id: aeetys

Wszyscy Gramy Dla Artura !!!

Wszyscy Gramy Dla Artura !!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
150 486 zł 
z 577 728
26%
zakończona
30.09.2019r
1711
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 959 511 zrzutek i zebrali 967 574 350 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Któż z nas będąc dzieckiem nie marzył żeby zostać piłkarzem? Gra przy pełnych trybunach i decydujący gol w ostatniej minucie do dziś jest pragnieniem każdego chłopca i uganiającego się za piłką.

Takie same marzenia ma również Artur Rutkowski ze Świętochłowic, który 2,5 roku temu rozpoczął treningi w Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów, a obecnie jest zawodnikiem UKS Ruch Chorzów. Dał się poznać jako świetny kolega i bardzo pomocny uczeń. Jego znakiem rozpoznawczym jest uśmiech oraz słowo: Dobrze! Ma mnóstwo kolegów i koleżanek. Jest bardzo rozmowny. To po prostu świetny kumpel ! Chłopiec jest ambitnym zawodnikiem, który gra od pierwszego do ostatniego gwizdka. W grze jest nieustępliwy i skuteczny. Gra na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. Za każdym razem jest podporą swojej drużyny. Podczas meczów odpowiada nie tylko za rozbijanie akcji przeciwnika, ale też za kreowanie gry. Nie tylko asystuje, strzela również bramki. Jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Niestety, kłopoty zdrowotne chłopca powróciły jak zły sen w maju i zmieniły świat szkoły oraz treningów piłkarskich na salę szpitalną Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie.

Wznowa ostrej białaczki limfoblastycznej spowodowała, że marzenia o wygranym meczu stały się w walką o zdrowie i życie.Jako dziecko, w czerwcu 2012 roku zachorował na białaczkę limfoblastyczną. Wówczas przeszedł długie i trudne leczenie. W sierpniu tego roku świętowałby 5 lat od zakończenia leczenia. Niestety, 25 maja 2019r Artur obudził się z silnymi bólami pleców. W szpitalu, do którego trafił okazało się, że to wznowienie choroby.

Artur znów był pacjentem chorzowskiego oddziału onkologii dziecięcej, Gdy wydawało się, że walka z chorobą została wygrana, Artur obecnie znów przyjmuje chemioterapię w Uniwersyteckim szpitalu dziecięcym w Krakowie. Artur potrzebuje dziś naszego wsparcia! W tym ciężkim dla Niego, jego rodziców i rodzeństwa (ma 2 starszych braci i siostrę, którzy są dla niego ogromnym wsparciem) momencie, potrzebne jest nasza pomoc zarówno duchowa jak i finansowa!

Wspólnie dajmy mu szansę spełnić swoje marzenia, a może w przyszłości to on spełni nasze, przywracając swą grą blask na boisku.

Łączną sumę którą udało nam się dotychczas przekazać na leczenie Artura to kwota w wysokości 16 tysięcy złotych która, jak się okazała jest niewystarczająca....

Wymagana całkowita kwota w dalszym leczeniu ostrej białaczki limfoblastycznej opiera się na 577 728 złotych podawanych w dwóch cyklach leczenia nierefundowanego leku Blinatumomab. Koszt jednej kapsułki to 11 328 złotych poddawanych w 51 kapsułkach...

Wierzymy, że ten mecz dla Artura będzie zwycięski, bo płynie w nim piłkarska krew. W imieniu rodziny Artura i jego najbliższych zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie .

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1711

RC
UKS RUCH ,AP RUCH i KIBICE RUCH CHORZÓW
4 848,48 zł
RC
UKS RUCH, AP RUCH i Kibice RUCH CHORZÓW
4 567,89 zł
RC
UKS RUCH,AP RUCH i kibice RUCHU
4 545,45 zł
SS
Seweryn Siemianowski
MK
mariusz klawiter
3 888 zł
RC
KIBICE NA MECZU PP UKS RUCH
3 827 zł
MK
Licytacja gadżetów Cicha6.com
3 734,44 zł
MM
Meat Masters Poland Sp. z o.o.
3 100 zł
 
2 500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 158

 
2500 znaków