id: aj7nm8

Pomóż spełnić marzenie o studiach za granicą na Anglia Ruskin Univeristy

Pomóż spełnić marzenie o studiach za granicą na Anglia Ruskin Univeristy

1 zł 
z 16 000 zł
0%
zakończona 09.05.2019r
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Proszę o KAŻDĄ, NAJMNIEJSZĄ pomoc w spełnieniu mojego marzenia o utrzymaniu się na studiach w Anglii.

Witam serdecznie,

moim wielkim marzeniem od zawsze był wyjazd do Anglii na studia. Odkładałam na nie tyle, ile mogłam. W te wakacje wyjeżdżam za granicę do pracy, aby zwiększyć szanse na utrzymanie się tam; dodatkowo biorę kredyt studencki, który całkowicie opłaca mi studia w moim wymarzonym mieście - Cambridge (9 500 funtów x 3 lata, co daje około 142 500zł).

Niestety, jest to za mało. Mając odłożone pieniądze, i pracując około 26 godzin tygodniowo w trakcie samych studiów nie jestem w stanie opłacić akademika, wyżywienia i podstawowych kosztów życia. Do tego dochodzi mała pomoc finansowa od rodziców, ale wiadomo - to trzeba podzielić przez 5, bo w funtach w Polsce się nie zarabia. Po około pół roku studiów skończą mi się wszystkie odłożone pieniądze, a co za tym idzie - nie jestem w stanie opłacać akademika, który wynosi 6 400 funtów rocznie (32 000 zł).

Proszę o pomoc w spełnieniu mojego marzenia. Jestem zdeterminowama, aby wykorzystać czas na studiach najlepiej jak potrafię i osiągać wielkie rzeczy. Ambicji mi nie brakuje. Zostałam wstępnie przyjęta przez uczelnię dzięki mojej pasji, ocenom i portfolio filmowym, gdyż na ten kierunek się wyboeram. Udało mi się odłożyć sporą część pieniędzy. Jestem już tak daleko, że nie mam zamiaru się poddawać!

Jeśli ktokolwiek miałby chęć udzielić mi wsparcia - dziękuję z całego serca. Każda złotówka się liczy i przybliża mnie do spełnienia marzenia oraz przeżycia podczas studiów.

Zdjęcie na górze strony nie należy do mnie i przedstawia moje pradopodobne miejsce zakwaterowania.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

AK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

795 001 zrzutek

i zebrali

610 561 757 zł

A ty na co dziś zbierasz?