id: afjvmv

Silos na paszę dla koni

Silos na paszę dla koni

Nasi użytkownicy założyli 1 037 882 zrzutki i zebrali 1 108 774 929 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

nd98ce704846239d.png

Kochani, założyliśmy zrzutkę na silos, w którym moglibyśmy przechowywać owies dla emerytowanych koni podopiecznych Zakątka Weteranów. Do tej pory paszę przechowywaliśmy w tym samym namiocie, w którym zmagazynowana jest słoma i siano. Owies umieszczaliśmy w big bagach.

Niestety wichury, które w ostatnich dwóch latach nawiedziły Wielkopolskę nie oszczędziły także Zakątka Weteranów. Namiot praktycznie nie nadaje się do użytku. O ile siano i słomę jesteśmy w stanie dodatkowo w nim zabezpieczyć, o tyle owsa nie możemy magazynować w miejscu wilgotnym i do którego przy ulewach po prostu leje się woda. Nie mamy innych pomieszczeń gospodarczych do przechowania większej ilości zboża więc chcemy zakupić niewielki silos, w którym jedzonko dla naszych kopytek będzie bezpieczne.

Nasze środki na koncie szybko topnieją, a powoli musimy myśleć o zabezpieczeniu środków na zakup karmy dla naszych wszystkich podopiecznych. Jej ceny już "poszły do góry", a zapowiada się na to, ze jeszcze wzrosną. Dlatego założyliśmy zrzutkę na zakup silosu i wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się go zakupić.

Za każdą, nawet najmniejsza wpłatę, z góry dziękujemy. Zdjęcie silosu jest poglądowe.

Ekipa Zakątka Weteranów.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BH
Beata
40 zł
MG
Martyna Grzelak-Stępień
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!