id: aj5sef

Wsparcie działań edukacyjnych Karpackiego Towarzystwa Przyrodników / Wsparcie działań edukacyjnych Karpackiego Towarzystwa Przyrodników

Wsparcie działań edukacyjnych Karpackiego Towarzystwa Przyrodników / Wsparcie działań edukacyjnych Karpackiego Towarzystwa Przyrodników

1 zł
łącznie
zakończona
31.12.2018r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 727 zrzutek i zebrali 1 061 242 090 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Karpackie Towarzystwo Przyrodników prowadzi działalność statutową w zakresie edukacji ekologicznej. Jest naszym ogromnym pragnieniem, aby uczestnictwo w każdym organizowanym przez Towarzystwo spotkaniu było nieodpłatne dla każdego uczestnika. Możemy sobie na to pozwolić tylko w przypadku, gdy udaje się nam uprzednio pokryć koszty organizacji spotkania - a tych jest sporo. Koszty wynajmu sal, dojazdu i transportu pomocy naukowych to najważniejsze z nich, ale istnieje ich znacznie więcej. Dlatego wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wyrażenie swojego poparcia choćby przez symboliczną złotówkę. Każda złotówka pozwala nam pokonać kolejne 4 kilometry w drodze na spotkanie z miłośnikami przyrody i krajobrazu, a niejednokrotnie kilometrów musimy pokonać kilkaset. Bardzo cenimy sobie spotkania bezpośrednie, gdyż to one w głównej mierze przyczyniają się do budowania dobrych relacji międzyludzkich, których w polskiej ochronie przyrody ostatnio bardzo często brakuje. Jesteśmy przeciwnikami zmasowanych akcji, szumu medialnego, krzyku i jazgotu napędzających propagandę. Propagujemy nie tylko zaangażowanie, ale przede wszystkim znajomość i rozumienie problemów środowiska, bo tylko wtedy zaangażowanie w ich rozwiązywanie ma sens. Podejmujemy tematy pomijane w mediach i nieistotne na rynku, ale bardzo ważne z punktu widzenia środowiska naturalnego.

English below:

Karpackie Towarzystwo Przyrodników w ramach działalności statutowej organizuje spotkania w zakresie edukacji ekologicznej.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!