id: afjvmv

Silos na paszę dla koni

Silos na paszę dla koni

Nasi użytkownicy założyli 914 871 zrzutek i zebrali 879 764 673 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

nd98ce704846239d.png

Kochani, założyliśmy zrzutkę na silos, w którym moglibyśmy przechowywać owies dla emerytowanych koni podopiecznych Zakątka Weteranów. Do tej pory paszę przechowywaliśmy w tym samym namiocie, w którym zmagazynowana jest słoma i siano. Owies umieszczaliśmy w big bagach.

Niestety wichury, które w ostatnich dwóch latach nawiedziły Wielkopolskę nie oszczędziły także Zakątka Weteranów. Namiot praktycznie nie nadaje się do użytku. O ile siano i słomę jesteśmy w stanie dodatkowo w nim zabezpieczyć, o tyle owsa nie możemy magazynować w miejscu wilgotnym i do którego przy ulewach po prostu leje się woda. Nie mamy innych pomieszczeń gospodarczych do przechowania większej ilości zboża więc chcemy zakupić niewielki silos, w którym jedzonko dla naszych kopytek będzie bezpieczne.

Nasze środki na koncie szybko topnieją, a powoli musimy myśleć o zabezpieczeniu środków na zakup karmy dla naszych wszystkich podopiecznych. Jej ceny już "poszły do góry", a zapowiada się na to, ze jeszcze wzrosną. Dlatego założyliśmy zrzutkę na zakup silosu i wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się go zakupić.

Za każdą, nawet najmniejsza wpłatę, z góry dziękujemy. Zdjęcie silosu jest poglądowe.

Ekipa Zakątka Weteranów.

Lokalizacja

Gierłatowo, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!