id: afdedp

Odbudowa spalonego domu Marcina Żaby

Odbudowa spalonego domu Marcina Żaby

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Nasi użytkownicy założyli 1 189 254 zrzutki i zebrali 1 252 922 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak każdy z Was wyobraża sobie grudzień? Przygotowania do świąt, Mikołaj, choinka… Na pewno nikt nie przypuszcza, że dwa dni przed Mikołajem otrzyma „prezent”, jakiego się nie spodziewał i którego nie życzyłby nikt nikomu. 

Taki „prezent” niestety otrzymał bliski mi kuzyn, któremu 04.12.2023 spłoną dom. Zniszczenia są kolosalne i Marcin Żaba (bo o nim tu mowa) mimo swojego ogromnego zapału, umiejętności przedsiębiorczych i umiejętności budowalnych sam nie będzie w stanie sobie z tą sytuacją poradzić. Dlatego też postanowiliśmy w jego imieniu założyć zbiórkę, która mamy nadzieję, że pomoże mu jak najszybciej wrócić do rzeczywistości. W takiej sytuacji jaka aktualnie ma miejsce (ogólnogospodarczej i sytuacyjnej) tak naprawdę liczy się każde 5 zł, które dołoży swoją symboliczną, (a następnie realną) cegiełkę do odbudowy tego, na co Marcin wraz ze swoją rodziną pracował całe życie.

 

Pokażmy swoje serca – ja w tym roku zamiast prezentów dla najbliższych cały budżet przeznaczam na prezent dla Marcina, Magdy, Dominika i Milenki. Bez kolejnej „pary skarpet” czy „kosmetyków” każdy z Nas sobie poradzi, jednak bez domu, który był największym projektem naszego życia może być trudno. 

 

Przesyłajmy dobro – ono wraca i wiem, że dzięki Wam wszystkim tak będzie również w tym przypadku.

 

Dziękuję Wam w imieniu swoim, całej swojej rodziny, znajomych, a przede wszystkim Marcina za każdy przelew i pokażmy po raz kolejny, że w grupie jest siła!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1037

preloader

Komentarze 31

 
2500 znaków