id: ahrhtd

SPOT KLIMKÓWKA 2024/2025

SPOT KLIMKÓWKA 2024/2025

Nasi użytkownicy założyli 1 170 481 zrzutek i zebrali 1 219 917 509 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiornik Klimkówka położony jest w województwie małopolskim, około 19 km na południe od Gorlic. Jest pięknym, zalanym w 1995 roku, sztucznym jeziorem górskim. Od tej pory stał się idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Położenie zbiornika sprawia, że wiatry z kierunków południowych wieją znacznie mocniej niż w prognozie dlatego widnsurferzy, kite'ciarze i (obecnie) windg'owcy kochają ten akwen.

Niestety po ostatnich zmianach zagospodarowania odcięta została droga dojazdowa do spotu, co utrudnia nieco dostęp do wody. Niemniej jednak sam spot pozostał. Jest to ciche i spokojne miejsce, pokryte trawą - idealna(!) mekka dla pasjonatów wody, deski i żagla lub latawca.

Korzystanie ze spotu wymaga od nas corocznych opłat związanych z dzierżawą tego miejsca od Wód Polskich, która wraz kosztami utrzymania spotu (przede wszystkich koszenia trawy) jest coraz wyższa. Ponieważ to miejsce nie ma charakteru komercyjnego, bazujemy tylko i wyłącznie na składach użytkowników spotu.

Liczymy na hojność wszystkich, którzy korzystali, korzystają lub będę korzystać z tego miejsca. Każda kwota ma znaczenie…

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 4

FM
Filip Mejza
200 zł
AM
Arek Michno
200 zł
BJ
Bartłomiej Jarosz
200 zł
Tomasz Sliwa
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!