id: agmsc9

Remont siedziby Fundacji Liga Superbohaterów

Remont siedziby Fundacji Liga Superbohaterów

5 960 zł 
z 200 000
2%
zakończona 30.04.2022r
76 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy fundacją Liga Superbohaterów, od 10 lat odwiedzamy dzieci w szpitalach, hospicjach, oraz terminalnie chore dzieci w ich domach, spełniając ich marzenia o spotkaniu swojego ulubionego Superbohatera. Naszą misją jest niesienie uśmiechu. Głównie odwiedzamy dzieci z chorobami onkologicznymi. Przez 10 lat naszej działalności wprowadziliśmy uśmiech w życie kilkunastu tysięcy dzieci w całej Polsce i za granicą. Otrzymywaliśmy też telefony od rodziców umierających dzieci, które chciały spotkać swoich ulubieńców. Jeździliśmy kilkaset kilometrów by rozbawić dzieci w ich ostatnich chwilach.


Niestety pandemia nie oszczędziła również Nas. Z dnia na dzień musieliśmy opuścić swoją bazę na co nie byliśmy kompletnie przygotowani. W skutek tych zdarzeń straciliśmy również wiele wyposażenia. Covid był dla nas Superbohaterów niczym Thanos, który zabrał nam wszystkie kamienie mocy, chcąc nas zniszczyć. Nie poddajemy się, każdego dnia podejmując walkę o to by przetrwać. Doszliśmy do miejsca w którym wiemy, że nie damy sobie bez Was rady, każdy Superbohater potrzebuję czasami wsparcia, a razem możemy zdecydowanie więcej!


Po długiej walce, nieustępliwości i sile którą mają Superbohaterowie, miasto Szczecin wydało pozwolenie na zajęcie miejsca spełniającego odpowiedne warunki dla stworzenia nowej SuperBazy. W nowej siedzibie Superbohaterów potrzebny jest kapitalny remont byśmy mogli dla Was i z Wami tworzyć fantastyczne projekty, organizować wyjątkowe warsztaty dla chorych dzieci i ich rodziców oraz tych, którzy najtrudniejszą walkę mają za sobą. Będziemy uczyć czym jest dobro, empatia i na jak wiele sposobów można nieść pomoc drugiemu człowiekowi.

Pomóżcie nam pokonać Thanosa i od nowa stworzyć dla dzieci wyjątkowy świat, w którym będą mogli spotkać swojego Superbohatera!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 76

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

891 673 zrzutki

i zebrali

832 332 645 zł

A ty na co dziś zbierasz?