id: afyd5j

Rekonstrukcja brakującej chrząstki nosa

Rekonstrukcja brakującej chrząstki nosa

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 648 zrzutek i zebrali 1 230 378 949 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej :)


Nazywam się Klaudia i 4 lata temu przechodziłam zabieg prostowania przegrody nosowej. Mimo że operacja miała być rutynowa, niestety podczas operacji coś poszło nie tak i straciłam chrząstkę odpowiadającą za podparcie czubka nosa przez co mój nos zapada się. Niestety w połączeniu z moimi problemami oddechowymi przez które przechodziłam operację, spowodowało to, że obecnie niemalże zupełnie nie oddycham prawą dziurką nosa, a z roku na rok jest tylko co raz gorzej.

Sytuacja jest dla mnie trudna ponieważ z zawodu jestem wokalistką i aby realizować się w tym zawodzie, muszę sprawnie oddychać, a myśl o porzuceniu śpiewania z przyczyn zdrowotnych spaja mi sen z powiek.


Aby powrócić do normalnego życia bez kropli do nosa oraz ciągłych chorób gardła i płuc spowodowanych brakiem możliwości oddychania nosem, muszę wykonać operację rekonstrukcji czubka nosa, koagulację małżowin nosowych i ponowne prostowanie przegrody. Nie znalazłam lekarza który podjąłby się wykonania takiego zabiegu w ramach funduszu, dlatego muszę wykonać go prywatnie, a jego koszt to 12000 zł.


Obecnie jeszcze studiuję wokalistykę i pracuję na niepełny etat, więc uzbieranie takiej kwoty stanowi dla mnie spory problem, ale czuję że z Waszą pomocą jest to możliwe i będę mogła znowu pełną piersią zaśpiewać dla Was piosenkę z dedykacją :)


Zbiórka trwa do 8.10.2020 roku. Jest to dzień mojej kolejnej wizyty u lekarza prowadzącego, kiedy mamy omawiać potencjalny termin zabiegu. Zachęcam do wpłacania każdej kwoty, która nieco mnie odciąży i pozwoli na umówienie jak najszybszego terminu operacji, a jeżeli nie macie możliwości finansowych, udostępnijcie to dalej swoim znajomym :)


P.S Każdej osobie która wpłaci 100 zł i więcej oferuję w zamian godzinną lekcję śpiewu online lub stacjonarnie w Warszawie! :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

KR
Imienniczka!
10 zł
KR
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!