Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Warsaw Animation Film Festival ID: ahcxdw

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Chcesz festiwalu animacji w Warszawie

  Dziękujemy, że nas wspierasz i tak jak my uważasz, że festiwal animacji jest w Warszawie potrzebny.

 • Co to 5zł, zaszaleję.

  Dobrze wiesz, że na kulturę środków finansowych nigdy za wiele. Dziękujemy, że nas wspierasz i tak jak my uważasz, że festiwal animacji jest w Warszawie potrzebny.


 • Czujesz głód animacji!

  Kochasz animację i kibicujesz niezależnym inicjatywom. Dziękujemy Ci za to i chcemy byś zaczynał każdy dzień kubkiem kawy od Warsaw Animation Film Festival.


  Czujesz głód animacji!
 • Jesteś nie tylko wielkim fanem animacji, ale także świetnym orgazizatorem

  Bardzo dziękujemy!

  Otrzymujesz wspaniałą nagrodę:

  Całodzienne warsztaty dla rodziny lub przyjaciół podczas których pod okiem specjalistki od animacji poklatkowej - Magdy Bryll, będziecie mieli okazję stworzyć własną animację. To świetna okazja, żeby zrobić film dla bliskich, albo po prostu dobrze się bawić w towarzystwie. Podczas warsztatów będziecie mogli skonsultować swój pomysł, uzyskać wsparcie w zrobieniu storyboardu, wymyśleniu postaci i powołaniu do życia swoich bohaterów.
  W takim warsztacie może wziąć udział do 6 osób, ich czas trwania to  od 1 do 6 godzin. Magda Bryll odwiedzi Was ze sprzętem, rozstawi przenośne studio filmowe i pomoże nakręcić film. Warsztaty muszą odbyć się na terenie Warszawy lub jej okolic i przeznaczone są dla amatorów, jak również zaawansowanych, dla dorosłych, albo dla dzieci.

  Prowadzenie: Magda Bryll -POKLATKOWO  Jesteś nie tylko wielkim fanem animacji, ale także świetnym orgazizatorem
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij