id: afa2cz

Dajmy dziewczynkom bezpieczny kąt

Dajmy dziewczynkom bezpieczny kąt

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
24 190 zł 
z 30 000 zł
80%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Okrutny los zabrał ich Mamę. Pomóżmy naszym zawodniczkom. Spełnijmy marzenie ich zmarłej Mamy. Pomóżmy im wprowadzić się do remontowanego domu. Dajmy dziewczynkom bezpieczny kąt.

Inga ma 8 lat, a Roksana 12 – straciły Mamę, która przegrała walkę z nowotworem. Odeszła

w bardzo młodym wieku, miała 35 lat i tyle życia przed sobą, tyle spraw do zrobienia, tyle miłości, uśmiechów i przytuleń dla swych ukochanych córek. Iwonka bardzo chętnie pomagała innym, zawsze z sercem na dłoni uczestniczyła w życiu szkolnym i sportowym swoich dzieci. Kobieta o złotym sercu – tak mówią o Niej Ci, którzy Ją znali. Zawsze chętna do działania, nigdy nie odmówiła pomocy. Teraz jej dzieci i ich tato są w potrzebie.

Dziewczynki lubią sport, trenują pływanie, taniec i akrobatykę. Są zawodniczkami naszego klubu MUKS PIORUN Gołdap i godnie reprezentują nasze miasto podczas zawodów sportowych. Bardzo dobrze się uczą, Roksana jest jedną z najlepszych uczennic w klasie. Są koleżeńskie i pomocne. Pomóżmy im aby w godnych warunkach mogły dalej kontynuować swoje zainteresowania.


Przed wyrokiem jaki otrzymała Iwonka od lekarza chciała dać dziewczynkom oazę spokoju. Zakupili dom aby wyremontować go własnymi siłami. Niestety choroba przekreśliła marzenia, wstrzymała wszystko, odebrała nadzieję i zabrała szansę na wprowadzenie.

Spełnijmy marzenie Iwonki i wspólnie wyremontujmy ich dom.

Jako trenerzy i znajomi chcielibyśmy w jakimś stopniu ułatwić dziewczynkom powrót do normalności. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nic nie zwróci im MAMY, czasu kiedy razem się śmiali, bawili, przytulali, czy chwil kiedy wspólnie jedli obiad. Możemy jednak pomóc stanąć im na nogi, pomóc stworzyć na nowo warunki do spokojnej nauki i dać odrobinę bezpieczeństwa.

Jest nam niezmiernie przykro, że w tym i tak już trudnym dla wszystkich czasie, kiedy my wszyscy przebywamy w swoich domach, ta rodzina w tak okrutny sposób została dotknięta przez los. Jesteśmy przekonani, że wśród naszej społeczności gołdapskiej, szkolnej, rodzin, znajomych, współpracowników, sąsiadów, sportowców, a także osób z różnych zakątków Polski znajdą się tacy, którzy zechcą wyciągnąć pomocną dłoń i pomogą nam w wyremontowaniu własnymi siłami chociaż części domu.

Każda pomoc jest wielka, dziękujemy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 239

KJ
Katarzyna Jagusiak
50 zł
HK
Robert Kisielewski
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PP
Paweł Przystaj
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
WR
Dywity
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
JJ
Joanna i Maciej
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

865 433 zrzutki

i zebrali

766 482 417 zł

A ty na co dziś zbierasz?