id: ahbvrx

Bo puzzle muszą być w komplecie!

Bo puzzle muszą być w komplecie!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 967 zrzutek i zebrali 1 162 586 563 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Jesteśmy jak puzzle, każdy inny, ale razem tworzymy zajebistą całość!" - to hasło doskonale znane wszystkim kibicom Hutnika. Obecnie jeden z tych puzzli potrzebuje pomocy!


zca355d3609a4c25.jpeg

Łuki, jeden z założycieli GT'02, jeden z prowadzących doping na stadionie, jeden z najbardziej dbających o kontakty z Magdeburgiem, jeden z organizujących wyjazdy, jeden z... NAS! Łukasza spotkać można z całą rodziną na stadionie oraz meczach wyjazdowych.


d488c1a501957d27.jpeg

Na początku marca pojawił się niespodziewany ból w nadbrzuszu, a wizyta na SOR po USG wykryła guza jamy brzusznej. Po kilku konsultacjach i biopsji pojawiła się diagnoza, której cała rodzina się obawiała: nowotwór GIST. Zdezorientowany, niepewny, zagubiony wśród różnych sposobów leczenia Łukasz szukał porady u kolejnych specjalistów. Odwiedził pięciu lekarzy, którzy przedstawiali różne scenariusze: chemia albo operacja. W końcu Łuki zdecydował się na operację. Zaryzykował i miał szczęście. Operacja odbyła się na początku maja i przeszła bez komplikacji. Oprócz bardzo masywnego nowotworu (13x10x9) wycięto mu także część żołądka. Guz po pooperacyjnej biopsji wykazał duże prawdopodobieństwo nawrotu, w związku z czym Łukaszowi zalecono chemioterapię. Kolejnymi etapami leczenia ma być tomograf na początku lipca, a od września wspomniana wcześniej chemioterapia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to kuracja potrwa 3 lata, jeśli nie to może trwać nawet dożywotnio.

Choroba pozbawiła Łukasza możliwości zarabiania, koszty leczenia i utrzymania rodziny rosną z dnia na dzień, a oszczędności topnieją.


f2a83910aa743542.jpeg

Pomożemy Łukiemu, Cały Hutnik Zawsze Razem!


t579177d0183a68d.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 211

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków