id: agsk3h

Uwolnij mnie od bólu - wesprzyj leczenie i przynieś ulgę.

Uwolnij mnie od bólu - wesprzyj leczenie i przynieś ulgę.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 340 zrzutek i zebrali 1 228 195 339 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,

Jestem siostrą dziewczyny dla której jest założona zbiórka. Poniżej wiadomość od niej, dokładne informacje na co potrzebne są pieniądze oraz opis choroby.


Witam 

 

Nazywam sie Sara, mam 24 lata. Ale zamiast realizować swoje cele i żyć tak jak każdy jestem praktycznie uziemiona w domu. Kocham pomagać innym, na tym polega mój sens życia. w tym celu uczę się od 2 lat języka migowego by móc pomagać osobom Głuchym. Dalej robię co mogę, ale teraz mam ku temu ograniczone możliwości niestety 😞 


Zaczęło się tak


W sierpniu 2023 roku zaczęły mnie boleć stawy. Na początku jeden, potem kolejny aż w szybkim tempie zaczęły boleć już wszystkie, razem z kręgosłupem. Ale to nie jest zwykły ból. To jest codzienne cierpienie bez przerwy, nieprzespane noce, problemy z chodzeniem.


Zaczęły się moje wycieczki po lekarzach, badaniach. Jeden reumatolog, potem drugi, w międzyczasie pobyt w szpitalu. Niestety dalej nie wiadomo, jaka jest przyczyna mojego stanu zdrowia. Na chwilę obecną reumatolog rozpoznała mi niezróżnicowane zapalenie wielostawowe. Czeka mnie diagnostyka w kierunku spondyloartopatii na oddziale reumatologii w Bytomiu, ale dopiero w czerwcu. 


Przez ciągły ból który jest nie do wytrzymania nie mogę normalnie fukcjonować. Niestety żadne leki przeciwbólowe nie potrafią go zmniejszyć na tą chwile a próbowałam już wielu, byłam też w poradni leczenia bólu i żadnych efektów…

Brakuje mi już siły by dalej się męczyć. Dlatego ciągle szukam pomocy, ale często okazuje się że wydam mnóstwo pieniędzy na leki a nie ma po nich żadnego odczuwalnego efektu. Większość czasu spędzam leżąc bo to jedyna pozycja która nie powoduje u mnie dodatkowego cierpienia.


Leczę się również na depresję a stan mojego zdrowia fizycznego tylko ją pogłębia.


 Do tego wszystkiego jeszcze czeka mnie pobyt w szpitalu w połowie maja w celu diagnostyki pokrzywki która obecnie nie reaguje na leki, niestety nie wiadomo na razie czy jest to spowodowane jakimś alergenem czy jest to problem autoimmunologiczny.


Aktualnie przez tą sytuację niestety nie jestem zdolna do pracy. Mam problem z dłuższym siedzeniem, chodzeniem (teraz chodzę o kulach), do tego dochodzi ogromne zmęczenie tym że przez ból nie mogę często nawet spać. A organizm cały czas walczy ze stanem zapalnym co też wykańcza.


Aktualnie otrzymuję rentę rodzinną i świadczenie z mopsu (łącznie wszystkiego wychodzi niewiele ponad 1400 zł przez co ledwie mogę się utrzymać. Za mieszkanie trzeba zapłacić, a jeszcze jedzenie, leki, wizyty lekarskie, badania…po prostu nie starcza. Staram sie o rentę z tytułu niezdolności do pracy ale kwota będzie podobna i niewiele się zmieni bo zastąpi ona rentę rodzinną. Przez to, że od sierpnia jestem bez pracy mam też zaległości jeśli chodzi o płatności za mieszkanie. 

Teraz płace regularnie ale przez to na wiele rzeczy podstawowych niestety mnie nie stać i żyje w ciągłym stresie co dalej. 


Moja współlokatorka się będzie wyprowadzać, przez co moje opłaty znacznie wzrosną dopóki nie znajdzie się ktoś za nią do mieszkania. 


Chciałabym się czuć wreszcie dobrze, wiedzieć co mi jest i rozpocząć leczenie ale narazie jest tylko gorzej… już tracę nadzieje na to, że może być dobrze.


Jeśli możecie to proszę pomóżcie bym mogła jakoś przetrwać ten ciężki okres i w przyszłości żyć jak dawniej 


Pieniądze zebrane na tej zbiórce zostaną przeznaczone na wizyty u lekarzy, badania, leki, i na pomoc w opłacaniu mieszkania oraz podstawowe potrzeby

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 31

WA
Wanda
100 zł
IM
Ireneusz Małek
100 zł
PS
Paweł Suchan
MK
Magdalena
20 zł
MP
Magda
70 zł
JT
Jolanta Trestka
50 zł
AP
Ola P.
70 zł
PK
Lucyna
20 zł
GN
Grażyna Nowacka
100 zł
AK
Ania K.
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków