id: afkren

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

1 366 zł 
z 1 500 zł
91%
zakończona 31.12.2021r
29 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

#RazemNajlepiej

Przygotuj z nami kolejną Szlachetną Paczkę!


Od 5 lat jestem wolontariuszką Szlachetnej Paczki, w tym dwa lata pełnię rolę Koordynatora regionalnego. Zakochałam się w idei mądrej pomocy. Na swojej paczkowej drodze spotykam niesamowitych, zaangażowanych ludzi, którzy każdego roku walczą o lepszy byt dla potrzebujących rodzin. Dziś chcę zrobić jeszcze więcej, ale bez Ciebie to nie będzie możliwe! Moim marzeniem jest zebrać kwotę, która wspomoże działania Szlachetnej Paczki. Bardzo się cieszę, że mogę Cię zaprosić do wspólnej sprawy, tak poważnej, tak ogromnej i tak bliskiej mojemu sercu.


Co robi Szlachetna Paczka?

Każdego roku, w całej Polsce wolontariusze Szlachetnej Paczki docierają do coraz to nowych rodzin, osób starszych, niepełnosprawnych, takich, których spotkało nieszczęście lub choroba i są pozostawione same sobie. Nie wiemy, co przyniesie los za kilka miesięcy i czy potrzebujących rodzin w tym roku nie będzie jeszcze więcej. Możemy mieć tylko nadzieję, lecz nie możemy pozostawić tych, którzy na nas czekają. Dlatego ruszamy już dziś, by Szlachetna Paczka mogła działać cały rok, mimo niesprzyjających warunków, które wszystkich nas dotykają.

Szlachetna Paczka trwa cały rok. Pomoc rodzinom nie jest jednorazowa. To opieka i odpowiedzialność, którą przejmujemy, gdy docieramy do najbiedniejszych, chorych, starszych i zapomnianych. Trwamy ciągle.


Pomyślisz- no dobrze, ale ja nie mam tyle, sam mam mnóstwo problemów i zmartwień. Uwierz, wystarczy złotówka. Dla Ciebie to może być nic, dla kogoś to szansa i motywacja do zmiany. W tym trudnym dla nas czasie warto dzielić się i rozszerzać dobro.


Nie bądź obojętny. Dobro wraca.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Dziękuję Wam z całego serca, za każdą wpłatę!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 29

 
Dane ukryte
250 zł
SK
Sławomir Kusiak
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S
Syja
100 zł
KM
Katarzyna Mattela-Hagert
100 zł
KP
Karol
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WP
wojek P
50 zł
Elżbieta Łukasik
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

795 607 zrzutek

i zebrali

612 140 536 zł

A ty na co dziś zbierasz?