id: ahf9mp

Zestaw kamertonów do dźwiękoterapii

Zestaw kamertonów do dźwiękoterapii

Nasi użytkownicy założyli 1 178 576 zrzutek i zebrali 1 232 258 599 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,


z wielką wdzięcznością, acz jednocześnie nieśmiałością, proszę o wsparcie zakupu zestawu kamertonów uzdrowieniowych. Jest to zestaw 16 kamertonów o różnych częstotliwościach i służą one do terapii dźwiękiem. Kiedy kamerton zostanie uderzony, wibruje on z określoną częstotliwością, wytwarzając dźwięk, który rezonuje z polami energetycznymi naszego ciała. Rezonans ten może pomóc przywrócić równowagę i harmonię w naszym organizmie, stymulując naturalne procesy samouzdrawiania i regeneracji. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że mają one niesamowity potencjał do wprowadzania luzu w ciele i totalnego rozluźnienia mięśni, stawów, powięzi...mam wrażenie jakby to relaksowało każdą komórkę ciała i cudownie harmonizuje sen.

Pragnę włączyć elementy dźwiękoterapii i masażu kamertonami do sesji uzdrawiających ciało i umysł - dotychczas pracowałam z innymi ludźmi wspierając ich powrót do zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez sesje hipnozy i oczyszczania energetycznego - wzbogacenie tych procesów dźwiękiem kamertonów przyspieszy i pogłębi powrót do harmonii i dobrostanu.

Każdej osobie która zdecyduje się wesprzeć moją zbiórkę kwotą od 5 dyszek wzwyż proponuję masaż kamertonami, abyście mogli poznać ich niesamowitą moc i potencjał terapeutyczny. Jeśli masaż dźwiękiem Tobie nie odpowiada, mam także parę innych propozycji odwdzięczenia się - sesja hipnozy, perfumy aromaterapeutyczne lub procesy energetyczne.

Mam na ten moment zebrane 1000 zł i szukam wsparcia w postaci zbiórki 1400 zł co pozwoli mi na zakup całego zestawu i wykorzystaniu tych wspaniałych instrumentów w służbie innym.

Dziękuję że tu jesteś, pozdrawiam Cię!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 25

AB
Aleksandra B
133 zł
AS
Szamanka
50 zł
MW
Marcin Wanik
50 zł
JU
Julia
50 zł
ŁS
608178698
50 zł
KR
Królowie
20 zł
KF
KatFras
35 zł
MB
Miśvu
50 zł
KG
Krzystzof Goik
50 zł
DP
Dagmara Piejko
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!