id: afhw5c

Pomóż mi wygrać życie!

Pomóż mi wygrać życie!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
48 216 zł z 30 000 zł
160%
267 dni do końca
417 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności1

  • Moi drodzy, jestesmy w duzym szoku za tak wielki odzew z waszej strony, a zarazem chcemy Wam bardzo podziękować. Informujemy ze zrzutka działa dalej, Pani Agnieszka jest aktualnie po leczeniu w Krakowie po lampach protonowych. Leczy sie obecnie także w Klinice Leczenia Bólu we Wrocławiu, gdzie dostaje blokady w kręg szyjny, jeśli chodzi o samopoczucie Pani Agnieszki to nie jest najlepiej, ale wierzymy ze Pan Bóg nad nią czuwa i ma ją w opiece. Bardzo dużym wsparciem jesteście dla niej wy, wasza modlitwa, dobre słowo, otucha. To wy jej dajecie wiarę i nadzieję w lepsze jutro. Bardzo dziękujemy ze jesteście. Chcemy poinformować ze w dalszym ciągu zbieramy pieniążki, mimo ze cel zrzutki osiągnięty to działamy. 
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Agnieszka Moroz-Sawko

Wszystko zaczęło się 7 lat temu. Aga osoba energiczna, uśmiechnięta i serdeczna robiła zawsze więcej niż mogła, a los jej teraz rzucił wyzwanie. 

Rok 2013. Po wielu omdleniach, utratach przytomności i zawrotach głowy, trafiła do lekarza gdzie zrobiono jej tomograf komputerowy. Diagnoza była jak wyrok śmierci - nowotwór złośliwy. Guz szczękowo sitowy oraz guz podniebienia miękkiego i twardego z naciekiem do przestrzeni przygardłowej. Trafiła na oddział Onkologii Laryngologicznej do Poznania.

Tam przeszła dwie operacje (usunięto Agnieszce podniebienie), oraz podano chemię i radioterapię poparzenia III stopnia.

Radość i szczęście po leczeniu bo wyniki wyszły super.

Rok 2017. Operacja węzłów chłonnych - nowotwory o niepewnym i nieznanym charakterze. Ok z tym można żyć więc Aga cieszy się każda chwilą - łapie szczęście garściami.

Rok 2020. Powrócił Agnieszki największy wróg RAK którego nienawidzi. Wrócił ze zdwojoną siłą. Przeszła dwie operacje węzłów chłonnych bo teraz tam jest. Aga jest obecnie na leczeniu przez podawanie chemii, ponieważ nie wycięli jej całego guza. Musi się zmniejszyć więc czeka ją kolejna operacja. 

Walczy bo ma dla kogo żyć, ma syna 18 lat i kochającego męża i rodzinę. Chce żyć! - ponieważ jest jeszcze młoda. Dlatego bardzo was prosimy, jako jej nablizsi, każda złotówka jest dla niej bezcenna. Prosimy was również o modlitwę i pozytywną energię. Mamy nadzieję że znów dzięki Wam pojawi się nieśmiały uśmiech na jej ustach. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 417

GE
Gorczyca Ewa i Ryszard
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 200 zł
M
Marek Moroz
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
DS
DARIUSZ SOPATA
1 000 zł
AK
Anna Karłowicz
1 000 zł
IA
Iwona Allaway
1 000 zł
KP
Katarzyna Piotr Kożak
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MM
Magdalena M.
630 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 751 zrzutek

i zebrali

441 276 948 zł

A ty na co dziś zbierasz?