id: ahecn9

Pomagam Ukrainie #PomagamUkrainie

Pomagam Ukrainie #PomagamUkrainie

Nasi użytkownicy założyli 1 186 960 zrzutek i zebrali 1 247 849 646 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8

 • Dzisiaj przedstawiamy Wam buźki, które mieszkają w Polsce. Troszczą się o nich mamy. Tatusiowie zostali w Ukrainie...Dziękujemy za Wasze wpłaty!!! n9ab2e2e4c24105d.jpegn3ac09bcf101f5b0.jpegy974863f803e4f19.jpegfa90035034e910f5.jpegaa74bbdbd5bf5350.jpegud5beca4daa586b3.jpego260399cee126b36.jpegf03d6338aec822e2.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomagamy tym, którzy, z powodu tragicznej i bezsensownej wojny, musieli uciec ze swoich domów. Pomagamy wszystkim - zarówno tym, którzy już są bezpieczni w Polsce, jak i tym, którzy jeszcze w dalszym ciągu przebywają na terenach objętych działaniami wojennymi.


Ci ludzie z dnia na dzień zmuszeni byli zostawić dorobek życia, rodziny i uciekać, czasami z jedną walizką, a czasami bez niczego, bez możliwości zabrania nawet najpotrzebniejszych rzeczy. W takiej sytuacji znalazły się setki tysięcy ludzi, takich samych jak my, którzy nie wyobrażali sobie, że w XXI może ich dotknąć tak okrutna wojna.

100% wpłat przeznaczamy na potrzeby ofiar wojny. W ten sposób TY TEŻ BEZPOŚREDNIO POMAGASZ UKRAINIE.


Naszą zbiórkę wspiera też ukraiński zespół Atmasfera, który będzie ją promował na swoich koncertach.


Cele naszej zbiórki:


POMOC CYWILOM W UKRAINIE

1. organizacja wysyłek produktów żywnościowych, uwzględniające w szczególności produkty przeznaczone dla wegan i wegetarian, środków higieny osobistej oraz leków;

2. wsparcie finansowe skierowane w szczególności do organizacji i osób niosących pomoc jeszcze na terytorium Ukrainy;

3. pomoc w organizowaniu wsparcia psychologicznego.


POMOC UCHODŹCOM W POLSCE

1. przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków dla uchodźców znajdujących się w przejściowych schroniskach, uwzględniając w szczególności produkty przeznaczone dla wegan i wegetarian;

2. organizacja transportu do miejsc, w których znajdziemy dla nich zakwaterowanie;

3. opłaty za zakwaterowanie;

4. zapewnienie jedzenia, środków higieny osobistej oraz leków;

5. pomoc w asymilacji, min. nauka języka polskiego, pomoc prawna, opieka nad dziećmi, pomoc w znalezieniu zatrudnienia i we wszystkim co składa się na nasze codzienne, normalne życie.

6. pomoc psychologiczna mające na celu przywrócenie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i spokoju.

Każda złotówka to gest wsparcia i solidarności z Ukrainą. Pomóż wpłatą i udostępnij dalej, wszędzie gdzie tylko się da. 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na pomoc ofiarom wojny.

Będziemy Cię na bieżąco informować o naszych działaniach , abyś mógł zobaczyć na co zostały przeznaczone Twoje pieniądze.


Pomagam Ukrainie to zbiórka założona przez Szkołę Medytacji i Samorealizacji, która istnieje w Polsce od 2008 roku, KRS 0000317298Kim jesteśmy?

Jesteśmy Stowarzyszeniem, którego główną ideą jest niesienie pomocy wszystkim szukającym własnej drogi rozwoju osobistego. Promujemy harmonijny i zdrowy styl życia, kreatywne formy myślenia i działania, kształtowanie wrażliwości i postaw prospołecznych. Wszystkie nasze projekty i akcje są charytatywne. Współczesne czasy, pełne stresu, niepewności, chaosu, napięć bardzo negatywnie odbijają się naszej psycho-fizycznej kondycji. Rośnie wskaźnik zachorowań na depresję, samobójstw, załamań nerwowych, wypalenia zawodowego, uzależnień, chorób cywilizacyjnych. W odpowiedzi na to od wielu lat regularnie organizujemy spotkania promujące zdrowie, kursy zdrowego odżywiania, zajęcia hatha jogi, relaksacji i medytacji oraz dystrybucję posiłków dla osób bezdomnych oraz podczas różnych społecznych wydarzeń.

MAMY W TYM OGROMNE DOŚWIADCZENIE. Zobaczcie sami! oto kilka filmików z naszych wcześniejszych akcji charytatywnych w Polsce.


https://www.youtube.com/watch?v=OLQPTjCtmxM&list=PL90m1BidipFqfo1r1UA5PDqlvLFjEu5bf

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

MC
Mateusz Chaberski
12 zł
 
Dane ukryte
300 zł
PJ
Krzysztof Janik
500 zł
AD
Agnipati dasi
5 000 zł
JK
Jarek
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BI
Bartek i Marta
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AD
Aleksandra Dziekan
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków