id: ajegar

Rehabilitacja Nicolki

Rehabilitacja Nicolki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
15 640 zł 
z 15 000
104%
1 dzień
do końca
202
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 912 034 zrzutki i zebrali 873 804 764 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

TO O NAS I CHOROBIE NASZEJ CÓRKI NICOLI

Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych dzieci. Nasi synowie są w pełni zdrowi, ale nasza córeczka niestety jest ciężko chora. Nicola ma 10 lat i zmaga się z chorobą Perthesa - jałową martwicą kości udowej. W wieku 7 lat choroba zaatakowała nasze dziecko. Wszystko zaczęło się od bolącego kolana. Udaliśmy się z córką do specjalisty, gdzie zlecono wszystkie badania, a następnie stwierdzono chorobę Perthesa. Ta informacja bardzo zmieniała nasze życie. Byliśmy przerażeni, nie wiedzieliśmy nic na temat tej choroby, ani też nie mieliśmy świadomości z czym przyjdzie nam mierzyć się w przyszłości.

Dzisiaj już wiadomo, że Nicola będzie musiała mieć przeprowadzoną operację, jest to konieczne. Córka powinna mieć zastosowaną endoprotezę kości biodrowej.

ŻYCIE NASZEGO DZIECKA

Nicola przez długi czas nie była w stanie się spotykać z przyjaciółmi. Nie mogła ani biegać, ani jeździć na rowerze, ani wykonywać czynności związanych z ruchem. Przez ten trudny czas została objęta trybem nauczania indywidualnego.

BŁAGANIE O POMOC

Wiadomo już, że Nicola będzie musiała mieć przeprowadzoną operację, jest to konieczne. Córka powinna mieć zastosowaną endoprotezę kości biodrowej. W przeszłości wykonano już jedną operację. Obecnie Nicola korzysta z rehabilitacji długoterminowej. Niestety odbywa się ona poza miejscem zamieszkania. Córka nasza bardzo tęskni za domem i prosi o naszą obecność. Poza tęsknotą, bardzo cierpi z powodu bólu kręgosłupa. Dlatego tak bardzo niezbędne są środki w zakresie pilnej rehabilitacji i fizjoterapii. Bez tego nasza Nicola nie będzie mogła powrócić na wyższy stopnień sprawności fizycznej, a ból z każdym dniem będzie odbierał naszej córce sens życia. Wszelkie dokumenty potwierdzające chorobę mam gdyby ktoś chciał zerknąć proszę o wiadomość prywatna na email [email protected]

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 202

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków