Warsaw Animation Film Festival ID: ahcxdw

Warsaw Animation Film Festival ID: ahcxdw

3 741 zł z 7 000 zł

53%

3 741 zł

3 741 zł

z 7 000 zł

zakończona

zakończona

02.09.2019r

73

73

wspierających
53%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć, zbieramy fundusze na rozwinięcie oprawy graficznej, plakaty, ulotki, reklamę w mediach społecznościowych, nagrody dla laureatów konkursów oraz inne koszty organizacyjne I edycji Warszaw Animation Film Festival.

(m)ANIFEST:

Przyglądając się rynkowi festiwali filmowych w Polsce, dostrzegłyśmy zaskakującą lukę w ofercie festiwalowej Warszawy. W stolicy brakuje festiwalu, który byłby dedykowany animacji! Dziwi nas to, tym bardziej dlatego, że Warszawa skupia największą grupę twórców i studiów produkcyjnych.

Chciałybyśmy odczarować powszechne, szkodliwe przekonanie, że animacje to filmy tylko dla dzieci. Przez dobór ambitnego programu, pragniemy udowodnić, że filmy animowane kierowane są do ludzi w każdym wieku i nierzadko poruszają najtrudniejsze tematy. Podobnie jak filmy fabularne i dokumentalne, animacje mają potencjał zmiany rzeczywistości społecznej.

W ramach prezentowanego przez nas programu, widz będzie miał możliwość zapoznania się z najnowszymi, międzynarodowymi produkcjami jak również z twórczością młodych, polskich artystów. Na kanwie światowych sukcesów naszej rodzimej animacji, chciałybyśmy przybliżyć widowni najznamienitsze przykłady polskiej kinematografii. udowadniając, że niezmiennie od wielu lat twórcy filmów animowanych mają nam wiele do powiedzenia. Doceńmy ich, oglądajmy animacje!

Naszą ambicją jest stworzenie cyklicznego wydarzenia, które promowało by miasto wśród zagranicznych twórców oraz trwale wpisało się w mapę kulturalnych wydarzeń Warszawy.

EWELINA LESZCZYŃSKA

Od 10 lat pracuję przy organizacji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2018 zorganizowałam własny autorski Festiwal Filmów z Północy Be Polar. Obecnie pracuję jako specjalista ds. programowych w FINA.

TESSA MOULT-MILEWSKA

Jestem reżyserką i pasjonatką filmów animowanych. Ze swoimi filmami odwiedziłam ponad 150 festiwali filmowych. Obecnie pracuję w Warszawie jako reżyserka przy serialach animowanych oraz reklamie.

Wpłacający73

AK
Adrian Kujda
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
D
Dave
150 zł
BB
Bartek Brak
103 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Roman Łoziński
100 zł
MJ
Michał Jankowski
100 zł
N
Nat
100 zł
OI
Olga i Michal
100 zł
P
Piotr
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Chcesz festiwalu animacji w Warszawie

Dziękujemy, że nas wspierasz i tak jak my uważasz, że festiwal animacji jest w Warszawie potrzebny.

wybrano 8 razy

Wybieram

Wpłać 25 zł i więcej

Co to 5zł, zaszaleję.

Dobrze wiesz, że na kulturę środków finansowych nigdy za wiele. Dziękujemy, że nas wspierasz i tak jak my uważasz, że festiwal animacji jest w Warszawie potrzebny.


wybrano 13 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Czujesz głód animacji!

Czujesz głód animacji!

Kochasz animację i kibicujesz niezależnym inicjatywom. Dziękujemy Ci za to i chcemy byś zaczynał każdy dzień kubkiem kawy od Warsaw Animation Film Festival.


wybrano 25 razy

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Jesteś nie tylko wielkim fanem animacji, ale także świetnym orgazizatorem

Jesteś nie tylko wielkim fanem animacji, ale także świetnym orgazizatorem

Bardzo dziękujemy!

Otrzymujesz wspaniałą nagrodę:

Całodzienne warsztaty dla rodziny lub przyjaciół podczas których pod okiem specjalistki od animacji poklatkowej - Magdy Bryll, będziecie mieli okazję stworzyć własną animację. To świetna okazja, żeby zrobić film dla bliskich, albo po prostu dobrze się bawić w towarzystwie. Podczas warsztatów będziecie mogli skonsultować swój pomysł, uzyskać wsparcie w zrobieniu storyboardu, wymyśleniu postaci i powołaniu do życia swoich bohaterów.
W takim warsztacie może wziąć udział do 6 osób, ich czas trwania to  od 1 do 6 godzin. Magda Bryll odwiedzi Was ze sprzętem, rozstawi przenośne studio filmowe i pomoże nakręcić film. Warsztaty muszą odbyć się na terenie Warszawy lub jej okolic i przeznaczone są dla amatorów, jak również zaawansowanych, dla dorosłych, albo dla dzieci.

Prowadzenie: Magda Bryll -POKLATKOWOWybieram

Nasi użytkownicy założyli

540 018 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?