Rak jest bezlitosny! Sama nie dam rady go pokonać! koniec za 9 dni ID: f6xufp

Rak jest bezlitosny! Sama nie dam rady go pokonać!

Zebrano 97 075 zł
z kwoty 100 000 zł

97 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 471
udostępnień

AKTUALIZACJA (3 grudnia 2018): Kochani to, co wydarzyło się w ciągu kilku ostatnich godzin przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Cały wieczór to mnóstwo moich łez wzruszenia, dobrych łez - za ogrom ciepła i wsparcia, które mi wysyłacie.

Część z Was sugeruje konsultacje za granicą już teraz, nie czekanie z tym na czas po operacji, jak wstępnie zakładałam, głównie w strachu przed tym, co usłyszę.

Na Waszą prośbę przesuwam te widełki, zakładane przeze mnie 50 000 dawno zostało osiągnięte. Szczerze mówiąc zakładałam, że po prostu w 2019 roku pomyślę o sprzedaży Stanisława (mój kochany samochód) oraz mieszkania. Nie spodziewałam się takiego odzewu z Waszej strony. Za ten brak wiary kajam się :)

Będę zdawała tutaj relację na bieżąco - przed wpłatą zajrzyjcie do zakładki z Aktualnościami.


13 lat temu wyszłam z gabinetu lekarskiego ze słowami: „Może pani umrzeć w ciągu kilku minut”.


Miałam wtedy 20 lat.


Po pobytach w kilku szpitalach, a nawet w Klinice Chorób Tropikalnych, Szpital Uniwersytecki w Krakowie zdecydował się mnie operować. Okazało się, że miałam gigantyczną torbiel – 50 cm, 3,5 kg wagi. Na szczęście niezłośliwa została jako eksponat dla studentów. Podobno pierwszy taki w historii szpitala.

Myślałam, że wyczerpałam limit rzadkich chorób.  

Od kilku miesięcy wiem, że czeka mnie kolejna walka. Najtrudniejsza.

W lipcu 2018 usłyszałam diagnozę – złośliwy rak piersi z przerzutami do węzłów. Pierwsze słowa lekarza to leczenie paliatywne.

Po wyjściu z gabinetu, ja zawsze silna, zawsze wspierająca innych, upadłam na podłogę i krzyczałam z przerażenia.  

33 lata i leczenie paliatywne?

Mój rak jest bardzo rzadkim typem raka; raka zapalnego ma 1-4% wszystkich chorujących.

Klasyfikowany jako najgroźniejszy typ nowotworu ze względu na to, że rozwija się błyskawicznie. W ciągu nawet 6 miesięcy może być już w stadium zaawansowanej choroby. Szybko pojawiają się odległe przerzuty, co znacznie pogarsza rokowanie i szansę na wyzdrowienie.

W czerwcu wyczułam małego guzka. W lipcu był to już duży guz, a potem okazało się, że pojawił się drugi mniejszy. Pojawiły się także przerzuty do węzłów.

Szybka diagnostyka nie wykryła przerzutów do dalszych narządów. Lekarze podjęli decyzję o leczeniu. Jestem w trakcie chemioterapii. Przede mną operacja z radykalną amputacją piersi i wszystkich węzłów. Następnie radioterapia, rehabilitacja oraz kilka lat hormonoterapii. W 2020 roku lekarze obiecują rekonstrukcję piersi. Na razie jednak mówią, żebym planowała swoje życie w perspektywie miesiąca.


Moje szanse na pokonanie RAKA będą większe przy zastosowaniu nierefundowanych zabiegów i leków, suplementacji. Leczenie to także koszta dojazdów, konsultacji u lekarzy w całej Polsce, planowanego dalszego leczenia w klinice w Niemczech. To koszt leczenia skutków chemioterapii - zarówno obecnie, jak i po jej zakończeniu.

Niestety pomimo moich optymistycznych założeń, chemioterapia uniemożliwiła mi dalszą pracę (prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce). Być może uda mi się wrócić do pracy we wrześniu 2019. Oszczędności, gdy pracuje się w edukacji są...abstrakcją ;) A zasiłek chorobowy, gdy przez ostatnie dwa lata było się na niskim ZUSie jeszcze większą abstrakcją ;)

Przez tyle lat klikałam „wpłać” przy przeróżnych zbiórkach; działałam jako wolontariuszka, prowadziłam dom tymczasowy dla zwierząt. Wierzę, że dobro wraca :)


Pomóżcie mi wyzdrowieć.

Na co dzień biegam po ulicy w mojej nowej fryzurze ;) Pierwsze dwa tygodnie po stracie włosów musiałam spać w czapce, było mi niewyobrażalnie zimno.

"Dzięki" chemii pierwszy raz w życiu mam blond włosy (peruka). Tutaj jeszcze podczas warsztatów z młodzieżą.

W szpitalu - okutana w szalik, żeby zatrzymać zapach chemii, który przy czwartym wlewie powodował wymioty od samego wejścia na oddział chemioterapii.

Kiedy dowiedziałam się, że jestem chora założyłam notesik z marzeniami do zrealizowania - jednym z nich było przytulenie się do alpaki :)


A jak było wcześniej?

Pamiętam, jak w lutym tego roku powiedziałam do znajomego, że doskonale wiem o tym, że życie potrafi zaskoczyć i że trzeba wykorzystywać je jak najlepiej. I żyć dobrze.

I czuję, że tak było. Zresztą to, ilu przyjaciół obecnie mnie wspiera i pomaga tylko to potwierdza.

Jaka jest Agnieszka?

Agnieszkę poznałam 4 lata temu, byłyśmy uczestniczkami XVII Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych organizowanej przez STOP. Ja dopiero zaczynałam jako trenerka edukacji medialnej, ale Agnieszka miała już spore doświadczenie w pracy warsztatowej. To wtedy, obserwując ją w pracy zobaczyłam ile potrafi dać innym – swojej empatii, wrażliwości, uważności, a także wiedzy merytorycznej i czasu.

Nie znam nikogo, kto tak jak Agnieszka potrafi zmotywować do działania dowolną grupę dzieci.

Przez te lata przychodziłam do Agnieszki z różnymi sprawami – z moimi problemami, porażkami, prośbami, szalonymi pomysłami. Nigdy mnie nie oceniła. Agnieszka nie wywyższa się, nie wymądrza, nie okazuje zniecierpliwienia. Skupia się na tym, co jest w tobie dobre i daje Ci to, czego ma w sobie najwięcej – ciepło.

Mimo choroby i zmęczenia, Agnieszka cały czas ma w sobie to ciepło i się nim dzieli. Dzielnie walczy i idzie do przodu, chociaż wiem, jak ta sytuacja ją przeraża. Ten jej długi marsz po zdrowie będzie łatwiejszy, jeśli zdobędziemy dodatkowe środki na leczenie.

Karolina


Jest niewiele rzeczy w moim życiu za które jestem tak wdzięczny jak za naszą przyjaźń. To niezwykła przyjemność towarzyszyć Ci po drodze przez te wszystkie lata. Dzięki temu, że znamy się już tak długo, widzę jak się rozwijasz i zmieniasz. Jesteś jedną z najcudowniejszych, najodważniejszych i najdzielniejszych osób jakie znam. 

Lubisz życie, jak mało kto. Jesteś najlepsza osoba do odbycia wspólnej podróży:)

Konrad


Choroba Agi uświadomiła mi jak ważną osobą jest dla mnie, to ile jej zawdzięczam, jak duży wpływ miała na mnie i na to jaką ścieżkę życiową obrałam. To dzięki niej zaczęłam działać społecznie, realizować swoje pierwsze projekty, otwierać się na nowych ludzi i na świat. Stała się dla mnie inspiracją i motywatorem nie tylko do pracy w obszarze

kultury i edukacji, ale też do pracy nad samą sobą. Przez te bodajże 8 lat znajomości z Agą stałam się osobą pewniejszą siebie, swoich kompetencji, twardszą i wiem, że to m.in. pod jej wpływem. Kim dla mnie jest? Osobą, z którą mogę porozmawiać o wszystkim, której mogę się wyżalić, wypłakać, pomarudzić, powymieniać się linkami do filmików ze śmiesznymi zwierzakami, pograć w planszówki, pogadać o budżecie projektu, o pomyśle na nowy projekt czy o marzeniach... Jest dla mnie przyjaciółką i dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym jej nie spotkać na swojej życiowej drodze!

Monika

Zrzutka stworzona przez Agnieszkę Jarmuł

wtorek, 16 kwietnia 2019 o 23:02

Przede mną kolejne pół roku chemioterapii. Niestety przedoperacyjna nie dała 100% odpowiedzi. Zostały komórki rakowe, a ponieważ miałam zajęte węzły chłonne nie wiadomo, gdzie zawędrowały. Dlatego kolejne pół roku chemii. Bardzo trudna dla mnie informacja. Myślałam, że chemia już za mną. Poza tym po konsultacji w Berlinie, w trakcie rehabilitacji, w trakcie hormonoterapii. Z milionem tabletek, suplementów i wizyt u lekarzy, żeby naprawiać to co strajkuje po chemii. Wygląda na to, że do końca roku 2019 czekają mnie regularne wizyty w szpitalu, chemia do końca września. Potem radioterapia. Ale włosy odrastają :) i rzęsy i brwi!!!!

środa, 20 lutego 2019 o 22:20

Kochani wyszłam już ze szpitala, jestem po amputacji i usunięciu wszystkich węzłów. W kwestii bólu pełne zaskoczenie. Bardziej bolała mnie ręka po gojącym się tatuażu. Przede wszystkim jest po prostu dziwnie. Brak czucia w jednej trzeciej ręki, mogliby mi wbijać tam szpile i nic. Drętwieją też palce. Póki co ćwiczę sama i powoli rozglądam się za rehabilitacją. Najprawdopodobniej prywatnie, bo kolejki w COZL na kwiecień. Na razie biegam jeszcze z drenem odprowadzającym chłonkę. 28 lutego mam w Krakowie konsultację u profesora Wysockiego. A 13 marca konsultację w Berlinie. W poprzednim tygodniu miałam też konsultację u wspaniałej pani doktor Gruszfeld w Warszawie. Potwierdziła mi, że ten zatrważająco drogi lek, o którym myślę mógłby wspomóc przed nawrotami, ale że badania kliniczne nadal trwają i nie jest w stanie mi powiedzieć na ile procent moje szanse na długie życie podskoczą. Ale skoro może wspomóc to myślę, że będę chciała z nim poszaleć. Czekam jeszcze na opinię z Berlina. Wtedy zdecyduję. Kochani po raz kolejny ogromnie Wam dziękuję! Za wsparcie, za troskę. I za te szalone pieniądze, które dzięki Wam udało się zebrać. Nigdy w życiu nie byłoby mnie stać na te wszystkie konsultacje, na wyjazd do Berlina, na leki i suplementy, które teraz biorę, żeby odporność mi podskoczyła. Wielkie wielkie love dla Was <3

sobota, 5 stycznia 2019 o 15:21

Doniesienia z frontu: w oczekiwaniu na PRZEDOSTATNIĄ chemię i wysiadując właśnie na przedgabinetowych krzesełkach donoszę, że: 1) dostałam dzisiaj wyniki badań genetycznych (miesiąc wcześniej!!!) i nie mam ŻADNEJ mutacji! Co oznacza, że nie mam przede wszystkim mutacji BRCA1, która zwiększa ryzyko zachorowania drugiej piersi nawet o 80%. Mój drugi cycek może więc oddychać spokojnie! 2) dostałam dzisiaj odpowiedź z Inflammatory Breast Cancer Clinic (czyli Kliniki Zapalnego Raka Piersi), która znajduje się w Houston. Są pierwszym szpitalem na świecie, który założył taką klinikę. Przede mną wypełnianie formularza zgłoszeniowego, żeby uzyskać informację o kosztach konsultacji. 3) ostatnie trzy tygodnie to milion wizyt w przychodniach, prywatnych gabinetach i aptekach. Czekam na platynową kartę w mojej osiedlowej aptece :D

środa, 5 grudnia 2018 o 01:07

Kochani moja sytuacja z leczeniem wygląda obecnie tak, że jestem po piątym wlewie chemii. Zaplanowano dla mnie osiem wlewów, każdy co 3 tygodnie. DOBRA WIADOMOŚĆ jest taka, że rak odpowiada na podane leczenie. Czyli zmniejsza się, znika dziad. To, że znika nie oznacza jednak, że wystarczy sama chemia - ja myślałam, że wystarczy. Nie wiedziałam nic o tym, jak wygląda ta choroba. Komórki rakowe mogą być porozsiewane po całym ciele - dlatego po skończonej chemii będę miała operację. Jest zaplanowana po chemii ponieważ wcześniej guz był nieoperacyjny - był za duży jednym słowem. Amputacja jest konieczna, ponieważ w przypadku tak agresywnego raka jakakolwiek operacja oszczędzająca jest zbyt ryzykowna. Dalsza radioterapia to dobijanie tego, co mogło zostać w okolicy piersi i węzłów. Dalsza kilkuletnia hormonoterapia to blokowanie tego, żeby dziad wrócił. Na etapie hormonoterapii lista możliwości jest o wiele szersza - są leki, które w Polsce są nierefundowane. Nie wyobrażam sobie nawrotu, przerzutów i zbierania sił do kolejnej chemii. Dlatego będę walczyła o to, żeby zdobyć jak najlepsze leczenie. Już wiem, że nie sama, ale z Waszą niesamowitą pomocą.

Aby dodać komentarz lub

Magdalena Podlasek

Trzymaj się

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Niech dobro rodzi dobro!

RM
500 zł

Rafał Muda

Ogromne wyrazy uznania dla Dominika Szcześniaka, który super wspierał zrzutkę i to właśnie dzięki niemu ta wpłata

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Warto żyć mając takich przyjaciół

SC
200 zł

Seweryn Chwała

Ślę serdeczne pozdrowienia. Trzymam kciuki. Bądź silna Agnieszko! :)

EG
20 zł

Ewa Grochowska

zdrowia!!!!!!!

KS
20 zł

Karolina Szacuń

szybkiego powrotu do zdrowia

MK
50 zł

Marek Krzykała

Zdrowia!

MP
5,50 zł

Michał Pomarański

Powodzenia :D

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

dobro wraca!

MR
25 zł

Magdalena Rademacher

Trzymam kciuki, życie jest piękne, zasługujesz na nie!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj sie :*** Jesteś dzielna :*

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki !

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Dołączam modlitwę:)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj sie cieplo, nie poddawaj sie, jestes potrzebna

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrówka!!!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego dobrego!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Aga, nie daj się!
Wierzę, że pokonasz to wstrętne choróbsko, choć to nie łatwe!
Dużo dobrego o Tobie słyszałem i jestem pewny, że taka osoba szczególnie zasługuje na to, aby przezwyciężyć wszelkie trudności i żyć w pełnym zdrowiu - i tak będzie!

Nie jesteś sama, wspiera Cię coraz więcej osób. Nawet.. rozwiń sam dostaję pytania od znajomych, jak mogą Ci jeszcze pomóc. Dlatego jeśli coś będzie potrzeba, to nie wahaj się pisać. Wszyscy jesteśmy z Tobą!

Czekam na kolejne dobre wiadomości! :)

K
10 zł

Karol

Powodzenia, trzymam kciuki :)

G
100 zł

Gosia

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Nie poddawaj się!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Dobro zawsze powraca. Trzymam bardzo mocno kciuki!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Walcz kochana! Trzymam kciuki :*

J
50 zł

Jaco

Zdrówka ❤️

GM
100 zł

Grzegorz Miącz

Trzymaj się. Musisz wyzdrowieć :)

MM

Magdalena Mroczkowska

Nie poddawaj sie. Twoi bliscy chca, bys zyla

O
50 zł

Ola

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Agnieszko walcz dalej!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Aga!

M
25 zł

Marzena

Zdrówka!

I
25 zł

Iwka

Aga usłyszałam Twoją historie od mojej przyjaciółki MAłgo. Mimo że osobiście Cię nie znam trzymam kciuki!!!!! Dasz radę !!!!!!!

AS
25 zł

Arkadiusz Siechowicz

Trzymaj się Trenerko przyszłych pokoleń!

AD
25 zł

Aga Deja

Nie znam Cię osobiście, ale wspieram mocno, bo czuję więź z ludźmi z sektora pozarządowego (w końcu sama z niego jestem). Niech dobro do Ciebie wraca!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Modlimy się!

AB
100 zł

Alicja B.

Bądź dzielna!

PB

Paulina Błuszko

Dobro wraca

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki, z Bogiem Agnieszka!

AR

Agnieszka Radzimska-Kowalik

Zdrowia i pogody ducha

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

SIŁA JEST KOBIETĄ !!! Śle dużo ciepła !

Oby było jak najwięcej!!!!

GM

Grzegorz Mardoń

Agnieszko nie daj się walcz

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się!

M

MAGDALENA

BADZ DZIELNA aga

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wspierajcie Rak'n'roll

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego dobrego! Trzymam mocno kciuki za powrót do zdrowia!

AG
50 zł

Adam G

Powodzenia Aga, dasz radę!!

KG
15 zł

Karolina Gołębiowska

Jeszcze wiele projektów przed Tobą! Trzymam kciuki :)

Iwona Łucek

Powodzenia.

KJ
100 zł

Kinga Jasińska

Aguś, dasz radę!

FP
25 zł

Frejtag Piątek

Bądź dzielna! Zdrowia i wytrwałości!

Stowarzyszenie Homo Faber

Dasz radę!

AM
100 zł

Anna Machocka

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Ja również wierzę,że dobro powraca i życzę Agnieszce wygranej w tej walce. Mocno trzymam kciuki i wiem, że Aga pokona chorobę. Ja to wiem!!!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aga, trzymaj się dzielnie i walcz! ❤️

O
50 zł

Ola

Dużo sił i zdrowia! Dasz radę!

MS
100 zł

Maria Sladewski

Zdrowia! Od jednej edukatorki dla drugiej!

A
50 zł

Aga

TM
25 zł

Tomasz Mikołajczyk

OI

Olek i ania

zdrowia!

JC

Justyna chrobak

MC

Mateusz Chyl

Powodzenia! Życzę zdrowia!

KP
44 zł

Karol Poźniak

Zdrowia!

B

Blue

Powodzenia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Wierzę, że zwyciężysz.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo dużo dużo zdrowia :)

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowia, będzie dobrze!:)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dobro wraca! Bądź silna!!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrowia!!!! :) dobro naprawdę wraca!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka i nadziei!!

OW
25 zł

Ola Wasiluk

Wiele siły! Tacy wspaniali ludzie jak Ty muszą pokonać chorobę i dalej wzbogacać świat swoim dobrem - nie ma innej opcji!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za to, że kiedyś się poznamy! Zdrowiej!

KW

Karolina Witczak-Jabłońska

Żyj z całych sił

AB
100 zł

Alina Bąk

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę Pani dużo wytrwałości i pokonania nowotworu! Wierzę że to się uda by dalej mogła Pani okazywać serce naszym braciom mniejszym. Pozdrawiam

AI
800 zł

Ania i Karol

Jesteśmy z Tobą!

KW
25 zł

Kasia W

Dobro wraca! Sama w to bardzo mocno wierze. Nie poddawaj się! Walcz!

EU
50 zł

Ewelina Urbanowicz

Aga, trzymam za Ciebie kciuki.

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki -musi być dobrze

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aga, niech Moc będzie z Tobą :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Pani Agnieszko, trzymam za Panią ogromne kciuki!

BG
25 zł

Beata Gałęziewska

Nie trać wiary. Niech Bóg Ciebie trzyma za rękę w tej walce.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrowia dla Agnieszki.

AS
50 zł

Anna Sokolnicka

Mocno trzymam kciuki! :) Ściskamy z Jasiem baaardzo mocno i po prostu musi być dobrze! :)

Użytkownik anonimowy
26 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowiej! Trzymam kciuki.

MH
100 zł

Małgorzata Honcel

Trzymaj się Aga. Jest mi cholernie przykro, że dopadła cię ta paskudna choroba. Nie poddawaj się. Przesyłam Ci moc pozytywnej energii z dalekiej Anglii ❤️❤️❤️

Agnieszko, trzymaj się!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Odwagi! Wierzę, że będzie dobrze, że wrócisz do zdrowia. Jesteś potrzebna tu, wśród nas.

K
100 zł

Karina

Kochana trzymaj się. Jesteśmy z Tobą.

KG
100 zł

Kasia Gocał

Agus! Widzę Cię zdrową, radosną i szczęsliwą!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Dobro wraca!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

WTF! To nie tak ma być! Mam nadzieję, że kasę szybko zbierzemy i będzie Ci potrzebne na kwestie zdrowotne max 10% kwoty a za resztę pojedziesz na kanary! Na to wpłacam i za to trzymam kciuki. Tak ma to wyglądać! Pierwszy drink z palemką stawiam ja!

D

Dominika

Agnieszko, ściskam kciuki i puszczam w świat informacje. Dobro wraca ;)

Użytkownik anonimowy
1 000 zł

Użytkownik anonimowy

Wierzę w Ciebie Panno Agnieszko! Przecież kiedys muszę Cię spotkać także w realu. ;)

JZ
100 zł

justyna zawada

Zdrowiej!

MP

Marta Porębska

Kochana dasz radę!! Damy radę ????

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Agnieszko, trzymam kciuki, ściskam Cię gorąco. Wiem, że musisz myśleć o teraz, ale ta rekonstrukcja - to się wszystko wydarzy.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dasz radę. Jestem z Tobą ????

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Aga nie poddawaj sie nigdy

GG
50 zł

Gosia Goławska

dużo siły!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Agnieszkę "zapoznałem w boju", w trakcie bardzo trudnej pracy przy jednym z najważniejszych projektów w historii współczesnego Lublina. Niesamowity kontakt, dzięki jej energii, umiejętności dotarcia do ludzi, otwartości na innych a przede wszystkim dzięki jej wyrozumiałości udało się stworzyć wspani.. rozwińałe środowisko zaangażowanych ludzi, którzy do dziś robią dobrze światu. Wracaj do nas jak najszybciej!

Marta Otrębska

Trzymaj się, Aga! ;*

JO
100 zł

Jola oko

Bardzo Cię wspieram Wojowniczko.

EP
100 zł

Edyta Porowska

Agnieszko - pamiętaj dobro wraca. Jesteś wspaniałą i wesołą dziewczyną i tego się trzymaj :)
Warsztaty w naszej pracowni były mega - dziękujemy :)
Do zrzutki dokładam swoją modlitwę :*

GS
50 zł

Gosha Szymańska

Powodzenia! :)

S
3 051 zł
Sztukmistrze
S
3 000 zł
Sztukmistrze
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
R
1 000 zł
Raban
K
1 000 zł
Kamil
TP
1 000 zł
Tomasz Pietrasiewicz
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
KI
1 000 zł
Katarzyna i Marek
WG
1 000 zł
Wojciech Goleman
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
AM
1 000 zł
Antonina Magdalena Kowalczyk
AI
800 zł
Ania i Karol
Dane ukryte
800 zł
Dane ukryte
A
500 zł
Agnieszka
MS
500 zł
Maciej Sopyło
SF
500 zł
Sławomir Forenc
RM
500 zł
Rafał Muda
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
A
500 zł
Ania
JM
500 zł
Jolanta Mikulska
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
MM
400 zł
Magdalena Milewska
F
400 zł
florentyna nastaj
MM
381 zł
mikolaj majda
Dane ukryte
380 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
350 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
350 zł
Dane ukryte
E
320 zł
Eliza
E
300 zł
Ewelina
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
KI
300 zł
Karolina i Łukasz
P
300 zł
Pracownicy Castorama Radom
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
290 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
AG
250 zł
Anna Gołąb
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
KI
250 zł
Karol i Monika Panasiuk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EG
200 zł
Edyta Galkowska
KD
200 zł
Katarzyna Dobosz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Agnieszka Czyżowicz- Gotfryd
MD
200 zł
Marcin Dras
AK
200 zł
Agnieszka Kolasa
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
RN
200 zł
Rafał Niemczyk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PI
200 zł
Paulina Ibek
DS
200 zł
Dominik Szcześniak
G
200 zł
Gabriela
AH
200 zł
Anna Horyńska
MM
200 zł
Malgorzata Mcgartoll
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
ZB
200 zł
Zuzanna Bieniek
MH
200 zł
Matylda H Skorupa
MJ
200 zł
Malwina Jabczuga-Gębalska
M
200 zł
monika
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MZ
200 zł
Magda Zaworska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MZ
200 zł
Magdalena Zabłocka
200 zł
Marta Kurowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AC
200 zł
Anna Cieplak
AW
200 zł
Ada WG
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
200 zł
Anna Birgiel
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
G
200 zł
Gosia Snarska-Nieznanska
B
200 zł
BasG
Marta
200 zł
Marta
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MR
200 zł
Małgorzata Rabenda
SC
200 zł
Seweryn Chwała
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MM
200 zł
Maciej Miszczuk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Anna
AG
200 zł
Ania Grudzień-Kłos
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MG
200 zł
Marcin Grudzień
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
P
200 zł
Przemysław
K
200 zł
Kasia
B&
160 zł
Business & Culture
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
K
150 zł
Kaśka
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
115 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Piotr
Michał Korba
100 zł
Michał Korba
LK
100 zł
Leszek Kaczorowski
100 zł
Ewa Świątek
EJ
100 zł
Ewelina Jabłońska
KS
100 zł
Karolina Sularz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KC
100 zł
Karolina Ciecierska
EI
100 zł
Ewelina i Tomek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Mateusz
MS
100 zł
Monika Szczepan
MO
100 zł
Mariusz Oraczewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AZ
100 zł
Aleksandra Z
AK
100 zł
Anna Kuczyńska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KM
100 zł
Katarzyna Madoń-Mitzner
EK
100 zł
Ewelina Kusiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JG
100 zł
Joanna Górka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SB
100 zł
Sławomir Baturo
AK
100 zł
Anna Kryszen
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RB
100 zł
Radosław Bomba
N
100 zł
Natalia
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MZ
100 zł
Magdalena Zylik
MW
100 zł
Marcin Wróblewski
EM
100 zł
Emil Majuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AW
100 zł
Agnieszka Wojciechowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JG
100 zł
Joanna Górka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
G
100 zł
Gosia
KW
100 zł
Kamil Worobjew
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Justyna
AB
100 zł
Alicja B.
KI
100 zł
K i M Małek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Julia J.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AM
100 zł
Anna Machocka
KP
100 zł
Katarzyna Podkańska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Justyna
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KL
100 zł
Krzysztof Lipski
E
100 zł
Ewa Kędracka
MK
100 zł
Magda Krol
KK
100 zł
Katarzyna Krzysiak
M
100 zł
Magdalena
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KG
100 zł
Kasia Gocał
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AM
100 zł
Adam Markuszewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JO
100 zł
Jola oko
N
100 zł
Natalia
DP
100 zł
Dagmara Paprota
MK
100 zł
Monika Kubecka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Joanna
AC
100 zł
Anna Chaber
Anna Dąbrowska
100 zł
Anna Dąbrowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DO
100 zł
Dorota Ozimek
A
100 zł
Alena
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Karolina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
LF
100 zł
Luiza Fijałkowska
MS
100 zł
Między Słowami
100 zł
Jolanta Taracha
K
100 zł
Karina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
ANETA SZADZIEWSKA
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KP
100 zł
Katarzyna Paszkiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Katarzyna Krzywicka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PJ
100 zł
Paweł Jaworski
P
100 zł
Piotr N.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
G
100 zł
Gośka
AD
100 zł
Anna Duda
K
100 zł
Kasia
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PK
100 zł
Paulina Kozak
MS
100 zł
Maria Sladewski
M
100 zł
Marcin
KC
100 zł
Katarzyna Celewicz
AW
100 zł
Andrzej Wnuk
KK
100 zł
Karolina Kochanowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DG
100 zł
Dariusz Gutek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
A.Kawka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RG
100 zł
RENATA GIEROBA
EP
100 zł
Edyta Porowska
KJ
100 zł
Kinga Jasińska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
W
100 zł
Wilkowaty
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Georgina Cieślik
100 zł
Georgina Cieślik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Piotr Kowalewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
UB
100 zł
Ula B.
BS
100 zł
Basia Sawicka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GM
100 zł
Grzegorz Miącz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MN
100 zł
Mateusz Nowak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Alina Januszczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
G
100 zł
Grzes
A
100 zł
Alicja
MS
100 zł
Maria Stróżak
DW
100 zł
Diana Wróblewska
KC
100 zł
Kasia Cyrynger
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JP
100 zł
Janusz Pietraszek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AD
100 zł
Anna Daniłko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AM
100 zł
Anna Małkowska
MK
100 zł
Marcin Kamola
TP
100 zł
Tymoteusz Postaremczak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
S
100 zł
Stanisława
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KS
100 zł
Kamila Szuba
AZ
100 zł
Alekandra Zińczuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Maciek
K
100 zł
Kasia
JJ
100 zł
Jusyyna J-E
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Piotr Skrzypczak
M
100 zł
Monika
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RK
100 zł
Renata Kamola
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Kamila
JP
100 zł
Justyna Poreba
MH
100 zł
Małgorzata Honcel
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JB
100 zł
Jakub Barański
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JZ
100 zł
Judyta Ziętkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Joanna Szczecińska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Jacek Ścibor
W
100 zł
wojtek.kostanski
M
100 zł
Marta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
JZ
59 zł
Justyna Zborowska-Stunża
Użytkownik niezarejestrowany
52,87 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
50 zł
Andrzej
MK
50 zł
Marek Krzykała
EF
50 zł
Elżbieta Furmaniuk
AM
50 zł
Agnieszka Maciejewska
A
50 zł
Anna
AG
50 zł
Adam G
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Karolina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JL
50 zł
Joanna Labecka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AD
50 zł
Agata Dziendziel
EZ
50 zł
ela zasempa
AS
50 zł
Arkadiusz Sławek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AJ
50 zł
Anna Jakubas
A
50 zł
Anna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
K i M Lubaś
JK
50 zł
Joanna Kolstrung
50 zł
zaneta str-pul
J
50 zł
Jola
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
ABS
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Anna Barcik
A
50 zł
Aleksandra Miszczak-Zuń
Edyta Emme
50 zł
Edyta Emme
M
50 zł
Marta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KL
50 zł
Katarzyna Lopata
MW
50 zł
M W
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
50 zł
Magdalena Gasewicz
P
50 zł
Paula
O
50 zł
Ola
TK
50 zł
Tomasz Kocur
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Katarzyna
MJ
50 zł
Magda Jasny
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RS
50 zł
Rima Sadurska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
alicja
J
50 zł
Joanna
BC
50 zł
Bożena Czapla
E
50 zł
edyta weremczuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dorota
KS
50 zł
Kaśka S.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anita S.
MK
50 zł
Marcin Kawecki
MM
50 zł
Monika Mucha
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KZ
50 zł
Karolina Zuzaniuk
EG
50 zł
Eliza Gryszko
EU
50 zł
Ewelina Urbanowicz
D
50 zł
Dorota
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Jolanta Nosek
50 zł
Jolanta Nosek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Alicja Borzęcka-Szajner
OJ
50 zł
Ola Jarosz
GD
50 zł
Gabriela Drabowicz
N
50 zł
Natalia
MS
50 zł
Marta Szarzyńska
AB
50 zł
ALICJA BEER
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dorota Wasiak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BW
50 zł
Beata Wydra- Chudzicka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MO
50 zł
Marcin Orliński
J
50 zł
Jaco
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aga
DK
50 zł
Dominik Kuna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
O
50 zł
Ola
IS
50 zł
Irena Sierakowska
M(
50 zł
Magda (Zaborek) Wierzbicka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Joanna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
50 zł
gosia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JS
50 zł
Jarosława Szewczuk
Ania
50 zł
Ania
BW
50 zł
Bartłomiej Węgliński
M
50 zł
Monia
50 zł
Edyta Majewska
AS
50 zł
Anna Skulimowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
LW
50 zł
Luiza Wrzos
MS
50 zł
Marta Sienkiewicz
A
50 zł
Agata
A
50 zł
Ania Sokolnicka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MN
50 zł
Magda Nogaj
MZ
50 zł
Milena Zielinska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PT
50 zł
piotr tyczynski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EB
50 zł
Ewa Bialuk
PB
50 zł
Piotr Budyś
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Iza świetlicka
W
50 zł
Wojciech Bielawski
KZ
50 zł
Katarzyna Zajączkowska
M
50 zł
maja
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MC
50 zł
Magdalena Chrzczonowicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
U
50 zł
urszulamotyka
OZ
50 zł
Ola Zyskowska
Rafał Lis
50 zł
Rafał Lis
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WP
50 zł
Wioleta Piekoś
TK
50 zł
Teresa Klimowicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ES
50 zł
Edyta Strzelecka
JJ
50 zł
Justyna Jasłowska
AT
50 zł
Agnieszka Tomaszewska - Łabędzka
A
50 zł
Agnieszka
M
50 zł
Michał
Agnieszka
50 zł
Agnieszka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dominika
A
50 zł
Agata
P
50 zł
Paweł M.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DC
50 zł
Daniel Chlibiuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BF
50 zł
Blanka Fijołek
WS
50 zł
Weronika Suszek
AS
50 zł
Agata Szkopinska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Ania S.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KM
50 zł
Kasia Mizak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
SZ.M
EF
50 zł
Ewa Frączek-Biłat
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Michalina
MM
50 zł
Michał Milanowski
EI
50 zł
Ewelina i Tomek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marta
AC
50 zł
Anna chomka
AG
50 zł
Anna Gruhn
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Mariusz Madej
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Kalina
SA
50 zł
Sylwia Antonowicz
A
50 zł
Ania
AB
50 zł
Ania Bolechowska
AG
50 zł
Agnieszka Grzegorczyk
MM
50 zł
Małgorzata Mietlicka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EP
50 zł
Edyta Pietrzak
SF
50 zł
Szymon Furmaniak
WB
50 zł
Weronika Buczek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Agnieszka Krawiec
Katarzyna Zaremba
50 zł
Katarzyna Zaremba
Paweł Romański
50 zł
Paweł Romański
DK
50 zł
Dominika Królikowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PD
50 zł
Paulina Duncan
MP
50 zł
Magdalena Pakulska
DT
50 zł
Damian Tomczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Kamila Krzyszczak
RK
50 zł
Renata Kaźmierczak
MD
50 zł
Monika Duher
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PR
50 zł
Piotr Rogozik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Joanna Wronska
JK
50 zł
Jarosław Kubiec
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PZ
50 zł
Piotr Znamierowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Marta Kujawińska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Anna Kamińska
M
50 zł
Małgorzata Szymańska
AS
50 zł
Aleksandra Szygendowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TK
50 zł
Tomasz Kulbowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anna Sieniawska-Turowska
KG
50 zł
Katarzyna Granat
K
50 zł
Krystyna Gus
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Milena Wasil
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Kasia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MM
50 zł
Monika Mazur Ryś
K
50 zł
Kasia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
50 zł
Gosia
M&
50 zł
Milena & Sławek
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
KP
44 zł
Karol Poźniak
Dane ukryte
44 zł
Dane ukryte
ZT
40 zł
Zuzanna Tomsa-Kubiczek
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
D
35 zł
Dawid
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
34 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
34 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MP
30 zł
Magdalena Prechsel
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
PN
30 zł
Piotr N.
ZW
30 zł
Zuzanna Wiszowaty
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MG
30 zł
Magdalena Gąciarz
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MP
25 zł
Maria Piaskowska
V
25 zł
vrona89
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AP
25 zł
agnieszka popko
25 zł
Paulina Łuczak
A
25 zł
Aneta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
T
25 zł
Tomasz Piątek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BG
25 zł
Beata Gałęziewska
M
25 zł
Monika
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MC
25 zł
Magda Caban
A
25 zł
Aska
AC
25 zł
Aga CH
HK
25 zł
Hubert Kochaniec
M
25 zł
Michał
A
25 zł
Asiula
A
25 zł
aldona
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Julia
MR
25 zł
Michał Rybczyński
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WL
25 zł
Weronika Lameńska- Ćwiek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Patrycja Poterala
AM
25 zł
Anna Maciuch
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AS
25 zł
Arkadiusz Siechowicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AK
25 zł
Aneta Kotowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Piotr Głowacki
O
25 zł
Ola
JK
25 zł
Joanna Kocot
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Aga
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Katarzyna Wszola
KS
25 zł
Karolina Szymańska
BK
25 zł
Bohdan Kamets
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TM
25 zł
Tomasz Mikołajczyk
AR
25 zł
Agata Radkowska-Parka
W
25 zł
Wojtek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kasia
D
25 zł
Dorota
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Karolina
AM
25 zł
Anna Mierzecka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
j.wis
MS
25 zł
Michał Siedlecki
ED
25 zł
Edyta Dziudzik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magdalena
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Joanna
A
25 zł
Angelika
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AI
25 zł
Ania i Tomek Z.
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Paulina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Basia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KJ
25 zł
Kinga Jarmołowicz-Szymańska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
O
25 zł
Ola
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kuba
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Klaudia Stano
KL
25 zł
Krzysztof Lipka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MO
25 zł
Magda Olipra
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Z
25 zł
Zofia Karczewska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
DB
25 zł
Diana Byra
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Joanna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Malgorzata Scierzynska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Beata Dębowska
MS
25 zł
Malgorzata Switacz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
I
25 zł
Iza
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marzena
WP
25 zł
Wiktor Piwowarczyk
F
25 zł
Franka
NK
25 zł
Natalia Kołodziej
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ŁJ
25 zł
Łukasz Jasiński
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KK
25 zł
Kamil K
I
25 zł
Iwka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PS
25 zł
Patrycja Strzetelska
M
25 zł
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BD
25 zł
Bartek Drozd
MK
25 zł
Marta Kuszyk
A
25 zł
Aga
M
25 zł
Marzena
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Ania
AR
25 zł
Andrzej Radomski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Michał K
BJ
25 zł
Beata Jantos
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KO
25 zł
Krzysztof Ocalewski
MA
25 zł
Monika Artymiak
MK
25 zł
Magdalena Kaniowska
SS
25 zł
Stanisław Skulimowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ER
25 zł
Edyta Ruszer
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
DJ
20 zł
Damian Jarzębowski
KJ
20 zł
Kamila Janik
PW
20 zł
Paweł Waligórski
AN
20 zł
Aleksandra Niechciał
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KS
20 zł
Karolina Szacuń
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
PR
20 zł
Paulina Rusin
D
20 zł
dya.
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
SB
20 zł
Sylwia Bralich
D
20 zł
Danusia
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
EG
20 zł
Ewa Grochowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KS
20 zł
Kamila Szysiak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KK
20 zł
Katarzyna Kolonko
M
18 zł
Magda
Dane ukryte
17 zł
Dane ukryte
M
16 zł
Marcin
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MR
15 zł
Monika Rostojek
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
AJ
15 zł
Aleksandra Joniec-Kur
T
15 zł
tojamichal
KP
15 zł
Katarzyna Piech
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
KG
15 zł
Karolina Gołębiowska
J
15 zł
Julia
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
OH
15 zł
Olga Hołoga
DB
14 zł
Dzień bez fajki
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
A
11 zł
Aleksandra C
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
M
11 zł
Magda
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
SH
10 zł
Sylwia Hamera
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Ania
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KC
10 zł
Klaudia Chudzicka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
10 zł
Karolina Kobylska
P
10 zł
Przemek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Magda
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Aleksandra
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Maria
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Andrzej
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
RW
10 zł
Radosław Wierzbicki
Ł
10 zł
Łukasz
PP
10 zł
Patryk Pawelec
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Ewelina K.
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
GC
10 zł
Grzegorz Ciepielewski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Karol
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EW
10 zł
Edyta Wlodarczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KM
10 zł
Karolina Misztal
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KC
10 zł
Katarzyna Cz.
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JH
10 zł
Jacek Halicki
PC
10 zł
Patrycja Cholewa
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KF
10 zł
Katarzyna Figura
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KL
10 zł
Kamil Liszka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Magdalena
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AM
10 zł
Agata Markowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Magdalena
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
K
7 zł
KingaM
MP
5,50 zł
Michał Pomarański
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
W
5 zł
Wiktoria
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

S
3 051 zł
Sztukmistrze
Nasi użytkownicy założyli

336 563 zrzutki

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 471
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.