id: afy5r5

Zakup rowerków dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu

Zakup rowerków dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu

2 391 zł z 5 000 zł
47%
zakończona 10.02.2020r
29 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

GVT oraz Fundacja Fizjotriterapia. Follow Your Dreams organizuje zrzutkę na zakup rowerków i akcesoriów dla dzieci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu.


W 2019 roku odbył się Triathlon Sława, czyli Memoriał Jasia Kmiecia (pioniera startów osób niepełnosprawnych w duecie z osobą sprawną podczas imprez sportowych). Jaś na swoim koncie miał udział w najważniejszych imprezach triathlonowych i biegowych w Polsce. Niestety mały wojownik z Długołęki odszedł od nas pod koniec 2018 roku.


Fizjoterapeuta Jasia i partner w zawodach sportowych - Łukasz Malaczewski, swoimi wyczynami natchnął kolejne pozytywnie zakręcone osoby do aktywizacji dzieci niepełnosprawnych i wspólnego udziału w triathlonach czy biegach. Tak powstała fundacja Fizjotriterapia. Follow Your Dreams.


W 2019 roku pod opiekę fundacji trafili podopieczni Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu pod Wrocławiem. Dzieciaki wspólnie z wolontariuszami Fizjotriterapii oraz zawodnikami grupy triathlonowej GVT wystartowali w zawodach w Sławie!


Rywalizacja sportowa była dla nich zupełnie nowym przeżyciem i jak później się okazało, szybko przypadła im do gustu. Sport, triathlon - a zwłaszcza najbardziej widowiskowe kolarstwo stały się tematem numer jeden w Jaszkotlu.


Kilka tygodni później z wizytą u dzieciaków zagościli zawodnicy profesjonalnej drużyny GVT BMC Triathlon Team, którzy w Sławie byli partnerami sportowymi najmłodszych uczestników imprezy. Podczas pokazu sprzętu i rozmów o triathlonie powstały sympatie i znajomości oraz wzrosła miłość do sportu. Najbardziej wyczekiwanym momentem wydarzenia były przejażdżki na profesjonalnych rowerach triathlonowych!


Następnym życzeniem podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci imienia Jana Pawła II w Jaszkotlu są treningi, a my chcemy im w tym pomóc! W tym celu potrzebujemy podstawowy sprzęt kolarski (rowerki, doczepiane boczne koła, kaski, ochraniacze).


Naszym celem jest uzbieranie 5000 zł na cztery rowerki z doczepianymi, bocznymi kołami na wzrost od 100 do 130 cm, kaski i inne pomocne akcesoria. Piąty zestaw ufunduje firma GVT. Jeśli kwota zbiórki okaże się większa, wówczas uda nam się kupić więcej sprzętu!


Zakup dzięki Waszym wpłatom zostanie zrealizowany poprzez Fundację Fizjotriterapia. Follow Your Dreams, a cyklicznymi treningami dla dzieciaków zajmie się firma trenerska GVT.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 29

PG
Paweł Gurdak
200 zł
MC
Marek Czuchwicki
100 zł
KM
Krzysztof Miciak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KD
Krystian Domino
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JP
Joanna Puławska
100 zł
ML
Marcin Lupa
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TW
Tomasz Wiśniewski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 437 zrzutek

i zebrali

526 860 110 zł

A ty na co dziś zbierasz?