id: agmsc9

Remont siedziby Fundacji Liga Superbohaterów

Remont siedziby Fundacji Liga Superbohaterów

5 370 zł 
z 200 000 zł
2%
zakończona 30.04.2022r
73 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy fundacją Liga Superbohaterów, od 10 lat odwiedzamy dzieci w szpitalach, hospicjach, oraz terminalnie chore dzieci w ich domach, spełniając ich marzenia o spotkaniu swojego ulubionego Superbohatera. Naszą misją jest niesienie uśmiechu. Głównie odwiedzamy dzieci z chorobami onkologicznymi. Przez 10 lat naszej działalności wprowadziliśmy uśmiech w życie kilkunastu tysięcy dzieci w całej Polsce i za granicą. Otrzymywaliśmy też telefony od rodziców umierających dzieci, które chciały spotkać swoich ulubieńców. Jeździliśmy kilkaset kilometrów by rozbawić dzieci w ich ostatnich chwilach.


Niestety pandemia nie oszczędziła również Nas. Z dnia na dzień musieliśmy opuścić swoją bazę na co nie byliśmy kompletnie przygotowani. W skutek tych zdarzeń straciliśmy również wiele wyposażenia. Covid był dla nas Superbohaterów niczym Thanos, który zabrał nam wszystkie kamienie mocy, chcąc nas zniszczyć. Nie poddajemy się, każdego dnia podejmując walkę o to by przetrwać. Doszliśmy do miejsca w którym wiemy, że nie damy sobie bez Was rady, każdy Superbohater potrzebuję czasami wsparcia, a razem możemy zdecydowanie więcej!


Po długiej walce, nieustępliwości i sile którą mają Superbohaterowie, miasto Szczecin wydało pozwolenie na zajęcie miejsca spełniającego odpowiedne warunki dla stworzenia nowej SuperBazy. W nowej siedzibie Superbohaterów potrzebny jest kapitalny remont byśmy mogli dla Was i z Wami tworzyć fantastyczne projekty, organizować wyjątkowe warsztaty dla chorych dzieci i ich rodziców oraz tych, którzy najtrudniejszą walkę mają za sobą. Będziemy uczyć czym jest dobro, empatia i na jak wiele sposobów można nieść pomoc drugiemu człowiekowi.

Pomóżcie nam pokonać Thanosa i od nowa stworzyć dla dzieci wyjątkowy świat, w którym będą mogli spotkać swojego Superbohatera!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 73

JP
Niespijnamisji
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
B
Babkazpiasku
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PB
Paulina
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
ŁO
Łukasz Opasiak
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EW
Emilia Wyrębska
30 zł
AS
9 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dla dzieci i ich złotych animatorów, dających uśmiech na każdy kolejny dzień. Dziękuję ci Fundacji Bohaterów. Jesteś Wspaniała

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki. Robicie kawał świetnej roboty

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jesteście wspaniali! Dziekuje!

  70 zł

Nasi użytkownicy założyli

852 196 zrzutek

i zebrali

737 400 802 zł

A ty na co dziś zbierasz?