. Każdy egzemplarz kalendarza jest cegiełką na wsparcie programu szkolenia wolontariuszy Slot Art Festivalu, a także osób, które mają pomysł na własne projekty (np. Slot Pomorze czy Slot Rzeszów).

Jaki będzie SLOT kalendarz 2018?

Chcemy, aby był lekki i wygodny, a jednocześnie pomieścił wszystkie pomysły i sprawy nieskończenie kreatywnych Slot ludzi :) Wiemy, że nie wszyscy przerzucili się w 100% na aplikacje i wielu z nas wciąż uwielbia papier - jako piękny przedmiot i naturalną przestrzeń tworzenia.

Dlatego:

 • zmieścimy cały tydzień na jednej stronie (lewej). To zmniejsza objętość, a więc i wagę kalendarza, a jednocześnie - dyscyplinuje w wyznaczaniu sobie zadań. Slotowi spece od produktywności radzą, aby każdego dnia wyznaczać sobie nie więcej niż 3 najważniejsze rzeczy do zrobienia :)
 • na stronie obok (prawej) zostawimy miejsce na notatki. W ten sposób kalendarz staje się w połowie notesem. Tutaj też raz w miesiącu trafisz na klimatyczne zdjęcie lub inspirujące wspomnienie ze Slot Art Festivalu. Mając ten kalendarz będziesz mógł zawsze szybko pokazać komuś Slot.
 • pozostawimy gładką, czarną okładkę. A w pakiecie dodamy komplet WLEPEK, aby każdy mógł zmontować sobie własną konfigurację z okruchów Slotu!

To edycja nie tylko premierowa - pierwsza w historii. Jest również limitowana: po zakończeniu tej akcji kalendarz będzie niedostępny!Kalendarz zaprojektuje jedna z najdzielniejszych slotowych wolontariuszek: Kasia Kaleta.

To ona była autorką miodowej identyfikacji Slot Art Festivalu 2017, a także wielu edycji Slot Kraków (m.in. Kavkaz).

Kasia na co dzień pracuje jako Creative Designer w krakowskiej firmie z branży IT, która wspiera Slot Art Festival.

Zrób komuś SLOT!

Wspólnie z Kasią-grafikiem, drukarniami i kurierami dołożymy starań, aby kalendarz i inne nagrody dotarły do Was najpóźniej 20 grudnia i mogły trafić w ręce Mikołajów, Gwiazdek, Gwiazdorów, Śnieżynek i Dziadków Mrozów :) Dzielmy się z tymi, którzy też tęsknią za Slotem - i tymi, którzy go jeszcze nie znają!

UWAGA

Jeśli wybierzesz wsparcie z nagrodą (np. kalendarzem) w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą mailowo z prośbą o wybranie sposobu dostawy.

Zachęcamy do odbioru osobistego w Krakowie - dzięki temu nie tylko będziemy mogli Ci osobiście podziękować, ale też zaoszczędzona kwota za paczkę zostanie przekazana na Slot Train!

Możesz też podać adres, na który mamy wysłać kalendarz - wysyłkę planujemy na 15 grudnia za pomocą Envelo (doręczenie do 2 dni roboczych).

Na co przeznaczymy zebrane środki?

 • Druk kalendarza i wlepek. Przy nakładzie 100 sztuk koszt druku to 2200 zł. Jednak im więcej egzemplarzy zamówimy, tym taniej zapłacimy za 1 sztukę, a więc większa kwota pozostanie na Slot Train! Zatem: namawiajcie znajomych :)
 • Koszty wysyłki (ok. 15 zł/sztukę).
 • Dodatkowe nagrody: opaski Slot DNA, pocztówki i gadżety SAF 2017.
 • Drobne opłaty dla serwisu - wybraliśmy własnie zrzutkę.pl ze względu na brak prowizji od całej kwoty. Płacimy tylko za krótki adres i publiczną widoczność naszej zrzutki.

Cały zysk po przekroczeniu progu koniecznego do wydrukowania i wysłania Wam kalendarzy przeznaczymy na szkolenia dla wolontariuszy: honoraria dla trenerów i koszty wynajęcia sal, a także koszty wyżywienia, noclegu i przejazdu dla osób, które będą tego potrzebować.

Osiągnięcie progu 10 tysięcy złotych pozwoli nam zorganizować efektywny weekend szkoleniowy dla 20 szefów ekip. Jesteśmy w stanie dostosować formę i skalę do zebranej kwoty - mamy nadzieję, że będziemy równać w górę!

POMÓŻCIE NAM MNOŻYĆ SLOTY!


O CO CHODZI

Z TYM SLOT TRAINEM?

Dla kogo jest Slot Train?

Szefowie ekip Slot Art Festivalu również są wolontariuszami. Jest ich prawie setka! To zarówno kuratorzy programu, jak i koordynatorzy sanitarki czy ochrony. Oprócz festiwalu, spotykają się tylko 2 razy do roku, aby przygotować i podsumować swoją pracę.

Czasem ktoś ma pomysł na slotowe działanie poza festiwalem, lokalnie - chcemy go wspierać!

Jakie są potrzeby?

Dla wielu bycie szefem na Slocie to pierwsze kroki w obszarze zarządzania i pracy w grupie - a więc prawdziwy poligon doświadczalny! Pojawia się wiele trudnych sytuacji, na które lepiej być przygotowanym i móc je z kimś omówić.

Pięć lat temu zorganizowaliśmy pierwszy Slot Train i przekonaliśmy się, jak bardzo pomogło to w pracy i relacjach.

Co chcemy zrobić?

Budujemy fundusz, który wesprze kontynuację szkolenia i mentoringu w wykonaniu profesjonalnych trenerów.

Formę i skalę dostosujemy do zebranej kwoty.

Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu na jednym weekendzie się nie skończy! Naszym marzeniem jest cykl 4 zjazdów w ciągu roku i dostępność indywidualnych mentorów.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Kto robi SLOT przez cały rok?

Ekipa SLOT czyli...

SLOT można rozszyfrować jako Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, formalnie istniejące od 2003 r.

Naszym głównym działaniem jest koordynacja Slot Art Festivalu - utopijnego miasteczka, które co roku na kilka dni budujemy i wypełniamy naszymi pomysłami, pasjami i spotkaniami. Większość z nas pracuje jako wolontariusze - dzieląc się swoim czasem, umiejętnościami lub wiedzą.

Slot Art Festival ma setki "absolwentów", którzy choć raz doświadczyli jego niezwykłej atmosfery i nawiązali tam relacje. Wielu z nas wciąż go współtworzy.

Michał

Mózg tej akcji. Na festiwalu asystent szefowej Strefy Myśli. Formalnie Prezes Stowarzyszenia. Na co dzień pracownik Court Watch Polska w Toruniu.

Marta

Serce Slot Train. Na festiwalu szefowa Strefy Myśli. Formalnie Skarbnik Stowarzyszenia. Na co dzień wykładowca akademicki w Krakowie.

Ola

Ręce zrzutki. Na festiwalu dyrektor programowa. Aktualnie fundraiser Stowarzyszenia. Na co dzień animator kultury w Krakowie.

A na co dzień w biurze SLOT...

...spotkasz Polę - szefową biura i dobrego ducha Slotu. Na festiwalu to dyrektor administracyjna i szefowa wolontariatu.

Chcesz się z nami skontaktować?

Napisz: [email protected]

Zadzwoń: +48 661 425 071 [Ola]

Wpadnij: ul. Kościuszki 35 A, oficyna, III p., Wrocław

...lub umów się na spotkanie w Krakowie lub Toruniu!

#slotyrobie

Zobacz pozostałe nagrody:

Solidna tkaninowa torba z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 (czarna lub niebieska).

Turkusowy notes z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 - wewnątrz okładki zdjęcie z ArtKatedry i SLOT DNA.

Pomarańczowe lub czarne opaski na rękę z wytłoczonym logo i SLOT DNA: #spotkanie #twórczośćirozwój #miłość #wolność #Bóg

Koszulki z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017 (jeśli wybierzesz tę nagrodę, skontaktujemy się aby sprawdzić, czy mamy Twój rozmiar. Jeśli nie - otrzymasz torbę).

środa, 6 grudnia 2017 o 12:26

Kochani! DZIĘKUJEMY! za wszystkie 28 komentarzy, 150 udostępnień, a przede wszystkim - 104 wpłaty i sumę prawie 8000 złotych! 157% kwoty, którą planowaliśmy jako miminalna, absolutnie przeszło nasze oczekiwania :) Dziś w nocy drukarnia otrzymała ostateczne zamówienie i maszyny ruszyły z samego rana. My szykujemy już koperty i cieszymy się na spotkania z tymi z Was, którzy planują osobisty odbiór. Fajnie jest robić Sloty, wiecie? :)

poniedziałek, 27 listopada 2017 o 13:04

Rzeczy dzieją się zdecydowanie szybciej, niż jesteśmy w stanie zareagować! :) 1. W sobotni poranek z ciarkami na plecach oglądaliśmy 95% i przeczuwaliśmy, że TEN MOMENT jest blisko! 2. W niedzielny poranek obudziliśmy się już po drugiej stronie 100%!!! Zobacz jak świętowała rada Slot Art Festivalu: http://gph.is/2jqywmO [żałujemy, ale nie da się tu wkleić obrazka. zrzutka obiecała nad tym popracować! :] Pod wrażeniem jest też sam SLOTMAN, który z radości dorzucił 5 KARNETÓW na przyszłoroczny Slot Art Festival. Szukajcie ich po prawej! W ten weekend rozmawialiśmy też o szczegółach Slot Trainu. Na pewno chcemy spotkać się zarówno z szefami SAF, jak i ekipami lokalnych Slotów. Prace trwają! Dziękujemy Wam za każdą złotówkę, którą zainwestujemy w tworzenie przestrzeni do spotkania i uczenia się dla slot-ludzi! 3. W poniedziałek wydarzenia jeszcze przyspieszyły. Mamy pierwszego Mecenasa Slot Trainu i 120%. Przed nami jeszcze 8 dni! Działamy dalej :) Dziękujemy, że jesteście!

czwartek, 23 listopada 2017 o 09:22

Milowymi krokami zbliżamy się do pierwszego progu, który umożliwi nam wydanie slotowych kalendarzy i wysłanie ich do Was! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem naszego wspólnego tempa :) Pozostanie nam prawie dwa tygodnie do końca zrzutki - ze wsparciem partnerów akcji będziemy jeszcze mocniej wspierać Slot Train. Pierwszym z nich jest Krzysztof Czyżewski - gospodarz sejneńskiego Pogranicza, budowniczy mostów i gość specjalny Slot Art Festivalu 2013. Słowa o budowaniu dzieł zbiorowych i tkanki łącznej, którymi wówczas się z nami podzielił, znajdziecie na jednej ze stron kalendarza! Polecamy :)

poniedziałek, 20 listopada 2017 o 12:31

Witajcie po weekendzie! Mamy już 30% i dziś zapraszamy do akcji szerokie grono slotowiczów na Facebooku Slot Art Festival. Dziękujemy Wam za komentarze, udostępnienia i wsparcie :) #robimysloty #slotprzezcalyrok

piątek, 17 listopada 2017 o 12:06

Piękny początek - mamy pierwsze 10%! Zostało tylko 18 pionierskich kalendarzy :) Dziękujemy!

Aby dodać komentarz lub

TS

Tomasz Słupek

Super sprawa. Kalendarz podaruje córce pod choinkę. Na pewno oszaleje.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Slot-tata - bezcenne :)

MJ

Ma Jurczak

Wraz ze SLOTem wróciła moja wiara w ludzi. Jesteśmy cudowni.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Ma! Nam też :) Fajnie, że jesteś!

PP

Paulina Potocka

Brawo! Trzymam kciuki!

Patryk Butlewski

Cieszę się,że mogę mieć jakiś mikroskopijny wkład w SLOTodziałanie. Slot to miejsce o którym myśli się na co dzień, do którego wraca się we wspomnieniach, o którym opowiada się z radością,...

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Patryk - wcale nie mikroskopijny! Mamy nadzieję, że kalendarz przyda się do myślenia, wspomnień i pokazywania :) I będzie inspiracją do slotodziałań!

EW

Estera Wróbel

Love you people! u know!

joanna żyłowska

#slotprzezcałyrok wspaniały pomysł!

DP

Daria Piątkowska

Mega Mega Mega! Super pomysł :)) Już się nie mogę doczekać ;)

Mateusz Magdziarz

Wspaniały spot reklamowy! :D

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Ekipa z planu dziękuje i poleca swoje usługi! ;D

Anna Łagowska

Słowo się rzekło, trzy kobyłki u płota :)

WW
501 zł
Włodzimierz Wróbel
AO
300 zł
Andrzej Olszewski
MH
250 zł
Marzena Horyza
RB
200 zł
Ruben Bujok
JG
180 zł
Jaras Gwizdak
MS
150 zł
Marta Shaw
AS
150 zł
Antoni Szczeniowski
BB
150 zł
Bartosz Bobrł
150 zł
Anna Łagowska
AS
100 zł
Alexander Smith
PO
100 zł
Paweł Ogrodzki
K.
100 zł
Kacper .
KP
90 zł
Kryspin Pluta
KW
90 zł
Kamil Welon
IF
90 zł
Ilona Furgała
PS
90 zł
Paulina Szymura
MS
90 zł
Monika Sejbuk-Radziwonka
KB
90 zł
Kasia Bukała
AN
90 zł
Aleksandra Najda
OZ
90 zł
Ola Zawada
DP
90 zł
Daria Piątkowska
MM
90 zł
Małgorzata Musioł
J
90 zł
jaros
90 zł
Szymon Łuczak
JS
90 zł
Joanna Sauer
AP
90 zł
Ania Pastucha
MW
90 zł
Maria Wojciechowska-Hamik
JM
90 zł
Joanna Mamczur
SD
90 zł
Samoil Digalovski
MP
90 zł
Magda Powalska
MS
90 zł
Mateusz Szonowski
KJ
75 zł
Karolina Janicka
K&
75 zł
keith & anne shortley
PN
75 zł
Piotr Nabielec
GJ
75 zł
Gosia Jankowska
MG
60 zł
Małgorzata Gruszczyńska
TS
55,50 zł
Tomasz Słupek
MJ
55 zł
Mery Jabłońska
O
53 zł
Olga Trzeciakowska
JR
50 zł
Joel Rajski
ŁK
50 zł
Łukasz Kudyba
MS
50 zł
Marta Sztwiertnia
MK
50 zł
Milena Kasprzyk
AK
50 zł
Alicja Koźmińska
NN
50 zł
Natalia Niwińska
M
50 zł
Marta Wyspiańska
MB
50 zł
Monika Bronowicka
SZ
50 zł
Szymon Ząbek
JP
50 zł
Joanna Płonka
BK
50 zł
Barbara Kubaińska
MW
50 zł
Monika Wierzbicka
AL
50 zł
Agata Lisiecka
M
50 zł
Magdalena
MB
50 zł
Marta Bizub
AG
50 zł
Anna Gramza
AW
50 zł
Agata Widłak
RB
50 zł
Ruben Bujok
DZ
50 zł
Dorota Zawal
MS
50 zł
Monika Szumiło
AW
50 zł
Agnieszka Wicińska
EW
50 zł
Estera Wróbel
JW
50 zł
Joanna Wrońska
JK
50 zł
Jolanta Krzemien
RB
50 zł
Ruben Bujok
AK
50 zł
Agnieszka Kleszcz-Kolbusz
ED
50 zł
Ewa Duda
KG
40 zł
karo gałek
EG
40 zł
Elżbieta Grzeszczuk
D
40 zł
Dorota
AG
40 zł
Aleksandra Gładka
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
PJ
40 zł
Paweł Jadczak
JA
40 zł
Jakub Adamczyk
MH
40 zł
Maria Hibner
MJ
40 zł
Marta Jawor
DP
40 zł
Darek Pilch
KB
40 zł
Katarzyna Bondzior
MS
40 zł
Marta Sławińska
Bartosz
40 zł
Bartosz
PR
40 zł
Piotr Ruciak
KZ
40 zł
Karol Zieliński
ZP
40 zł
Zuzanna Pajorska
JW
40 zł
Jakub Wołochowicz
40 zł
Maria Śliwska
OP
40 zł
Ola Polewczuk
MC
40 zł
Maria Czenczek
K
25 zł
Kot
EP
15 zł
Emilia Popiela
DM
10 zł
Daria Machowska
MR
10 zł
Maciej Rumiński
NF
ukryta
Natanael Filipowicz
MP
ukryta
Michał Popiela
KN
ukryta
Klaudia Nikiel
PP
ukryta
Paulina Potocka
ukryta
joanna żyłowska
MJ
ukryta
Ma Jurczak

Najwyższa wpłata

WW
501 zł
Włodzimierz Wróbel
Nasi użytkownicy założyli

336 548 zrzutek

NAGRODY

10 zł i więcej

Slotka Chwila 
Wspierasz SLOT symboliczną kwotą.

Otrzymasz od nas podziękowania mailowe.

wybrano 3 razy

25 zł i więcej

Slot Day

Wspierasz fragment SLOTu przez cały rok!

Otrzymasz od nas:

 • podziękowania mailowe oraz w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii;
 • turkusowy notes z logotypem Slotu.

wybrano 1 raz (pozostało 29 z 30)

50 zł i więcej

Slot Fest
Gratulacje! Stajesz się posiadaczem premierowego, limitowanego SLOT KALENDARZA 2018 i wspierasz Slot Train! 

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 egzemplarz SLOT KALENDARZA 2018.

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 36 razy (pozostało 44 z 80)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

75 zł i więcej

Slot Weekend
Gratulacje! Stajesz się właścicielem SLOT KALENDARZA 2018, a dodatkowo pakujemy go dla Ciebie w torbę z SAF2017.

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZA 2018;
 • tkaninową TORBĘ ze Slot Art Festivalu 2017*.

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 


*Pierwsze 25 osób może wybrać kolor torby: czarną lub niebieską! Torbę możesz zamienić na koszulkę w miarę dostępności rozmiarów. 

wybrano 8 razy (pozostało 32 z 40)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

90 zł i więcej

Double Slot

Gratulacje! Dzięki dwóm egzemplarzom Slot Kalendarza możesz przeżyć rok 2018 na dwa sposoby ;) Albo podarować komuś trochę Slotu!

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 2 egzemplarze premierowej, limitowanej edycji SLOT KALENDARZA 2018;
 • imienne fotopodziękowania na maila.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 24 razy (pozostało 1 z 25)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

150 zł i więcej

SLOTrzy po trzy

Gratulacje! Zamawiasz slotowe prezenty dla najbliższych i wspierasz Slot Train!

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 3 limitowane, premierowe SLOT KALENDARZE 2018;
 • 3 archiwalne pocztówki ze Slotmenem do wykorzystania;
 • 3 opaski na rękę ze SLOT DNA;
 • imienne fotopodziękowania na maila.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 4 razy (pozostało 16 z 20)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

180 zł i więcej

Slot Kwartał

Wspaniale! Zaopatrujesz się w zapas kalendarzy i wspierasz Slot Train!

Trafiasz na listę Ambasadorów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • komplet 4 limitowanych, premierowych SLOT KALENDARZY 2018;
 • imienne fotopodziękowania na maila;
 • opaskę na rękę ze SLOT DNA;
 • odręczne podziękowania od Slotmana.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 2 razy (pozostało 13 z 15)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

190 zł i więcej

Slot Produktywny

Gratulacje! Zaczynasz rok 2018 ze SLOT KALENDARZEM i krok po kroku porządkujesz swoje listy zadań - tak, aby robić to, co najważniejsze.

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

200 zł i więcej

Ze Slotmanem przez rok!

Do zobaczenia! Możesz przyjechąć na Slot Art  Festival z kalendarzem w ręce!

Trafiasz na listę Wydawców Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZA 2018;
 • karnet na SLOT ART FESTIVAL 2018;
 • audio podziękowania od Slotmana przysłane na maila.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

250 zł i więcej

Slot Piątki

Gratulacje! Teraz możesz podzielić się Slotem z całą rodziną albo ekipą!

Trafiasz na listę Ambasadorów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • komplet 5 limitowanych, premierowych SLOT KALENDARZY 2018;
 • wiersz dziękczynny od Slotmana;
 • tkaninową torbę z identyfikacją Slot Art Festivalu 2017*;
 • imienne fotopodziękowania na maila. 

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

*Torbę możesz zamienić na koszulkę w miarę dostępności rozmiarów. 

wybrano 4 razy (pozostało 6 z 10)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

500 zł i więcej

Slot Półrocze

Dziękujemy! To jest prawdziwy zastrzyk energii dla Slotu!

Trafiasz na listę Mecenasów Slot Train na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZY 2018 z odręczną dedykacją od ekipy;
 • uścisk dłoni szefowej wolontariatu podczas Slot Art Festivalu 2018*;
 • film z osobistymi podziękowaniami od ekipy przesłany mailem;
 • opaskę na rękę ze SLOT DNA;
 • odręczne podziękowania od Slotmana i zdjęcie od ekipy SLOT dostarczone pocztą.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

*W razie nieobecności można go wymienić na serdeczną rozmowę telefoniczną.

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

1000 zł i więcej

Sloty Robię!

Dziękujemy! Robisz kawał Slotu!

Trafiasz na listę Mecenasów Slot Train na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • egzemplarz z limitowanej, premierowej edycji SLOT KALENDARZY 2018 z odręczną dedykacją od ekipy;
 • śniadanie lub kolację z ekipą SLOT podczas Slot Art Festivalu 2018*;
 • film z osobistymi podziękowaniami od ekipy przesłany mailem;
 • opaskę na rękę ze SLOT DNA;
 • odręczne podziękowania od Slotmana i zdjęcie od ekipy SLOT dostarczone pocztą.

Dziękujemy Ci również na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

*W razie potrzeby możemy rozmawiać o innej lokalizacji :)

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

40 zł i więcej

Slot FAST
Gratulacje, to było szybkie! Stajesz się posiadaczem jednego z unikalnych, ręcznie numerowanych egzemplarzy SLOT KALENDARZA 2018 i wspierasz Slot Train! 

Trafiasz na listę Pionierów Kalendarza na www.slot.org.pl i otrzymujesz od nas:

 • 1 ręcznie numerowany egzemplarz SLOT KALENDARZA 2018.

Dziękujemy Ci również mailowo, na Facebooku i w zbiorczym filmie po zakończeniu kampanii. 

wybrano 20 razy (pozostało 0 z 20)

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2017

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.